Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużałem niedawno umowę i dziś dzwonili że mogą mi dorzucić pakiet Mistrzowska Piłka za 10zł i w sumie się zastanawiam nad tym bo to grosze. Jakie prawa obecnie na polsat sport premium puszczają poza LM? Bo LE stracili z tego co wiem? Coś jeszcze wartego uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2022 o 13:02, utede napisał:

Przedłużałem niedawno umowę i dziś dzwonili że mogą mi dorzucić pakiet Mistrzowska Piłka za 10zł i w sumie się zastanawiam nad tym bo to grosze. Jakie prawa obecnie na polsat sport premium puszczają poza LM? Bo LE stracili z tego co wiem? Coś jeszcze wartego uwagi?

 

Jeśli chodzi o piłkę nożną to Polsat posiada poniższe prawa, ale co puszczają na PSP to już bywa bardzo różnie.

 

polsat_.png

Edytowane przez mejveno
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@floro Pakiet Nowy Comfort+ to odpowiednik nowszego pakietu Optimum+. Także z pakietu Nowy Comfort+ jest możliwość dopełnienia jedynie do pakietu Extra+, jak i posiadając pakiet Optimum+ możesz też dopełnić go do wyższego pakietu Extra+. Taka opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+, to koszt najniżej 10 zł/m do wynegocjowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem dziś Eleven sports za 15,90 zł (bez okresu zobowiązania) i do konca tego miesiaca mam za 0 zł, a za wrzesień mi doliczy 15,90 zł. I czy to jest tak, że jak 30 września zrezygnuje, to od 1 października znowu moge włączyć do końca miesiąca za 0 zł i dopiero naliczy 15,90 za listopad? Aha a żeby tę opcję wyłączać to trzeba do nich pisać przez formularz kontaktowy czy da sie gdzieś tylko kliknąć "wyłącz" w strefie abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Pawel6666 napisał:

A można zrezygnować potem

Bzdury piszesz można wziąć ale wyłączyć nie można. Do końca obecnej umowy.

Pisać bezwiednie potrafisz co ci ślina na język przyniesie zamiast uwierzyć i wziąć za dobrą monetę :)

CINEMAX Opłata miesięczna   0,00 zł Od 01/09/2022 do 30/09/2022
                                                             10,00 zł Od 01/10/2022 do czasu dezaktywacji usługi

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...