Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jasne. Po Twoim zgloszeniu. Wiesz... oni takich ludzików to maja gdzieś. Wielce się przejeli Twoim zgłoszeniem, bo pytałeś.

Nie sieje żadnych plotek tylko powtarzam co usłyszałem od wielu konsultantów...

tzn ilu..2,3? :-D . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że więcej ich było kilka razy pytałem o to na ICA i E-obsłudze.Za każdym razem raczej rozmawiałem z kim innym przed reklamacją i jeszcze telefonicznie kilka razy jak wyjaśniałem brak dostępu do kolekcji C+Sport.A ostatnio że dwa dni temu znowu pytałem na E-obsłudze czy nic sie nie zmieniło w tej kwestii.Odpowiedż była że jest tak jaka była odpowiedż na reklamację.A więc trochę tych konsuli było zresztą odnoście kolekcji C+Sport rozmawiałem 4 razy i dwie odpowiedzi były że mi się nie należy a dwie że należy.Zresztą to nie ma nawet znaczenia powinienem przy pierwszej rozmowie być rzetelnie poinformowany.Ale wymagania chyba za duże jak tam nikt nic nie wie.A bym zapomniał w dwóch punktach NC+ też pytałem powiedzieli że nie ma takiej możliwości w styczniu tego roku.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że więcej ich było kilka razy pytałem o to na ICA i E-obsłudze.Za każdym razem raczej rozmawiałem z kim innym przed reklamacją i jeszcze telefonicznie kilka razy jak wyjaśniałem brak dostępu do kolekcji C+Sport.A ostatnio że dwa dni temu znowu pytałem na E-obsłudze czy nic sie nie zmieniło w tej kwestii.Odpowiedż była że jest tak jaka była odpowiedż na reklamację.A więc trochę tych konsuli było zresztą odnoście kolekcji C+Sport rozmawiałem 4 razy i dwie odpowiedzi były że mi się nie należy a dwie że należy.Zresztą to nie ma nawet znaczenia powinienem przy pierwszej rozmowie być rzetelnie poinformowany.Ale wymagania chyba za duże jak tam nikt nic nie wie.A bym zapomniał w dwóch punktach NC+ też pytałem powiedzieli że nie ma takiej możliwości w styczniu tego roku.

Specjalnie dla Ciebie : W ofercie z 6 c+ nie ma : CANAL+ VOD, NC+GO TV CANAL +VOD, NC+ GO TV CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT ONLINE, CANAL+ SERIALE I DISCOVERY.

 

Extension TV France jest niedostępna dla dekoderów ADB i dekoder nie może mieć conaxa i caymana.

Edytowane przez Pawe(L)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawe(L) czyli nie powinienem mieć tej opcji.Dwa razy przydłużałem umowę z 6C+ i pytałem wyrażnie jak różnica między 6C+ a 8C+.Odpowiedz że oprócz 2C+ to tylko C+vod.Nie zależy mi na tej kolekcji bo i tak na dniach będę korzystał z niezależnego sprzętu ale na konkretnej informacji.A takiej informacji w przypadku jednej i drugiej sprawy brak.Zobaczymy jak się ustosunkują do tego że dziś uruchomiłem France tv choć miałem informacje że nie m takiej możliwości.Z tego co wiem to Canal+Sport online i NC+Go tv Canal+vod mi działa a przynajmniej działało.Wifi Premiumbox jest właśnie dekoderem ADB ale mój posiada Cameleona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery WiFi PremiumBox+ są jedynymi dekoderami z firmy ADB, które umożliwiają odbiór paczki TV FRANCE, ale tylko i wyłącznie przy posiadaniu kart Cameleon, bo dla tego typu kart ta opcja dodatkowa jest tylko i wyłącznie obecnie dostępna.

 

@czerstwy - Rozumiem, że włączyłeś tą opcje w cenie 10 zł na infolinii?
Teraz jak masz to włączone, to wyślij odwołanie od tej Twojej reklamacji i ich zagnij czemu wprowadzają ABONENTÓW swoich w błąd, że nie ma tej opcji, jak przez jest ale tylko dla posiadaczy kart Cameleon ;)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ,są dopełnienia do extra za 10 zł!

Kolejny dzień znowu zaskakuje na plus

Dzwoniłem w zeszłym tygodniu to nie było dla mnie opcji za 15 zł przy pakiecie Comfort za 29,90

Zapytałem jakie są ceny to mi powiedział ze jest za 10 na co ja ze wezmę ,na co on się zaczął jakby wycofywać to ja mówię mu ze skoro się już wygadał to ze się będę powoływał na ta ofertę i ze ma się dopytać i chce w tej cenie.,powiedział ze może dać tylko mam poczekać chwilkę bo musi ta ofertę ,,wydobyć" z systemu

Oczywiście radzę próbować nawet jeśli płacicie taniej za Comfort

Rodzice maja dwie umowy z Comfortem i tez tak zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery WiFi PremiumBox+ są jedynymi dekoderami z firmy ADB, które umożliwiają odbiór paczki TV FRANCE, ale tylko i wyłącznie przy posiadaniu kart Cameleon, bo dla tego typu kart ta opcja dodatkowa jest tylko i wyłącznie obecnie dostępna.

 

@czerstwy - Rozumiem, że włączyłeś tą opcje w cenie 10 zł na infolinii?

Teraz jak masz to włączone, to wyślij odwołanie od tej Twojej reklamacji i ich zagnij czemu wprowadzają ABONENTÓW swoich w błąd, że nie ma tej opcji, jak przez jest ale tylko dla posiadaczy kart Cameleon ;)

Dziś miałem telefon  z działu reklamacji odnośnie tej kolekcji.I ona mi się nie należy ale konsultant  przeanalizował dwa przedłużenia  umowy w 2016 roku.I w obydwóch zostałem błędnie poinformowany o różnicach w 6C+ i 8C+.Oczywiście szybko chciał coś zaoferować.Ale szczęście trafiłem na tego samego konsula os opcji France.Spytałem czy pamięta ostatnią reklamację i niech sprawdzi moja umowę.Powiedziałem że dodatkowo mogę dać dowody z ICA na dwie umowy z tą opcją z tego roku.Konsultant chciał z tego wybrnąć ale nie bardzo mu wychodziło.Sam zaproponował szybko przedłużenie umowy na bardzo atrakcyjnych warunkach.Trzecie w ciągu 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wiecie jak z tymi pakietem Eleven, czy można mieć je bez pakietu z Canal+? Bo konsultanci piszą, że nie ma takiej opcji.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla Mnie też nie było. Dziś na początku rozmowy też, że nie. Generalnie bez parcia na pakiet i konsultanta, nie powoływałem się też na to, że ktoś dostał. Zasugerowałem, że w cenie poniżej 15 zł byłbym zdecydowany i czy mógłby skonsultować to z kimś wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka oni mają politykę. Raz mogą raz nie mogą. Mi proponowali juz parę miesięcy temu za 10 zl. Dzisiaj jak włączyłem Eurosport 2 za 5 zl to juz nie, ale się nie dopytywalem...

A mam comfort plus za 19,99 plus canal plusy za 25 zl.

Teraz liczcie. comfort plus extra plus 8 canal plus

19,99 plus 10 plus 25 czyli 55 zl za extra z 8 canalami plus.

Ja jednak wolę comfort plus i canal plus z 45 zl a Eurosport 2 za 2,5 (włącz i wyłącz).

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jasne wyliczenie super i realne dlaczego nie ..tylko ze Tobie może być trudniej niż temu co ma w podstawie Comfort za np 29.00 albo więcej ale ja bym cisnął i wycisnął ,nie ma ze boli, za 15 zł jak dostaniesz to przyznaj ze tez super

O Eurosporcie dopiero ktoś pisał wczoraj i to jest temat znany od dawna ze blokuje paczkę Extra ale reklamacyjnie można wycofać i brać Extra

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka oni mają politykę. Raz mogą raz nie mogą. Mi proponowali juz parę miesięcy temu za 10 zl. Dzisiaj jak włączyłem Eurosport 2 za 5 zl to juz nie, ale się nie dopytywalem...

A mam comfort plus za 19,99 plus canal plusy za 25 zl.

Teraz liczcie. comfort plus extra plus 8 canal plus

19,99 plus 10 plus 25 czyli 55 zl za extra z 8 canalami plus.

Ja jednak wolę comfort plus i canal plus z 45 zl a Eurosport 2 za 2,5 (włącz i wyłącz).

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

A nie pomyślałeś że właśnie ta opcja Eurosport2 blokuje to dopełnienie do Extra?Trzeba się cieszyć pakiecikiem kiedy można bo kolejne przedłużenie nie będzie tak atrakcyjne z podstawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...