Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Sweet trzeba jedno przyznać . U innych operatorów (kablowych i satelitarnych) na niektóre kanały trzeba czekać latami. A i tak nie ma gwarancji że w ogóle się kiedykolwiek pojawią. A tutaj proszę bardzo .Prawie wszystkie pożądane kanały na wyciągnięcie ręki. I szybkie wprowadzanie nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet.tv ma taki zapis w regulaminie, że ofertę programową może zmieniać dowolnie bez powiadamiania o tym fakcie. Jakość też pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście w tej zacnej cenie, czyli właściwie za darmo, nie ma co się czepiać choć ja osobiście już nie korzystam, bo interesujące mnie kanały mam gdzie indziej w lepszej jakości. 

13 godzin temu, michael112 napisał(a):

@Zuzia Tam się ta cena oficjalna ciągle zmienia: raz 1 zł, potem 4,99 zł, potem 49 zł, teraz podobno 64,90 zł.

Obecnie scenariusz wygląda następująco: 15 dni za darmo, potem 30 dni za 1 zł i na końcu 45,9 zł za mies.

Za 64.9 zł jest plan Large w regularnej cenie: https://sweet.tv/pl/tariffs

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpes5 napisał(a):

Ale Sweet trzeba jedno przyznać . U innych operatorów (kablowych i satelitarnych) na niektóre kanały trzeba czekać latami. A i tak nie ma gwarancji że w ogóle się kiedykolwiek pojawią. A tutaj proszę bardzo .Prawie wszystkie pożądane kanały na wyciągnięcie ręki. I szybkie wprowadzanie nowości.

 

A jak reagują na propozycje nowych kanałów, są responsywni? Bo jest kilka kanałów, których nie ma obecnie w żadnej platformie streamingowej na subskrypcję. Może warto im je wskazać?

Z prowadzonego przeze mnie wykazu np. Inultra, BabyFirstTV, Jazz w wersji 4K, Mezzo, Mezzo Live, Telewizja LOVE.

Pomijam tu kanały dużych nadawców jak Fokus, TV6, Super Polsat, Polsat Film/Seriale, TVN Fabuła, TVP HD bo możliwe że nadawcy nie udostępniają ich celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...