Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA dla pakietu Comfort+ pojawiła się opcja "dopełnienie do Extra+ (36 kanałów) za 15 zł".Warto w tej cenie?

Ja skorzystałem z tej oferty. Mam comfort z 2 cameleonami i 1 pace za 19,99, oferta z listopada i teraz dołożyłem dopełnienie do extra. Moim zdaniem warto, bo za 34,99 masz pełen extra, gdzie w tej cenie jest to nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić potwierdzić i dać jakiś dowód na posiadanie opcji France tv?Bo ja pytałem o ta opcję na ICA,E-obsłudze czy infolinii i dostałem odpowiedż że nie jest oferowana.Gdy powołałem się na regulamin to sprawa trafiła do działu reklamacji i dostałem taką odpowiedż cyt Informuję, że aktualnie z opcji France TV mogą skorzystać Abonenci korzystający z archiwalnej oferty CYFRA+. Po połączeniu Spółek CANAL+ Cyfrowy S.A. i ITI Neovision Sp. z o.o. oraz utworzeniu nowej platformy nc+., ww. kanały  nie są sprzedawane. Skontaktowałem się z Działem Oferty Programowej w celu zmiany treści Szczegółowych Warunków świadczenia Opcji dodatkowej TV France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich odpowiedzi są zawsze że tylko abonenci którzy mają ofertę Cyfry+.Czyli już umowy na czas nieokreślony.Dział reklamacji zapewne to sprawdzał gdy to rozpatrywał.A tu nagle w innym dziale ktoś pisze że uruchomił niby.Aż taki by mieli bałagan?Sprawdzałem niedawno nawet regulaminu tej opcji brakowało nie wiem jak np dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uruchomiłem dziś na cameleonku FRANCE TV za (o dziwo 12zl)

 

Bo zawsze w nc+ było za 10

 

Działa - w moje nc+ brak info o tej opcji

 

Na infolinii za drugim razem ruszyło.

 

na czacie w moje nc+ mówią ze nie można, gościu co twierdził ze może mi uruchomić ale miałem blokadę na opcje (pewnie przez aneksowana umowę) dziś ruszyło przez infolinie drugi telefon

 

 

Co ważne tym, co popsuje się Cameleon a maja opcje FRANCE TV w APS wymienia na Cameleona, w przeciwnym wypadku będzie to Cayman :))

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na infolinii dostałem informacje że nie ma takiej możliwości.Ciekawe co powiedzą na zdjęcie.

To zadzwoń jutro pod numer 22 310 45 11 i bez problemu Ci ją podłączą ;)  Sam dzwoniłem wiele razy i można ją podłączyć bez zobowiązań za 10 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA moje nc+ w zakładce SZCZEGÓŁY MOJEJ OFERTY, a potem w zakładce ZESTAWIENIE OFERT po aktywacji oferty musisz mieć jakiś regulamin do tej oferty. Sprawdź sobie w nim, jaka kwota jest wpisana na niego konkretnie. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...