Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się założyć o Mocnego Fulla, że jest to opcja do wyłączenia samemu. Takie promocje nie są robione, aby zachęcić ludzi do zakupu, ale żeby dorobić nawet to 20zł na umowie, bo połowa ludzi nie myśli, nie obchodzi ich to, albo nie wie, że jest to opcja do wyłączenia i płacą potem wyższy abonament nigdy tego kanału nie oglądając.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie pakietu na wyższy od dawna samo się wyłącza. 

Przejrzałem jak to wygląda przy nowych umowach - biorąc pakiet Extra+ Canal+ otrzymujemy HBO do 2mies. za 0zł i opcja sama się wyłącza. Kilka miesięcy temu w ofertach świąteczno-noworocznych dostawaliśmy HBO gratis nawet przy pakiecie Start+ - i tutaj opcję trzeba było wyłączyć samemu.

W niektórych promocjach dostajemy w gratisie do wyboru Adventure TV/History HD/H2/Sundance. I tutaj wyłączenie opcji należy zgłosić.

Łatwo to sprawdzić, gdy podpisujemy umowę w punkcie - tam powinniśmy dostać symulację płatności. Opcje dodatkowe które podlegają wyłączeniu przez zgłoszenie muszą być w niej uwzględnione. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś już wygasła roczna opcja Eleven w nc+? Bo nie pamiętam, kiedy ona wystartowała. Zastanawiam się, na jakich warunkach można przedłużyć? Czy znów parę groszy taniej na rok, czy jednak już po wyjściowej cenie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na trzy miesiące to wiem, że można odpowiednio kombinując uzyskać dostęp. Natomiast o opcji raz na cztery m-ce nie słyszałem. ;)

 

Pytanie jednak nie brzmiało jak najtaniej, tylko czy będzie dostępna kolejna promocja @mervel i czy nie powinno być problemu z uzyskaniem dotychczasowej ceny jaką miałeś na kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się chyba zagalopował, bo raczej nie ma innej opcji kombinowania, niż wl/wył co drugi miesiąc, a ona średnio mnie interesuje, bo cenię sobie wygodę, a co 2-gi miesiąc trzeba by zmieniać kwotę rachunku na przelewie + ciągle zlecenie wl/wył. Nie dla mnie. ;)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie opcja włącz/wyłącz zadziałała jeszcze inaczej.

1 kwietnia zleciłem włączenie pakietu Eleven (przez ica) z założeniem, że kwiecień gratis, maj za 15.90. Po kilku dniach napisałem dyspozycję wyłączenia kanałów na koniec maja (z zaznaczeniem 31.05). Dostałem odpowiedź:

 

 

informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja Eleven Sports zostanie wyłączona 30 kwietnia 2017r. Usługa może być aktywna przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata.

 

Podsumowując, włączyłem kanały Eleven tylko na kwiecień i nic za to nie zapłacę. Szczerze mówiąc nie wiem na czym polega myk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Właśnie dostałem smsa, może ktoś z was skorzysta z takiej promocji .

Ja osobiście podziękuje bo mam HBO GO za które nie płacę , taki prezent :D

Nawet nie mam pojęcia czy to naprawdę jest promocja , czy też standardowa cena  ;)

 

2017-04-18_184916.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam możliwość włączenia i wyłączenia opcji dodatkowej w ciągu jednego miesiąca. 6 kwietnia włączyłem przez moje nc+ opcję HBO bez zobowiązania i wczoraj zleciłem wyłączenie. W odpowiedzi dostałem informację, że opcja zostanie odłączona w kwietniu i kwota prognozowanego abonamentu w maju jej nie zawiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa się nie przedłuży z powodu włączenia dodatkowej opcji. Jeśli jednak nie złożyłeś wypowiedzenia to przejdzie na czas nieokreślony i kwoty abonamentu bez promocji. Nie wiem natomiast czy możesz włączyć opcję dodatkową w ostatnim miesiącu umowy jeśli masz złożone wypowiedzenie. Najlepiej zadzwoń lub zapytaj na czacie w moje nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...