Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie masz zbyt słaby sprzęt lub komputer aby automatycznie wynegocjowało max jakość. Kliknij w kółko i wybierz jakość najwyższa.

 

Tak jak napisał bugmenot stream +/- 6Mbit i wygląda to bardzo dobrze. Oglądam na STB z Android TV.

Jak ktoś chce sam sport to:

https://promocja.player.pl/playerplus-canalplus-eleven-sports

można oglądać na 2 urządzeniach naraz więc wychodzi 25zł/mc.

 

Jako dobicie ipla sport za 10zł dla klientów CP/Plusa i mamy cały sport za 35zł. Poza sezonem wyłączamy bo nie ma żadnej lojalki.

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pukus napisał:

Siemka! Włączyłem z ciekawości i na meczu piłka lata jak śnieżna kula :-) mam canal w kablówce i wygląda to zdecydowanie lepiej. Macie tak samo?

Miałem do momentu aktywacji trybu HDMI-PC. Po jego włączeniu, nie ma efektu komety ani na Shieldzie ani na laptopie podłączonego do HDMI.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 21:36, śmiechu warte napisał:

Zawsze tak było. Filmy itp ujdą w tłoku, jednak w przypadku sportu można się pochlastać.  Cebularze jadący na pirackich streamach czy nc+GO od znajomych, mimo latających "kwadratów" na kilkudziesięciu calach, będą twierdzić, że OK, bo już się przyzwyczaili do marnej jakości w imię zaoszczędzenia równowartości trzech kebabów od ciapatego. Polski stream kanałów na żywo, to na dzień dzisiejszy jedna wielka żenada. Sprzedawcy takich usług najwyraźniej myślą, że każdy ogląda na 15-calowym laptopie lub niewiele większym monitorze komputerowym.

Są usługi IPTV unicast live gdzie w HD dla MPEG-4 AVC bitrate sięga 15-25 Mbps. I działa to spokojnie w otwartym necie. Sam tak korzystam. Jakość niewiele gorsza na CANAL+ HD od tej z C+4K na satelicie. Jednak niestety Polacy chcą jak najtaniej, nie dobrze.  Dlatego satelita ma takie branie. I dlatego też dostawcy OTT oszczędzają na paśmie.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale kompletnie bez sensu. Użytkownicy korzystający z iOS raczej nie posiadają androidowego chromecasta. Lepiej, żeby odblokowali AirPlay albo dodali aplikację na AppleTV. Mimo wszystko w PL użytkowników Apple TV nie ma wielu, w przeciwieństwie do Tizena czy Android TV i to właśnie oni posiadają  dopracowane aplikacje.

 

Sam niestety wybrałem Shielda, choć posiadając iPhone wolałbym kupić urządzenie, które umożliwi mi chociażby wyświetlenie zdjęć z wyjazdu czy urodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupię dekoder player+ z 90dniową ofertą, czy mogę używać tej oferty na moim starym koncie na różnych urządzeniach? czy potrzebuję nowego konta?

np, mam już konto i chcę kupić dodatkowy dekoder do innego pomieszczenia. czy mogę korzystać z tych 90 dni na moim obecnym koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...