Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Proponowali mi bezpłatny dostęp do paczki filmbox do końca trwania umowy (czyli do 31.08.2016).

Odpowiedziałem miłej Pani ,że chętnie przyjmę jeśli nc+ mi za do dopłaci.

 

Trzymam się od tych kanałów z daleka i nie chcę żeby mi zaśmiecały listę kanałów.

Szczerze nie rozumiem jak one mogą być płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ICA pojawiły się opcje dodatkowe do wykupienia tj. HUSTLER HD za 4.99 oraz REDLIGHT HD za 15zl (!!!). Stąd moje pytanie, co się stało z Redlightem, że taka cena za niego? Zawsze to był kanał gorszy od Hustlera wart rok temu ok 2zl, bo tyle miałem na fakturze do końca 2015rm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ICA pojawiły się opcje dodatkowe do wykupienia tj. HUSTLER HD za 4.99 oraz REDLIGHT HD za 15zl (!!!). Stąd moje pytanie, co się stało z Redlightem, że taka cena za niego? Zawsze to był kanał gorszy od Hustlera wart rok temu ok 2zl, bo tyle miałem na fakturze do końca 2015rm.

 

Różnica jest choćby taka, że Redlight nie tnie filmów jak Hustler. Tam wszystkie mają 90 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moje pytanie, co się stało z Redlightem, że taka cena za niego? Zawsze to był kanał gorszy od Hustlera ....

Z tym bym polemizowal .....

Dwa rozne kanaly......RedlightHD dużo produkcji europejskich/wloskich

Hustler bardziej zza oceanu choć znajdziesz tam i "czeskie kobiety" ;)

Edytowane przez Obiwankenobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że paczkę Eleven można wykupić w opcji włącz/wyłącz.W związku ze startem F1 właśnie aktywowałem Eleveny z opcją wyłączenia na koniec kwietnia w cenie standardowej czyli 15,9 zł

Przecież tak jest cały czas. Żadna nowość. Było, jest i będzie. . To opcja dodatkowa jak inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest cały czas. Żadna nowość. Było, jest i będzie. . To opcja dodatkowa jak inne.

To ciekawe.W ICA mam tylko opcję z zobowiązaniem na 12 miesięcy.Wcześniej jakoś nie zauważyłem aby ktoś wspominał o możliwości wykupienia na jeden miesiąc.A teraz widać wystarczyło zapytać guru @irciosa ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas była mowa o dostępności tylko dla posiadaczy C+.Kiedy pojawiła się możliwość dla wszystkich abo i dodatkowo info o pozyskaniu F1 dopiero wtedy zacząłem się interesować tymi kanałami więc widać przeoczyłem info o opcji włącz/wyłącz.Tym bardziej że w ICA jak pisałem jest tylko opcja ze zobowiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe.W ICA mam tylko opcję z zobowiązaniem na 12 miesięcy.Wcześniej jakoś nie zauważyłem aby ktoś wspominał o możliwości wykupienia na jeden miesiąc.A teraz widać wystarczyło zapytać guru @irciosa ;)

Guru to sobie znajdź na ulicy lub w rodzinie. Pisałem już dawno, że jest taka możliwość i sam to dziś przypadkiem potwierdziłeś. A to, że nie ma w ICA to nic nie znaczy. Zawsze był bałagan z ofertami w ICA i tyle.

 

Cały czas piszemy nie tylko w tym wątku że tą opcję można mieć bez zobowiązania w średniej cenie ok 8 zł/miesięcznie.

Tak to jest jak @Pawel zlewa posty guru @ircios-a :-D . No a teraz trzeba się mądrzyć. Tak pisaliśmy o tym nawet razem @czerstwy. Dobrze, że chociaż Ty czytasz i pamiętasz. Dzięki Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bez spin mości pany, powiedzcie mi jedno bo nie śledzę tych opcji.

Chodzi mi o włączenie HBO na czas Gry o Tron.

Mi to generalnie powiewa bo nawet jak miałem HBO to serial oglądałem w znacznie lepszej jakości niż serwuje HBO HD [ HD bez komentarza ]

Tak bym zrobił i tym razem bo nie po to zrezygnowałem z tej opcji w grudniu aby się pakować w ten [beep] na dłuższy czas ponownie.

Ale cóż, familia się uparła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]? Ok. Skoro tak twierdzisz to chyba tak jest. Ale skoro [beep] to nawet szkoda choć trochę kasy. Jak oglądałeś w lepszej jakości, to rodzince też zaserwuj lepszą jakość. Po co masz płacić lub rodzinka 12,50/m za [beep]? Jakoś nie wierzę, że nie wiesz jak to włączyć. Nie jesteś abonentem od miesiąca.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie [beep] jeżeli biega o jakość, dla ciebie może to być HD ok.

Problemem jest fakt podłączania lapka pod tv, bo ja oglądam cały sezon na raz, że się tak wyrażę a familia chce tak jak w tv leci.

I nie jest problemem 12,50, niepotrzebna ironia. We wszelkich opcjach i ich włączaniach nie jestem na bieżąco bo nie bawię sie w to. Teraz dla świętego spokoju włączę i pytam.

Nie chcesz odpowiedzieć to nie pisz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem. Włącz - Wyłącz = 12,50/m.

a jak jest z paczka 11 kupiona w promocji za polowe ceny - niecale 8 zl - na 12 mies umowa a umowa glowna konczy sie wczesniej ?

Nic. ..koniec umowy i koniec zoobowuazania na opcję dodatkową. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale zrozumiałem o co Ci chodzi ;) Ceny jak wyżej i to naprawdę nie jest żart. Takie coś opłaca się tylko wtedy jak włączysz 1 kwietnia, a wyłączysz 31 maja, bo wtedy za 6xC+ zapłacisz miesięcznie 35 zł, a za 8xC+ 40 zł.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...