Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, markar napisał:

HBO w opcji włącz/wyłącz to 35 zł czy jest jakaś inna możliwość? Jest co prawda za 20 zł ale zobowiązanie na pół roku.

HBO bez GO , w opcji wł/wył 25zł  (12,50 na mies.)

Jak nie masz w Strefie Canal+ ,to dzwoń 223104747 bez problemu Ci załączą(najlepiej na początku miesiąca , bo pierwszy mies.jest gratis a płacisz w drugim i w drugim wyłączasz)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, teson napisał:

HBO bez GO , w opcji wł/wył 25zł  (12,50 na mies.)

Jak nie masz w Strefie Canal+ ,to dzwoń 223104747 bez problemu Ci załączą(najlepiej na początku miesiąca , bo pierwszy mies.jest gratis a płacisz w drugim i w drugim wyłączasz)

Dziękuję za radę. Udało się włączyć za 25 zł w opcji wł/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tektyw85 napisał:

Nie po prostu jak poczty i banki zamkną np od poniedziałku a  nie mam polecenia zapłaty włączonego.

Banków nie zamkną. Zacznij płacić przez Internet, bo coś przywleczesz do domu. A jak nie masz konta, to może z rodziny ktoś zapłaci, a Ty się rozliczysz potem.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj sobie regulamin, bo u mnie jest np. Multi Man Pack do 2 mies. za 0 zł, ale w dokumentach dokładnie jest to Multi Man Pack 0 zł 1 m i 20 zł 5 m dla Abonentów (0,00 zł - od 01/04/2020 do 30/04/2020 | 20,00 zł - od 01/05/2020 do 30/09/2020 | 20,00 z - od 01/10/2020 do czasu dezaktywacji usługi). Musisz sprawdzić kiedy kończy Ci się w promocji Okres gwarantowanego korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maniek357 napisał:

Ta promocja "MMP do końca kwietnia w prezencie" nie ma zobowiązania (w szczegółach oferty jest do końca kwietnia 0 zł, potem 30 zł do czasu dezaktywacji usługi). Ale zawsze warto się upewnić zaglądając do PDF.

Oczywiście włączyłem promocję. Zawsze parę kanałów więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem pakiet Mistrzowska Piłka na początku miesiąca (opcja bez zobowiązania) i niestety w związku z obecną sytuacją miałbym płacić za niego mimo że nie pokażą już żadnego meczu live najprawdopodobniej. Napisałem do obsługi czy w związku z zaistniałą dość nietypową sytuacją mogę z niego zrezygnować lub wymienić na inny pakiet (HBO?).

Przyszła odpowiedź pozytywna- pakiet będzie wyłączony z końcem miesiąca i nie zapłacę nic za aktualny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu miałem też podobną sytuację .

4.12 aktywowałem Mistrzowską Piłkę ,a 27.12 wyłączyłem  i nie policzyli mi ani grosza.

Fakt jest taki ,że zdarzyło mi się tylko raz , gdybym chciał to zrobić drugi raz wszystko możliwe, że  naliczono by mi opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...