Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@truszek przerobiłam to w wersji portugalskiej. Po podmianie formy płatności przyszedł tylko mail, że jest problem i za dwa dni wyłączą subskrypcję. Na szczęście udało mi się za kolejnym podejściem i pobrali płatność. Także trzeba uważać z tą promocją, mieć ważną kartę i środki na niej.

@Woocash ja po prostu wiedziałam, że to jest, a jak tam działa w upflix.pl, czy wyszykiwarka na SkyShowtime, nie sprawdzam.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał(a):

Nie oglądam animacji, a które to kultowe? Z tych co w SkyShowtime już są.

Seria z Minionkami, seria Madagaskar, Książe Egiptu, Wallace i Gromit, Beavis i Butt-head czy serial "Avatar: Legenda Aanga". Docelowo powinno być pełne universum Shreka, na razie jest wybrakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem zainstalować aplikację skyshowtime na telewizorze sony bravia 55X93j z 2021 roku ale po jej wyszukaniu w sklepie google play pojawia się komunikat, że twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją aplikacji. Wszystkie inne aplikacje platform VOD dostępnych na Polskim rynku działają na w/w telewizorze z androidem.

Więc na dzień dzisiejszy pozostaje chyba tylko opcja dostępu do platformy przez przeglądarkę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, made82 napisał(a):

Czy udalo wam sie odpalic SkyShowtime z wykupiona subskrypcja w Polsce w kraju UE w ktorym serwis nie oferuje swoich uslug? Czy wg przepisow UE w takich krajach streaming powinien dzialac przez jakis czas?

Odpaliłem dzisiaj kilka razy z Hot spocie w Austri i w telefonie z polskim IP. Za to w Austrii pomimo polskiego IP nie mogłem dokonać płatności. Musiałem do PL dzwonić. Syn zalogował się i płatność przeszła. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mike03 napisał(a):

Witam.

Chciałem zainstalować aplikację skyshowtime na telewizorze sony bravia 55X93j z 2021 roku ale po jej wyszukaniu w sklepie google play pojawia się komunikat, że twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją aplikacji. Wszystkie inne aplikacje platform VOD dostępnych na Polskim rynku działają na w/w telewizorze z androidem.

Więc na dzień dzisiejszy pozostaje chyba tylko opcja dostępu do platformy przez przeglądarkę internetową.

Na moim X65K z 2022 problemu nie było. Powinno dać się na każdym android tv zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał(a):
5 godzin temu, made82 napisał(a):
Czy udalo wam sie odpalic SkyShowtime z wykupiona subskrypcja w Polsce w kraju UE w ktorym serwis nie oferuje swoich uslug? Czy wg przepisow UE w takich krajach streaming powinien dzialac przez jakis czas?

W Niemczech działa poprzez VPN.

Sprawdzę za kilka dni, czy tylko przez VPN u Fryca.

 

33 minuty temu, truszek napisał(a):

Niedługo kończy mi się ważność karty płatniczej. Jak będę chciał podmienić na nową to stracę zniżkę?

Zmieniasz kartę płatnicza, a nie konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność PayPal nie działa, kartą też. Czyżby wszyscy się rzucili jak na promocję w Biedronce i stąd przeciążenie...
 
promo1.jpg
 
 
Sprytne z ich strony, wiele osób pewnie kupi przez aplikację.

No niby 12,49 różnicy nie robi. Ale potem zarejestruje na inny mail i będzie ok.
Jak płatności dokonałaś przez aplikację to możesz anulować i zwrot dostać.. 

Zrobiłam przez Apple Pay, wiec chyba raczej nie. Po prostu muszę pamiętać by wcześniej anulować i zarejestrować na inny adres mailowy i przez stronę. Na FB piszą, ze jest czas do 11.04.23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, założyłem konto, zainstalowałem apkę w tv z Androidem, poprzeglądałem z grubsza ofertę, kilka rzeczy dodałem do mojej listy. Szału nie, ale czego oczekiwać za 12 zł. ;) Najważniejsze aktualnie bolączki:

 

  • fatalne działanie aplikacji, która na dodatek negatywnie chachmęci Androida - po zamknięciu aplikacji SkyShowtime pojawiły mi się na Disney'u, HBO czy nawet YouTube zacięcia dźwięku i obrazu! Na początku myślałem, że to coś u mnie z internetem, ale reset modemu/routera nie pomógł. Okazało się, że aplikacja SkyShowtime cały czas działa w tle i jest przyczyną tych zacięć (co kilkanaście / kilkadziesiąt sekund). Musiałem wejść w ustawienia aplikacji i wymusić jej zatrzymanie w Androidzie. Problem zniknął od ręki! To jest taka niedoróbka, że głowa mała...
  • cięcie się streamu - odpaliłem kilka seriali i na każdym to samo - cięcie się / freeze co kilka, kilkanaście sekund, najprawdopodobniej jest to problem wyżej wspomniany czyli niedoróbka / błędy aplikacji na Androida;
  • brak oczekiwanego contentu - Dextera jest tylko 1 sezon, Twin Peaks tylko 3 sezon, brak klasyków, brak wszystkich części serii filmów jak Shrek czy Scary Movie, brak South Park - który powinien być z racji Paramount+, brak klasycznych produkcji ze stajni MTV, itd.
  • brak 4K / Atmosa/ HDR - tu już wiedziałem na co się piszę, but still...

Jak na stream za 12 zyla tragedii nie ma - Jestem z pokolenia które ćwierć wieku temu płaciło 6 zł za 1 tytuł na kasecie VHS z wypożyczalni, po którą trzeba było pójść, potem pójść zwrócić i jeszcze czasami zapłacić karę za nieprzewinięcie. ;) A SkyShowtime oferuje jednak więcej niż dwa filmy na VHS-ie do zwrotu...

 

Najgorzej póki co, to z tą zamulającą Androida aplikacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Samsung Tizen 5 aplikacja chodzi super. Jest bardzo lekka i szybka. Przewijanie jest kosmicznie szybkie. Trzeba szybko przerywać przewijanie, bo przeleci do połowy filmu prawie. Jest mocne full hd, nawet mi się podoba. Nie widzę żadnych błędów. 

Taka jest różnica pomiędzy badziewnym Android a Tizen. Już się przekonałem nieraz. Android to ZUO...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam zło jak aplikacje Paramount+ i Preacock działają (a mają jeszcze sport do kompletu) tylko SkyShowtime nie może zrobić porządnej pod same filmy. Działa Wam na Tizen DD 5.1, czy tylko stereo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG webOS 6. Wszystko płynnie idzie. Jakość obrazu bardzo dobra. Takie informacje dostałem z domu. Sam potestuje po powrocie.

 

@Zuzia na wszystko przyjdzie czas. Jak chca się rozwijać to muszą wprowadzić 4k i dobre audio. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał(a):

Jakie tam zło jak aplikacje Paramount+ i Preacock działają (a mają jeszcze sport do kompletu) tylko SkyShowtime nie może zrobić porządnej pod same filmy. Działa Wam na Tizen DD 5.1, czy tylko stereo?

Na Top Gun nawet leci w DD+ ale tylko na oryginalnej ścieźce.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, patryszq napisał(a):

Na samsung tizen żadnych przycięć nie ma , wręcz jak na tak ubogi serwis działa " ok "  , do listy dodane kilkanaście pozycji ... cóż to tylko 12.50 PLN 💁‍♂️

A taki miałbyć zły ale jak za 12.50 zł to kupię😂

 

23 minuty temu, killerów dwóch napisał(a):

Na Samsung Tizen 5 aplikacja chodzi super. Jest bardzo lekka i szybka. Przewijanie jest kosmicznie szybkie. Trzeba szybko przerywać przewijanie, bo przeleci do połowy filmu prawie. Jest mocne full hd, nawet mi się podoba. Nie widzę żadnych błędów. 

Taka jest różnica pomiędzy badziewnym Android a Tizen. Już się przekonałem nieraz. Android to ZUO...

U mnie na tym badziewnym Androidzie działają poprawnie usługi jakie mam zaistalowane😂 Jeszcze ze dwa dni temu ci co maja tego wspaniałego Tizena płakali że nie będzie apki.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Jeszcze ze dwa dni temu ci co maja tego wspaniałego Tizena płakali że nie będzie apki.

Bo dwa dni temu tej apki nie było na żadnym innym rynku. A dziś już jest i to z pewnością plus. Na konsole jednak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...