Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pikoz11 napisał:

Mam pytanie do Was. Ile kosztuje paczka C+ w standardowej cenie dla abonenta? (bez promocji, jako dodatkowa usługa) I czy można ją włączać na zasadzie włącz/ wyłącz co miesiąc, jak np. paczkę Eleven za 15,90?

Zobacz jakie masz oferty w internetowym centrum abonenta, ja od dawna sobie włączam całą paczkę za 25zł na 6 miesięcy,  a potem wyłączam... i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ezequiel93 napisał:

włączam całą paczkę za 25zł na 6 miesięcy,  a potem wyłączam... i tak w kółko.

 

Zwróć uwagę, że koledze chodzi o opcję włącz / wyłącz w jednomiesięcznym cyklu rozliczeniowym, a w Twoim przypadku abonent wiąże się na 6 miesięcy, co nie zmienia faktu, że gdy jesteś zainteresowany paczką Canal+ to bardziej opłaca się płacić 25 zł/miesięcznie przez pół roku, niż korzystać ze standardowej opłaty, ale każdy ma swoją kalkulację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jeszcze niedawno C+ miało dwie ceny standardowe: 80 zł i 40 zł.Tę drugą to chyba można było włączyć raz na rok, czy na umowę. Przynajmniej tu padały takie informacje. Ale MMP z pełnym darmowym miesiącem i wyłączeniem też można było włączyć raz na umowę. Ja włączyłem 3 razy, co prawda z kłopotami, ale się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pikoz11 napisał:

Czepiasz się kolego. Oj, czepiasz się. Niech Ci jednak będzie. Porównanie nietrafione, ale przyznaj, że cena 80 zł za miesiąc korzystania z opcji C+ jest grubo przesadzona!

Nie pasuje to jest 25-30 zł z zobowiązaniem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 20:05, pikoz11 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Cena 80 zł to jest jakiś kosmos! HBO za 35 zł, a C+ za 80. Kosmos. 

Nikt kto ma trochę oleju w głowie nie włącza sobie C+ za 80zł. :) Są promocje, jest coś takiego nawet, jak podwyższenie pakietu głównego w trakcie umowy... na taki z Canal+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do tej pory tak było, choć ktoś tam wspomniał o opłatach cząstkowych .Ale więcej osób tego nie potwierdziło. Wyłącz wcześniej, by nie zapomnieć.Edit tylko włącz opcje z cena standardową bo z promocyjną to jest zobowizanie.

Edytowane przez czerstwy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej różnicy kiedy zgłosi wyłączenie.Może to być nawet ostatni dzień marca.

 

11 godzin temu, kondziak napisał:

Mam pytanie do abonentów Canal+. Czy ta opcja jest w konfiguracji włącz/wyłącz? Mam umowę do końca maja, więc nie ma już dla mnie żadnych promocji, tylko standardowa cena 35zł miesięcznie.

O jaka opcję pytasz? O paczkę C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Czy są jakieś opłaty aktywacyjne przy opcjach dodatkowych? Wyłączając opcję dodatkową wcześniej niż 2 tygodnie od momentu rozpoczęcia płatności za tę opcję dodatkową jest naliczana opłata aktywacyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...