Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Paczki Canal+ nie chcę, już kiedyś z niej zrezygnowałem i nie zamierzam ponownie się w to wpakować. Jeśli da się w tej ofercie dokupić Eleven, to rozważę dorzucenie tych 10 zł i wzięcie pakietu Komfort+. Dzieciaki męczą mnie o Disney XD. Ciekawe, że przekonują mnie o niemożliwości zakupu Eleven w tym pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jaszek napisał:

NC+ molestuje mnie telefonami ws. przejścia z oferty na kartę do oferty z umową. Myślałam nad ofertą na 12 miesięcy za 29,99 zł/mc. 

 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

 

Na czacie twierdzą jednak, że w tej ofercie nie można dokupić paczki Eleven. Prawda to? Bo jeśli tak, to to jakiś absurd przecież...

 

Bzdura. Eleveny możesz dobrać po podpisaniu za 11,90, później czyli w następnych miesiącach możesz mieć problem tylko z dobraniem w tej cenie, ponieważ 11,90 jest dostępne jedynie dla umów >=12 m-cy. Jeżeli umowie zostało mniej niż 12 m-cy do końca to eleveny są za 15,90 albo MultiManPackEleven 25 zł na 9 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też wydawało mi się to niemożliwe, ale molestując mnie zarzekali się, że nie można, ale "że jest fajna oferta z Canal+, tam jest Eleven i nawet LM w Polsatach Sport Premium". Nie chcę użyć słowa "kłamstwo", więc napiszę delikatnie, że ktoś delikatnie minął się z prawdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Mam pytanie. Za ile można wyrwać CANAL+ Seriale na całą umowę? Interesuje mnie tylko ten program.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel6666 napisał:

Interesuje mnie tylko canal + seriale . Nie interesują mnie pozostałe kanały.

 

Dokładnie zrozumiałem co Cię interesuje. Nie musisz tego powtarzać po odpowiedzi. Napisałem Ci jak jest. Nie masz paczki 6 Canal + , nie będzie C+ Seriale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2018 o 14:53, wisl@k06 napisał:

Dobierzesz je jedynie wtedy gdy masz paczkę 6xC+. W innym przypadku nie ma szans.

Można te dwa kanały wybrać bez innych Canal+. Znajomy tak ma. :) 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...