Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w  ICA są 2 promocje:  3 miesiące za darmo i potem 10 mies. za 25 zł lub 20 zł/mies do końca zobowiązania.

10 minut temu, aniol1979 napisał:

 Czy biorąc jako opcję mozna wyłączyć przez ICA wskazując dokładny dzień wyłączenia? Tzn. czy zaraz po włączeniu 1go jednego miesiąca mogę napisać do ICA z rośbą o wyłączenie ostatniego dnia następnego miesiąca? 

Tak, dokładnie, można tak wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniol1979

Tak możesz zrobić biorąc HBO, tylko w standardowej cenie. Średnio 12,50 za miesiąc. Z HBO Go 17,50

44 minuty temu, aniol1979 napisał:

Czy biorąc jako opcję mozna wyłączyć przez ICA wskazując dokładny dzień wyłączenia? Tzn. czy zaraz po włączeniu 1go jednego miesiąca mogę napisać do ICA z rośbą o wyłączenie ostatniego dnia następnego miesiąca? pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Z góry przepraszam jeśli moje pytanie wyda się wam banalne. Szukałem odpowiedzi ale nigdzie nie mogłem znaleźć.

Mam pakiet Start+. Po lekturze tego wątku rozumiem, że mogę w każdej chwili domówić do tego Startu paczkę C+ za 25 zł.

Moje pytanie czy mogę domówić też zwiększenie nc+go do 100h a jeśli tak to za ile?

 

Czy ktoś w jednym zdaniu mógłby mi też powiedzieć co jeszcze można domawiać w opcji włącz wyłącz i za ile.

 

Dzięki z góry za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pikoz11 napisał:

Witam. Mam pytanie do osób, które korzystają z NC+ bez umowy na czas określony, do tych, którzy umowy nie przedłużyli. Czy w ICA macie możliwość wyboru opcji promocyjnych na czas określony? Czy tylko usługi w cenach standardowych? Np. Eleven za 11,90 czy 15,90? 

Jak chcesz dostać opcje promocyjne na czas określony skoro umowę masz na czas nieokreślony??

 

Godzinę temu, dk67 napisał:

Mając cameleona jeszcze jest to opłacalne.....do lipca 

 

Są też inne karty które moga działać jak Cameleon.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się promocja na HBO, którą mam do końca września i poleciłem już jej wyłączenie. Obecnie płacę 25 zł. Widzę, że w tej chwili jest promocja, że HBO i HBO GO jest za 20 zł dla abonentów, do końca obowiązywania umowy. W moim przypadku nie można włączyć przez ICA. 

Jak myślicie czy dzwoniąc włączą mi to za 20 zł? Poradźcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tokić napisał:

Witam, chłopaki czy ktoś z was dobierał pakiet ligi mistrzów? Da się coś ugrać z ceny czy to jest sztywne 20 zl lub 30 zl w zależności na co się zdecydujemy?

Oczywiście możesz mieć taniej. Średnio za 15 zł./m i bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowiedzenie nie wysłane i na razie poczekam. Od miesiąca płacę za pakiet C+ standardową cenę czyli 40zł zamiast wcześniejszych 25zł. Mam pytanie czy można po zakończeniu minimalnego trwania umowy korzystać z opcji w/w bez zobowiązania ? Ile wynosi taka opcja z C+ czy np. HBO z HBO Go. ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...