Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas piszemy nie tylko w tym wątku że tą opcję można mieć bez zobowiązania w średniej cenie ok 8 zł/miesięcznie.

 

Tak nawiązując do tych opcji dodatkowych włącz/wyłącz:

- co to jest "Opłata Uzupełniająca", która pojawia się w np. Warunkach świadczenia opcji dodatkowej Eleven Sports?

- jeśli ta opłata uzupełniająca to coś co nie funkcjonuje, to żeby cieszyć się opcją dodatkową bez opłat w kwietniu, należy ją uruchomić 1 czy 2 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dzisiaj zadzwonię do nc+ i będę chciał paczkę HBO (obecnie posiadam Extra+ 8 Canal+) to cały kwiecień będę miał za darmo nie zależnie od okresu rozliczeniowego + cały maj i zapłace 20-30 zł? 30.05 dzwonię do nich i wyłączam HBO?

 

Co później? Dzwonię 01.06 i znowu cały czerwiec za darmo a za lipiec będę musiał zapłacić 20-30 zł? Czy musi być w tym jakiś miesiąc przerwy? np., teraz w kwietniu włączam HBO, mam kwiecień maj, to cały czerwiec musze poczekać i dopiero znowu włączyć lipiec i sierpień?

 

Jak to z tym dokładnie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dziś dzwonię, mam za darmo kwiecień, płace za maj. W maju dzwonie by wyłączyli mi z końcem miesiąca i wyłączają. a w czerwcu znowu dzwonię - mam czerwiec za darmo, lipiec płace i wyłączam w lipcu tak?

Nie ma tutaj żadnego okresu przejściowego, nie trzeba robić miesiąc przerwy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pierwszego dnia miesiąca centrum nadawcze na Sikroskiego przeżywa prawdziwe oblężenie, tego dnia wykonywanych jest tysiące operacji - wszystkie odłączenia w związku z końcem umów, wyłączeniem opcji dodatkowych - dokonywane są 1 - do tego zawsze jest to dzień najlepszej sprzedaży (abonenci kończą stare umowy i zawieraja nowe) - więc jest to niestety normalne, na pewno do 24h uprawnienia dotrą - musisz uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zrobiłem, nawet nie wiedziałem, że w ICA jest taka funkcja. Dziwne, że żaden konsultant nie powiadomił mnie o takiej możliwości.

EDIT

Mimo ponowienia uprawnień nadal brak kanałów Eleven. Pewnie włączą dopiero jutro, dobrze że zamówiłem dzisiaj, bo nie obejrzałbym El Clasico.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ile kosztuje HBO + HBO GO w opcji bez zobowiązania terminowego ? Dzwoniłem aby podłączyć tą opcję, konsultant potwierdził, że mogę to HBO odłączyć po 1 pełnopłatnym okresie a na moje.ncplus.pl widzę włączoną opcję do końca okresu oznaczonego i już mnie szlag trafia... 

 

1) ile kosztuje HBO + HBO GO w opcji bez zobowiązania;

2) to samo co wyżej do końca okresu oznaczonego (czyli do końca umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zobowiązania 25 zł HBO i 10 zł HBO GO

zobowiązanie na 6 miesięcy 20 zł za całość HBO + HBO GO

Zobowiązanie na całą umowę samo HBO 20 zł

ZOBOWIĄZANIE HBO + HBO GO 25 zł

Przy nowych umowach (w trakcie podpisywania umowy) można wziąć całość HBO I HBO GO na całą umowę za 20 zł

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Opcja HBO i HBO GO w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł 6 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję HBO i HBO GO będzie wynosiła łącznie 35 zł miesięcznie." oznacza, że to może być maksymalnie pół roku w takiej cenie, ale można zrezygnować na przykład po 2 miesiącach? Mam umowę do końca lipca, więc siłą rzeczy 6 miesięcy nie będę mógł abonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...