Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonisz np.dzisiaj. Zamawiasz. Dzwonisz np. 29 września i każesz wyłączyć. Od 2 października Ci wyłączają. A ty 1 październik, czy tam 2 dzwonisz i każesz włączyć. Masz opcję przez 2 m.a płacisz tylko za jeden miesiąc. Jeśli dzisiaj wyłączysz, to płacisz we wrześniu. I tak co 2m.robisz w koło. Czy warto? Sam musisz to stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz np.dzisiaj. Zamawiasz. Dzwonisz np. 29 września i każesz wyłączyć. Od 2 października Ci wyłączają. A ty 1 październik, czy tam 2 dzwonisz i każesz włączyć. Masz opcję przez 2 m.a płacisz tylko za jeden miesiąc. Jeśli dzisiaj wyłączysz, to płacisz we wrześniu. I tak co 2m.robisz w koło. Czy warto? Sam musisz to stwierdzić.

Czyli jak zamówię dzisiaj to do końca sierpnia mam za darmo a place tylko za wrzesień. Potem z końcem września wyłączam i włączam na początku października. Wówczas październik mam za darmo a place tylko w listopadzie. Potem z końcem listopada robię tak samo jak we wrześniu i tak w kółko. Czy przez internet mogę tak się bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, a mam jeszcze pytanie o Canal +. Czy decydując się na Canal+ to trzeba wszystkie włączyć, czy też można włączyć kilka wybranych? Bo mnie z całej paczki interesował by jedynie Canal+ Discovery.

Edytowane przez Barti
Skoro zadajemy pytanie to zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, a mam jeszcze pytanie o Canal +. Czy decydując się na Canal+ to trzeba wszystkie włączyć, czy też można włączyć kilka wybranych? Bo mnie z całej paczki interesował by jedynie Canal+ Discovery.

 

Szkoda, ze w tamtym miesiacu nie zamowiles "plus miesiaca". Byly Seriale i Discovery za 5 zł. Mysle, ze za jakis czas powtorza znow owy "plus miesiaca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Sama paczka C+ kosztuje 80 zł. Można kombinować z opcją włącz/wyłącz, co średnio daje nam 40zł na miesiąc.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Przykład: włącz 2 września, wyłącz na koniec października. Płacisz w październiku 80 zł. Dzieląc to na dwa miesiące daje nam 40 zł. Ponownie uruchamiasz w listopadzie, a płatność w grudniu. I tak w kółko.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szanowny Panie,>>informuję, że promocja o której Pan wspomina dotyczy udostępnieniaopcji HBO oraz nc+ GO TV HBO GO bezpłatnie przez miesiąc. Następnieopcja HBO naliczana jest w kwocie 20 zł miesięcznie, a opcja nc+ GO TV wkwocie 5 zł miesięcznie do końca umowy. Zgłoszenie wyłączenia ich wokresie bezpłatnym skutkuje na jego koniec. Natomiast wyłączenie tychopcji w okresie płatnym skutkuje na koniec miesiąca w którym zgłosi Pantaką dyspozycję. 

Czy według tej odpowiedzi konsultantki opcje hbo i hbo go można wyłączyć pod koniec października ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego się nie da ?

 

Wyraźnie jest napisane : "Promocja: Do końca października w cenie Twojego pakietu, a następnie tylko 25zł bez zobowiązania terminowego"

 

Przeglądałem przed chwilą wszystkie swoje zestawienia ofert w ICA i wszystkie opcje właczane jako+ miesiąca miały podobne zapisy i bez problemu można je było wyłączyć.Podobna opcja z HBO jako + miesiąca już kiedyś była tylko tam darmowy był jeden miesiąc a tutaj są niemal dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się nie okazało, że ktoś został wprowadzony w błąd (choć zawsze może dochodzić swoich racji). Owszem w "reklamie" opcji jest:

 

"Promocja: Do końca października w cenie Twojego pakietu, a następnie tylko 25zł bez zobowiązania terminowego"

ale w PDFie opisu opcji stoi zapis:

 

"Okres Promocji: od dnia aktywacji Promocji do końca okresu obowiązywania Umowy/patrz Tabela promocyjna 1." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warunkach Promocji jest też wyraźne postanowienie:

 

"Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO."

 

Okres gwarantowanego korzystania obowiązuje do końca października. A z powyższego wynika, że ze skutkiem na koniec października można wyłączyć tę opcję. Czyli tak jak zazwyczaj w + miesiąca (nie ponosząc do tego czasu żadnych opłat). Okres promocji to już okres od listopada, z której to promocji można korzystać albo nie. I nie ma zobowiązania terminowego, bo nawet w okresie promocji też można wyłączyć opcję ze skutkiem na koniec danego miesiąca, a nie czekać do końca umowy. Wczytajcie się dokładnie w warunki promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zapewnienia od konsultantki,że można tę opcje wyłączyć pod koniec października lub później w dowolnym momencie(zobowiązanie bezterminowe) przy czym od listopada jest płatne po 25 zł. W sumie już z takiego czegoś korzystałem wcześniej. W lipcu i sierpniu  też dawali podobną promocje tylko ona była związana z tym co w tym okresie  przedłużali  swoje umowy, a aktualna promocja dotyczy 20 lat HBO Polska. Pewnie dlatego nie ma promocji plus miesiąca. 

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...