Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukimann napisał:

Też od razu anulowałem, w razie żeby nie pobrali pewnej kwoty po okresie rozliczeniowym.

Pojawiła się opcja w ramce  "Przedłuż" .

 

No i jak ją klikniesz, to będziesz mógł kupić pakiet za 50zł jeszcze raz. U mnie skumulowałem 3 takie pakiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) zastanowię się.

Tak ogólnie,  czy w przypadku pakietu często dodawane są nowości filmowo- serialowe?

Dopiero teraz zainteresowałem się bardziej Playerem.

Ciekawe jak wejdzie HBO Max czy cena będzie również atrakcyjna na C+ i HBO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pawel871 napisał:

Typowa polskość wylała się na player na ich fb. Ludzie wszystko chcieliby mieć za darmo, albo jak najniższym kosztem. To nie jest firma dobroczynna i ma na siebie zarabiać, a ludzie się kłócą o 4 zł, bo było za darmo.

Taka reakcja była do przewidzenia. W obecnych czasach nic w internecie, co dotyczy mediów nie jest "za darmo". Płatny jest też dostęp do gazet, czy czasopism.  Przecież nie trzeba cały rok subskrybować playera.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowane kanały do pakietu start vod/player są do końca lutego.

 

Jeśli chodzi o nowości, to codziennie wpadają nowe odcinki telenowel "Na wspólnej", "LABów", "Ukrytych prawd", "Faktów" itd.

Jeśli chodzi o premiery premium jak ich oryginalne seriale typu "Nieobecni" czy "Tajemnica zawodowa", to dają po odcinku raz na tydzień. Skończą jeden serial premium, wtedy wrzucają następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zawartości premium Playera. Czy oferta HBO jest identyczna z ofertą "normalnego" HBO GO? W opisie jest napisane, że dostępne są materiały oryginalne HBO, nie wiem czy w HBO GO są też jakieś "nieoryginalne"? Podobnie z C+. Porównując oferty zauważyłem, że w internetowym C+ jest dostęp do treści np. z Foxa (Archiwum X), a w Playerze ich nie ma. Czy są gdzieś dostępne dane jak bardzo te oferty różnią się pod względem zawartości? Pytam dlatego, że chciałbym zmniejszyć liczbę platform streamingowych. Mam HBO GO, ale jeśli w Playerze oferta była by taka sama, to przeniósłbym się do niego, żeby zmniejszyć liczbę programów do oglądania streamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie Canal+ i HBO w Playerze. To bardzo ciekawe rozwiązanie, w sytuacji, kiedy dodany jest jeszcze HBO GO (normalnie dostępny za 25 zł).

Opcję na przedłużanie, o której pisze @regedit32 na przykładzie START VOD, ja przetestowałem na promocji Canal+ i HBO za 30 zł za pierwsze 2 miesiące.

Działałem jak zostało opisane - anulowałem i przedłużałem na kolejne miesiące. I tak oto mam pakiet normalnie dostępny za 60 złotych w cenie 30 zł, na dłuższy okres czasu (do stycznia 2023).

Trochę się wykosztowałem, no ale 2 lata Canal+ HBO i HBO GO za ~600 złotych to całkiem sensowna oferta.

:D

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playera abonuje już od jakiś 2 lat, bo nie mogłem zdzierżyć tych reklam a przez te 10 zł miesięcznie aż tak nie zbiednieje. Oglądam te „Ukryte Prawdy” i inne paradokumenty a nie mam aż tyle czasu by to śledzić na żywo w TVN, teraz dodatkowo doszły produkcje z Discovery a cena za bardzo nie podskoczyła. Jednak Polakowi nigdy nie dogodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zawartości premium Playera. Czy oferta HBO jest identyczna z ofertą "normalnego" HBO GO? W opisie jest napisane, że dostępne są materiały oryginalne HBO, nie wiem czy w HBO GO są też jakieś "nieoryginalne"? Podobnie z C+. Porównując oferty zauważyłem, że w internetowym C+ jest dostęp do treści np. z Foxa (Archiwum X), a w Playerze ich nie ma. Czy są gdzieś dostępne dane jak bardzo te oferty różnią się pod względem zawartości? Pytam dlatego, że chciałbym zmniejszyć liczbę platform streamingowych. Mam HBO GO, ale jeśli w Playerze oferta była by taka sama, to przeniósłbym się do niego, żeby zmniejszyć liczbę programów do oglądania streamów.
W Playerze jest HBO OD, które jest biedniejsze od HBO Go i pojawiają się tam programy przeważnie po premierze w HBO.
W C+ OTT są kanały na żądanie, kolekcja Foxa jest jedną z nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 09:52, Adam d napisał:

Każdy użytkownik playera uzyska nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów premium serwisu.

 

Pewna taka "niejasność" mnie naszła: jako treści premium rozumiałem dotąd treści z kanałów premium hbo i c+... Chyba nie objawiły się nagle w start vod i pakiecie za 4zł ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vespula napisał:

Mam pytanie dotyczące zawartości premium Playera. Czy oferta HBO jest identyczna z ofertą "normalnego" HBO GO? W opisie jest napisane, że dostępne są materiały oryginalne HBO, nie wiem czy w HBO GO są też jakieś "nieoryginalne"? Podobnie z C+. Porównując oferty zauważyłem, że w internetowym C+ jest dostęp do treści np. z Foxa (Archiwum X), a w Playerze ich nie ma. Czy są gdzieś dostępne dane jak bardzo te oferty różnią się pod względem zawartości? Pytam dlatego, że chciałbym zmniejszyć liczbę platform streamingowych. Mam HBO GO, ale jeśli w Playerze oferta była by taka sama, to przeniósłbym się do niego, żeby zmniejszyć liczbę programów do oglądania streamów.

 

W playerze masz Canal+ i HBO oraz pozycje VOD, natomiast z HBO dostajesz dostęp do HBO GO.

Zatem dostajesz HBO i Canal+ w Playerze i HBO GO jako osobną usługę, w drugiej aplikacji.

 

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel871 napisał:

Typowa polskość wylała się na player na ich fb. Ludzie wszystko chcieliby mieć za darmo, albo jak najniższym kosztem. To nie jest firma dobroczynna i ma na siebie zarabiać, a ludzie się kłócą o 4 zł, bo było za darmo.

Jak ktoś nie chce, to nie musi korzystać. Jak ktoś nie chce, to jest dvb-t czy youtube. Nikt nie będzie za darmo produkował żadnych treści. Tv republika i pochodne serwisy też są płatne 😀 Nawet tvp vod.

 

Każdy może wybrać. A jak nic nie pasuje, to można coś samemu stworzyć i sobie potem oglądać „za darmo” 😁

3 godziny temu, opolsky napisał:

Ja mam właśnie Canal+ i HBO w Playerze. To bardzo ciekawe rozwiązanie, w sytuacji, kiedy dodany jest jeszcze HBO GO (normalnie dostępny za 25 zł).

Opcję na przedłużanie, o której pisze @regedit32 na przykładzie START VOD, ja przetestowałem na promocji Canal+ i HBO za 30 zł za pierwsze 2 miesiące.

Działałem jak zostało opisane - anulowałem i przedłużałem na kolejne miesiące. I tak oto mam pakiet normalnie dostępny za 60 złotych w cenie 30 zł, na dłuższy okres czasu (do stycznia 2023).

Trochę się wykosztowałem, no ale 2 lata Canal+ HBO i HBO GO za ~600 złotych to całkiem sensowna oferta.

:D

 

 

Szanuję 😀 Ja korzystam z playera,

jako uzupełnienie tv sat, ale fakt oferta w tej cenie nie do przebicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie playera za paywallem jest odbierane negatywnie dlatego że większość użytkowników playera pewnie nawet nie miała tam konta po prostu czasem coś przegapili w tv i oglądali to z reklamami na playerze sam poza sportem już mam gdzieś ramówkę tv sposób oglądania tv po prostu się zmienił a teraz Ci co nie płacą będą musieli pilnować ramówki TVN albo piracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wilq79 napisał:

Pewna taka "niejasność" mnie naszła: jako treści premium rozumiałem dotąd treści z kanałów premium hbo i c+... Chyba nie objawiły się nagle w start vod i pakiecie za 4zł ? 

 

No właśnie to jest takie "niedomówienie" playera. Oczywiście się nie objawiły. Mamy pakiet podstawowy "player" z reklamami lub bez, zawierający materiały VOD z kanałów TVN i Discovery, wraz z pozycjami przedpremierowymi oraz paroma produkcjami własnymi playera, ale prócz tego jest jeszcze całkiem dużo materiałów dostępnych za dodatkową opłatą w pakietach CANAL+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jakubros napisał:

Witam. Mam pytanie. Dziś skorzystałem z promocji i kupiłem stary startvod za 50 zł. Ale dodatkowo świeca podstawowe kanały tv w tym eurosport i nspirt. Nie wiecie moze do kiedy taka promocja będzie, że będzie można również oglądać kanały tv. 

Dziwne. U mnie nic nie świeci poza iTVN, iTVN Extra oraz TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...