Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, kkzk81 napisał:

30 zł razy 8 miesięcy to nie120 zł a 240 zł.

Uruchamiasz np 1 lutego i do końca miesiąca masz za darmo a marzec opłacasz 30zl...W marcu zgłaszasz wyłączenie...ponownie włączasz 1 kwietnia i do końca kwietnia masz free a za maj płacisz 30zl i zgłaszasz wyłączenie...podsumowując wychodzi 15zl/za miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam pytanie. Decydując się na pakiet Start, w jakiej cenie mogę dokupić 8 Canal+? Pytam, bo podczas zamawiania na stronie nie mam możliwości wyboru tej opcji dodatkowej.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post. Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Mistrzowską Piłkę, to również zauważyłem ofertę za 20zł/mies. ze zobowiązaniem... :) Oferta kompletnie nieopłacalna w moim mniemaniu, mam wygrany pakiet Ipla do końca sezonu i środowe mecze na TVP1. Jeśli będzie opcja bez zobowiązania za 30zł/mies, to włączę raz, a płacić po 20zł/mies. do końca sierpnia, nie zamierzam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie po namyśle dzisiaj w Telefonicznym Centrum Abonenta u konsultanta opcję dodatkową "Multi Man Pack" w promocji za 15 zł/m, gdzie jest zobowiązanie na 12 miesięcy, a potem cena bez zmian nadal 15 zł/m. Chciałem w sumie włączyć ta opcję dzisiaj przez ICA moje nc+, ale teraz po świętach widniała mi tam jedynie opcja najniżej za 20 zł/m, mimo że przed świętami była dostępna opcja za 15 zł/m. Także więc zadzwoniłem do nc+ i dopiero za drugim telefonem się udało po konsultacji konsultanta z kierownikiem, który musiał nadać na moje konto możliwość aktywacji mi tej opcji dodatkowej w tej cenie, bo podobno promocja za 15 zł/m była czasowa na Święta i dlatego teraz poznikała z kont u Abonentów i dostępna obecnie jest jedynie za 20 zł/m. Także cieszę się bardzo, że udało mi się jeszcze jakimś cudem uzyskać w cenie 15 zł/m opcję dodatkową "Multi Man Pack".:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

Ja już miałem tą opcję zgłoszoną do wyłączenia z końcem grudnia, bo aktywowałem ją w listopadzie na ten Black Friday do końca grudnia za 0 zł z możliwością rezygnacji z końcem okresu bezpłatnego. Także nie chciałem się wstrzymywać z tym, bo już dzisiaj był problem i nie chcieli mi dać tej opcji "Multi Man Pack" za 15 zł/m, mimo że przed Świętami była dostępna bez problemu. Także jestem zadowolony z aktywacji tej opcji dodatkowej za 15 zł/m. :jupi:

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi Nowy Rok, więc czas optymizmu i radości :) Nie będę więc wyciągał starych wpisów. Wspomnę więc tylko, że wiele słów krytyki na mnie się tu wylało za to, że pisałem, że paczka Polsat Sport Premium nie może być za darmo, w cenie paczki Canal+. Padały tu przecież różne teorie, nawet, że nc+ sama sfinansuje to abonentom Canal+ z zaoszczędzonych na prawach pieniądzach. A wyszło jednak, że trzeba zapłacić. Może nie na tak poronionych warunkach jak w Cyfrowym Polsacie, ale jednak.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaszek napisał:

Nadchodzi Nowy Rok, więc czas optymizmu i radości :) Nie będę więc wyciągał starych wpisów. Wspomnę więc tylko, że wiele słów krytyki na mnie się tu wylało za to, że pisałem, że paczka Polsat Sport Premium nie może być za darmo, w cenie paczki Canal+. Padały tu przecież różne teorie, nawet, że nc+ sama sfinansuje to abonentom Canal+ z zaoszczędzonych na prawach pieniądzach. A wyszło jednak, że trzeba zapłacić. Może nie na tak poronionych warunkach jak w Cyfrowym Polsacie, ale jednak.

 

Nie wiem gdzie Ty byłeś pół roku ale za darmo są, do nowych umów i do przedłużeń. Dla kogoś kto nie przedłużał była jasna informacja, że do końca roku mają za 0 zł pod warunkiem posiadania C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest, że PSP za free dostają przy przedłużeniu tylko abo z opcją C+ na stałe?

Z ciekawości spytałem o to konsultanta dziś przy przedłużaniu, chociaż mi na tym nie zależało. Gdybym wziął pakiet C+ na całą umowę, to ponoć PSP jest bezpłatnie, a jak za 25zł na 6 mies. to nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...