Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kolos22 napisał(a):

Szkoda, że wiadomo dalej, czy SKYSHOWTIME będzie oferowany przez operatorów kablowych, satelitarnych, mobilnych po zakończeniu promocji 50%. Czekam z wykupieniem SKYSHOWTIME, bo mam nadzieję, że będzie w POLSAT BOX.

Jeśli będzie w PB, to napewno nie w tej cenie, w jakiej SkySho oferowany jest obecnie (po zastosowaniu zniżki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kolos22 napisał(a):

Szkoda, że wiadomo dalej, czy SKYSHOWTIME będzie oferowany przez operatorów kablowych, satelitarnych, mobilnych po zakończeniu promocji 50%. Czekam z wykupieniem SKYSHOWTIME, bo mam nadzieję, że będzie w POLSAT BOX.

Nawet jak się pojawi u operatora jakiegoś, to nie będzie 50% taniej. Teraz 12 zł to majątek....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Na PB raczej bym nie liczył. Tam chyba oferuja jedynie D+ bardziej realne jest w C+.

Nie tylko mają D+, choć dają na rok w prezencie do nowych umów. Mają jeszcze pakiety z HBO Max, gdzie serwis wychodzi po 25 zł na miesiąc. Jeśli pojawi się u nich SkySho, to bardziej w ich cenie podstawowej obniżonej o 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał(a):

Nie tylko mają D+, choć dają na rok w prezencie do nowych umów. Mają jeszcze pakiety z HBO Max, gdzie serwis wychodzi po 25 zł na miesiąc. Jeśli pojawi się u nich SkySho, to bardziej w ich cenie podstawowej obniżonej o 5 zł.

Akurat HBO to jest praktycznie u każdego operatora z racji  że tu sa kanały linearne. Jaki pisałem raczej bym nier liczył na PB tylko bardziej na C+. A za ile to si e okaże taki Viaplay daja za 15 zeta gdy normalnie kosztuje 55 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, strzala napisał(a):

@Zuzia Sprawdziłem u siebie na Android TV i faktycznie od 6 odcinka 5 serii Yellowstone zaczęli dodawać ścieżkę English 5.1.

Mają trochę bałagan w ścieżkach dźwiękowych i domyślnie wybierana jest ta polska stereo, najgorsza. Oryginalna DD 5.1 jest jeszcze w serialu "Bates Motel".

 

skysho-video1.jpg

 

skysho-video2.jpg

 

W innym serialu też coś ciekawego udało mi się znaleźć.

skysho-video4.jpg

 

skysho-video3.jpg

 

Do profilu obrazu nie mam większych zastrzeżeń, tu żadnych niespodzianek jak było tak jest 7,8 Mbps (średnie bitrate).

skysho-video.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bardziej kwestia niedopracowania wtyczki, która jest na razie w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Dostępne warianty audio potrafią zwracać ciekawe informacje, np. ścieżka DD+ zgłaszająca 0 kanałów staje się po wybraniu nagle ścieżką 3 albo i 4 kanałową. Przez ten bałagan i konieczność każdorazowego przeklikiwania się przez milion pozycji żeby włączyć napisy, zmienić ich język, oraz przełączyć się na właściwą ścieżkę dźwiękową, wtyczka jest na ten moment nieużywalna. Ale daje nadzieję na przyszłość i jeśli Sky nie jej nie ubije to będzie szansa na sensowne korzystanie z tego VOD. Na pewno dojrzeje wcześniej niż oryginalna aplikacja.

Mnie przede wszystkim do czasu kompleksowego ogarnięcia tego wszystkiego wystarczyłby prosty filtr wybierający domyślnie ścieżkę dźwiękową i napisy na podstawie słów kluczowych. I już wtedy nieoficjalna amatorska wtyczka przebiłaby oficjalną fuszerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kiler napisał(a):

W mojej opinii SkyShowtime nie jest tak rozpoznawalną i "medialną" platformę, żeby któryś z operatorów satelitarnych czy kablowych miał się bić o ich dołączenie. 

Jak idziesz do knajpy to zazwyczaj patrzysz co tam dają jeść. Tak samo tu jest. Marka nie jest rozpoznawalna, ale treści jakie posiada są rozpoznawalne delikatnie mówiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adiq22 napisał(a):

To chyba bardziej kwestia niedopracowania wtyczki, która jest na razie w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Dostępne warianty audio potrafią zwracać ciekawe informacje, np. ścieżka DD+ zgłaszająca 0 kanałów staje się po wybraniu nagle ścieżką 3 albo i 4 kanałową. Przez ten bałagan i konieczność każdorazowego przeklikiwania się przez milion pozycji żeby włączyć napisy, zmienić ich język, oraz przełączyć się na właściwą ścieżkę dźwiękową, wtyczka jest na ten moment nieużywalna. Ale daje nadzieję na przyszłość i jeśli Sky nie jej nie ubije to będzie szansa na sensowne korzystanie z tego VOD. Na pewno dojrzeje wcześniej niż oryginalna aplikacja.

Mnie przede wszystkim do czasu kompleksowego ogarnięcia tego wszystkiego wystarczyłby prosty filtr wybierający domyślnie ścieżkę dźwiękową i napisy na podstawie słów kluczowych. I już wtedy nieoficjalna amatorska wtyczka przebiłaby oficjalną fuszerkę.

Dla przypadkowych użytkowników nieużywalna, bo to wersja rozwojowa dla zaawansowanych. Aby wybierała prawidłowo ścieżki, czy domyślnie napisy PL trzeba nanieść pewne poprawki (związane między innymi z geolokalizacją), do których nie masz jeszcze dostępu. Zresztą, chodziło mi jedynie o graficzną prezentację wartości niewidocznych w aplikacji.  Co do nadziei, to nie ma szans, by działała sensownie pod innymi systemami niż urządzenia certyfikowane na Androidzie (o Linuksie można na zawsze zapomnieć), a i wtedy będzie wymagała pewnej wiedzy i zaangażowania więc można uznać, że wtyczki, którą się łatwo instaluje i używa nie ma i nie będzie, o czym kiedyś już pisałam zresztą. Jest to kwestia nadmiernych i nieadekwatnych zabezpieczeń SkyShowtime. Niestety tak się sprawy mają. Najśmieszniejsze, że ich tytuły z polskim lektorem krążą po torrentach, a płacący użytkownicy mają pod górkę przez dziwną politykę tej platformy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Jak idziesz do knajpy to zazwyczaj patrzysz co tam dają jeść. Tak samo tu jest. Marka nie jest rozpoznawalna, ale treści jakie posiada są rozpoznawalne delikatnie mówiąc. 

Tylko, że menu w restauracji powoduje, że jest ona rozpoznawalna i każdy chcę do niej pójść. Widocznie te treści aż tak bardzo widza nie przykuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i menu SkyS też jest rozpoznawalne i to nawet bardzo.

Te treści widza nie przykuwają ? Na jakiej podstawie taki wniosek ? Bo nie ma ich w partnerstwie u innych nadawców? To teoria przesadna.

Może już mają umowy, ale umówili się, że jakiś czas działają sami a potem się pojawią w ofertach partnerskich. Tak zapewne będzie.

1 godzinę temu, Arkon napisał(a):

@domin107 Na razie oferta pewnej części ciała nie urywa. Jest kilka serwisów z dużo lepszą, oczywiście moim zdaniem, a jeden jest nawet dużo tańszy. :) Wejścia smoka nie zanotowali, delikatnie mówiąc.

 

Zależy od jakiej strony patrzysz. Technicznie nie, ale treściowo już spoko i co ważne rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to pewnie mniej więcej zejdzie tyle ile zeszło Peacock, na którym SkyShowtime jest oparte. Lekko ze dwa lata zanim uporają się z ważniejszymi niedociągnięciami. Ścieżki audio mają skromne parametry, toż to wstyd, aby Viaplay ich wyprzedzał pod tym względem, ale niestety tak jest. Jeśli utrzymają obecne tempo uzupełniania biblioteki, to też trzeba czasu, aby zgromadzili na tyle pokaźną jaką mają teraz amerykańskie odpowiedniki: Paramount+/Peacock/SHOWTIME. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...