Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym opisem za darmo do końca roku operator wprowadzał w błąd niestety abonentów. No to trudno i gratuluje tym co poczekali :-) Mi i tak to obojętne odnośnie MultiMan Packa bo "gimnastyki łóżkowej" jest pełno w sieci za friko. Żałował bym HBO z HBO GO ale to mam już z innej promocji za pół darmo więc ta opcja jest dla mnie nie dostępna. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przeszło do końca stycznia za 0 zł. Zastanawia mnie tylko, że okresy gwarantowany (w zakładce moja obecna oferta) kończy się 1.01.2020 a powinno być raczej 1.02.2020. Ale w regulaminie w PDF przy zestawieniu ofert  jest napisane , że prognoza płatności na styczeń bez zmian a opłata za okres 01.01.2020-31.01.2020 wynosi 0 zł. Jak coś to pobrałem sobie ten regulamin żeby przypadkiem czegoś tam nie zmienili. Wygląda jednak na to, że bez problemów będzie do końca stycznia za 0 zł.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo21 napisał:

Tym opisem za darmo do końca roku operator wprowadzał w błąd niestety abonentów. No to trudno i gratuluje tym co poczekali :-) Mi i tak to obojętne odnośnie MultiMan Packa bo "gimnastyki łóżkowej" jest pełno w sieci za friko. Żałował bym HBO z HBO GO ale to mam już z innej promocji za pół darmo więc ta opcja jest dla mnie nie dostępna. :-(

Mówiłem, że mam rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem sobie HBO i MMP w piątek i było do końca roku za free. Wczoraj zleciłem predyspozycje do wyłączenia 31 grudnia. Dzisiaj meil przyszedł z potwierdzeniem, że wyłączą. Przed chwilą wszedłem do ICA i była oferta na HBO Black Weekend do końca stycznia za free. No i włączyłem ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ircios napisał:

Ja włączyłem sobie HBO i MMP w piątek i było do końca roku za free. Wczoraj zleciłem predyspozycje do wyłączenia 31 grudnia. Dzisiaj meil przyszedł z potwierdzeniem, że wyłączą. Przed chwilą wszedłem do ICA i była oferta na HBO Black Weekend do końca stycznia za free. No i włączyłem ponownie?

Nawet bez zlecenia wyłączenia pojawiła się oferta Black Week na styczeń za 0zl. Właśnie aktywowalem. Widocznie przez to zamieszanie przedłużają wszystkim.

Edytowane przez mgaw89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ezequiel93 napisał:

Nie wiedziałem Ircios, że tak można, dwa razy ta sama promocja? ?

 

Myślicie, że jak wprowadzą Netflix, to będzie jakieś promo na początek? 

 

Przecież już wiadomo od paru dni jakie są "promocje" ;).

https://forum.satkurier.pl/topic/30459-netflix-w-ofercie-platformy-canal/?do=findComment&comment=1509268

 

https://pl.canalplus.com/netflix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pośpieszyłem ;)

Zleciłem wyłączenie obu opcji, Man Pack mi się pojawił z opisem 0 zł do końca stycznia, hbo brak. A w mailu od C+ takie info:

"Szanowny Panie,
informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja HBO i HBO GO zostanie wyłączona z końcem bieżącego miesiąca. (...) Informuję również, że miesiąc aktywacji jest dodatkowo miesiącem darmowym. Jeśli opcja została uruchomiona 30 listopada to miesiącem aktywacji był listopad, a gdy 1 grudnia to miesiącem aktywacji jest miesiąc grudzień. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie dostaniesz do końca stycznia. Również zrobiłem jak Ty, też dostałem potwierdzenie, ale w Zestawieniu ofert mam błąd przy akceptacji, tak jak @misiek1985. Pisałem na czacie w tej sprawie i dowiedziałem się, że nie można włączać drugi raz tej samej oferty mając ją aktywną.

Pewnie można by się bawić w reklamacje, bo na mailu oferta jest... ale chyba mi się nie chce.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego są różne w/g mnie, bo są daty inne zakończenia, choć były pod Tą samą nazwą. 

 U mnie jest taki komunikat:"Twoje zamówienie dotyczące zmiany oferty jest w trakcie realizacji i może trwać kilkanaście minut. Jeśli zobaczysz ponownie ten komunikat, sprawdź w Zestawieniu ofert aktualny status zamówień lub skontaktuj się z nami."

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączałem teściom HBO w tej promocji Black Weekend i koniec okresu gwarantowanego jest 01.01.2020 a napis głosił że do końca stycznia za free. Teraz włączyłem im w tej samej promocji Multi Man Pack i okres gwarantowany już jest 01.02.2020 ? muszę napisać na live chat w ich imieniu i spytać się kiedy wyłączyć tę promocję na HBO by nie musieli płacić. W jakich godzinach jest dostępny live chat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@Ozzy666

U mnie to samo z MMP. Włączyłem wczoraj, mam wpisane w szczegóły oferty, że koniec okresu gwarantowanego 01.01.2020.

Na chacie dwa razy potwierdzenie, że zgodnie z dokumentami promocji bez opłat do 31.01.2020r. , potem zgodnie z moją dyspozycją wyłączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...