Skocz do zawartości

Humor – satelitarny i nie tylko


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to nie jest już nowość.

Gdy jednak wczoraj "wbiłem" sobie na YouTube to na stronie głównej spośród wielu różnych filmików ukazał mi się właśnie ten ze świnką w polskim "Mam Talent!".

No i tak z ciekawości sobie go obejrzałem i potem udostępniłem go też tutaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taki suchar że można zęby połamać... To ja może coś na seksistowską nutę:

1)

-Dlaczego pani młoda idzie do ślubu w białej sukni?

-Bo to dobrze jak lodówka i zmywarka są w tym samym kolorze.

2)

Blondynka mówi do męża:

-Kochanie chyba zepsuła nam się pralka!

-A co nie działa?-pyta mąż.

A żona na to: -Zmieniam programy, ale na każdym leci "Koło fortuny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zadanie na maturze

 

Matura 1960 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1970 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal?

Matura 1980 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile procent stanowi zysk drwala?

Matura 1990 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Koszty uzyskania przychodu wyniosły 4/5 tej kwoty. Ile zarobił drwal i jaki wpływ miała jego praca na otoczenie drzewa (uwzględnij sąsiadującą z drzewem florę i faunę)?

Matura 2000 r. (tylko dla zainteresowanych)

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka starych drzew. Opisz w kilku zdaniach, jak w tej sytuacji czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny? Jak bardzo niekorzystne dla środowiska jest wycinanie starych drzew?

Matura 2010 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa na to drewno kosztowało go 4/5 tej kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.

Matura 2020 r.

Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudne zadanie z matematyki, tylko dla orłów: :D

 

https://pbs.twimg.com/media/CxaRlvtWIAApimN.jpg

Zadanie nieźle pokrętne i bezsensowne. W starym dobrym Świecie według Kiepskich w odcinku Szkoła rzycia ładnie wyśmiano poziom naszej edukacji (scena, w której Mariola prosi o pomoc w zadaniu właśnie z matematyki), która jak widać do dziś się nie zmieniła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...