Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patologia podzielili sezon na pół i będą go emitować 1.5 roku Jak to pisali znafcy forumowi dobry i potrzeby serwis Ja proponuje by emitowali seriale z jednym odcinkiem na miesiac.
Twoja wiedza jest zerowa. W żadnym wypadku SkySho nie odpowiada za to co dzieje się z Yellowstone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, 2PaC napisał(a):

No fajnie tylko 5 sezon był podzielony... ostatni odcinek (8) wyemitowali 1 stycznia 2023...a strajk się zaczął kiedy w sierpniu to co oni robili przez pół roku ?

Jednym z powodów była kosa autora serialu Sheridana z gwiazdą serialu Costnerem przez co ten ostatni wyleciał. Obaj mieli inne zobowiązania i terminy się nakładały przez to + ponoć jak zawsze poszło o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Pierwsza pozycja oglądana na tym serwisie  od kilku miesięcy i klapa. Kokainowy miś bo o nim mowa liczyłem na fajna sensację ale się przeliczyłem.

Z założenia to nie jest film sensacyjny, więc źle dobrałeś rodzaj filmu do oczekiwań 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał(a):

Kokainowy Miś to bardziej czarna komedia. Akurat bardzo zabawna.

Nie wiem co Ty tam zabawnego widzisz.

 

2 minuty temu, lucky napisał(a):

Z założenia to nie jest film sensacyjny, więc źle dobrałeś rodzaj filmu do oczekiwań 😉

Z opisu zakładałem że to będzie właśnie taki film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu najnowsza część Mission Impossible pojawia się w listopadzie na canal plus. Przecież umowy już wygasły i film powinien być w Skyshowtime?? To samo Bez litości 3, nie powinno to wylądować w HBO?? Nic z tego nie rozumiem:)

 

Edit, dobra chyba niedoczytalem. Pojawia się w C+ premiery a to chyba wypożyczalnia. Myślalem że w ramach abonamentu. Jeśli coś przekręciłem to prośba o poprawienie;)

Edytowane przez kusguwu
Dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki na SKYSHOWTIME POLSKA (11.11.23 r. [upflix.pl]):

 

"Dr House", [13 odcinków]

"Frasier", [S01E03] 

"Poker Face", [S01E10] 

"Star Trek: Voyager", [26 odcinków] 

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Agenci NCIS", [+ 3 audio]

"Downton Abbey", [+ 1 audio]

 

Usunięto:

 

"Gwiazdkowa miłość",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pawop napisał(a):

13 grudnia usuwają "Ambulans" do tej pory chyba nie wypadały ich premiery. Podejrzewam, że film pojawi się w PV

Dlaczego podejrzewasz Prime Video?

Byłaby niespodzianka jakby film odnalazł się w innym serwisie...w jakości 4K.  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał(a):

13 grudnia usuwają "Ambulans" do tej pory chyba nie wypadały ich premiery. Podejrzewam, że film pojawi się w PV

Nie tylko "Ambulans" wkrótce znika - jeżeli chodzi o te nowe tytuły.

W kolejce już są: "The Hanging Sun" (2022), "Liga potworów" (2021), "Zwycięskie losy Jerry'ego i Marge" (2022), "Gość" (2022). 

 

Jutro znika mnóstwo tytułów. Kolejne multum znika wraz z końcem listopada. 

 

Co za beznadziejna polityka. Chociaż Warner nie lepszy. Wchodząc w zakładkę filmów na HBO MAX - tych z Warnera tyle co kot napłakał. 

 

Liczyłem, że będzie tak, że sprawdzę jaki tytuł jest z danej wytwórni i będę mógł spokojnie odpalić odpowiedni serwis - HBO MAX/Disney+/SkyShowtime. Niestety, nic z tego. 

 

Ogólnie chyba te ruchy są spowodowane tym, że po prostu jest już "za ciasno" na rynku VOD. Więc, żeby nadal trwać, trzeba sprzedawać własne tytuły innym. 

 

Sam się zastanawiam czy jest sens abonowania SkyShowtime. Nie dość, że najrzadziej wybieram ten serwis, to jeszcze zaraz się okaże, że ich tytuły będzie można oglądać trochę później gdzie indziej. A jeżeli ktoś tak jak ja, ciągle ma zaległości w pozycjach VOD to ten dłuższy czas oczekiwania nie jest dla niego problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej chyba "zbiera" Netfix. Tam często znajduję tytułu po HBO, C+...

 

 

11 minut temu, Pawop napisał(a):
20 minut temu, lakiman napisał(a):
Dlaczego podejrzewasz Prime Video?
Byłaby niespodzianka jakby film odnalazł się w innym serwisie...w jakości 4K.  ;-)

Gdyż do tej pory filmy Universalu lądowały w drugim oknie w PV

Niewykluczne, że może w UHD i dobrym dźwiękiem. Bo ten film proponowali w takiej jakości do wypożyczenia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2023 o 00:36, kusguwu napisał(a):

Czemu najnowsza część Mission Impossible pojawia się w listopadzie na canal plus. Przecież umowy już wygasły i film powinien być w Skyshowtime?? To samo Bez litości 3, nie powinno to wylądować w HBO?? Nic z tego nie rozumiem:)

 

Edit, dobra chyba niedoczytalem. Pojawia się w C+ premiery a to chyba wypożyczalnia. Myślalem że w ramach abonamentu. Jeśli coś przekręciłem to prośba o poprawienie;)

To jeszcze nic. Drugi sezon Your Honor pojawi się na Canal+ zamiast na Skyshowtime, choć producentem serialu jest Showtime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafi do PV to zapewne będzie dostępny w lepszej jakości.

Wątpliwa sprawa, do tej pory filmy Universalu w PV były w HD, tu zapewne będzie podobnie (jeśli w ogóle film się pojawi). Netflix daje część filmów Universalu w 4K.

Zbliża się nowy rok - ciekawe czy pojawią się jakieś przetasowania w kwestii praw filmowych. Właśnie w tym okresie dochodzi do takich zmian. 
Jeśli już to na drugie i kolejne okna. Pierwsze są zabetonowane, nie spodziewałbym się większych zmian
Drugi sezon Your Honor pojawi się na Canal+ zamiast na Skyshowtime, choć producentem serialu jest Showtime.

Tak będzie ze wszystkimi produkcjami Showtime, które są dostępne na C+. Mają oni prawo pierwokupu kolejnych sezonów.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawop napisał(a):

Jeśli już to drugie i kolejne okna. Pierwsze są zabetonowane, nie spodziewałbym się większych zmian

Właśnie głównie to miałem na myśli. Aczkolwiek wątpię, by C+ na coś takiego się zdecydowało. 

 

Co do Disney+ to też taka ciekawostka. Te tytuły, które nie były już dostępne w TV premium, nie są nawet dostępne w otwartej TV. Przykładem jest "Cruella". Premiera kinowa 28 maja 2021, później wraz z startem Disney+ w ramach premiery VOD, czyli 14 czerwca 2022. Do dziś film nie pojawił się w Polsacie. Ciekawe czy to się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...