Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za darmo?W ramach pakietów które są płatne więc płacisz i za te kanały.Cena za 15.90 zł za dwa miesiące to dokładnie tak jak było i  to bez zobowiązania.A co najważniejsze bierzesz niski pakiet i masz tą opcję średnio za ok.8 zł.A w kablówkach pakiety ok.60 zł.A zobaczą że abonenci kombinują w opcji włącz wyłącz i znajdzie się ciekawsza  oferta z zobowiązaniem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie;jak to jest z tą opcja włącz/wyłącz Eleven,jeśli np. zamówię ja dzisiaj to styczeń będę miał za darmo,potem w lutym za ok.8 zł i potem zrezygnuje i następnie wezmę na początku marca i będę miał marzec darmowy,a w kwietniu zapłacę też ok.8 zł?Czy to na tym polega?Zaznaczam,że nie ma paczki Canal+.

Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola kolego :lol2: Od jutra te kanały za 15.90 zł.Włączasz jutro styczeń za free a luty do rachunku 15.90 zł.Najlepiej włączać 1 dnia miesiąca czyli 1 luty i wtedy cały luty za free i płatny marzec.W marcu wyłączenie 1 kwietnia dzwonisz włączyć kwiecień za free i maj płatny pełna stawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nistety info o dostępności Eleven bez posiadania Canal+ okazało się pomyłką, dzisiaj przyszła poprawiona informacja:

 

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do aktualności dotyczącej  Eleven Sports,  informujemy, że od 22.01.2016  opcja ta jest dostępna w cenie 15,90 zł -  jedynie dla Abonentów, którzy posiadają Canal+.

 

:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie lepiej iść na meczyk do znajomego? Dla jednego spotkania tyle kasy wydawać w lutym . O to właśnie chodzi nc i jest jak jest z ofertami.

Z tym wydawaniem to rzecz względna.Jak kogoś stać to pójdzie do knajpy na frykasy za tysiące i to jego prywatna sprawa.Tak samo i w tym przypadku i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na e-obsłudze z zapytaniem o dokupienie paczki 6xCanal+ do obecnie posiadanego pakietu(Extra+-54,90 zł) i konsultantka napisała mi,że wynosić to będzie 15 zł,czyli razem będę płacił 70 zł/miesięcznie.No więc poprosiłem o kontakt telefoniczny,jednak tam konsultant powiedział,że dokupienie będzie kosztować 25 zł,czyli razem 80 zł,potem zadzwonili jeszcze raz z ta sama propozycją.Napisałem potem na e-obsłudze,że proponowali mi takie oferty,a nie to 15 zł za dokupienie i konsultantka odpisała mi,że jeśli chciałbym wziąć 6xCanal+ jako opcje dodatkową i mógłbym zrezygnować w dowolnym momencie to za 154,90 zł,a jeśli do końca umowy to za tyle co dawał telefonicznie konsultant.Ogólne niezrozumienie z mojej strony,ale też i ze strony nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...