Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Według mnie Sweet TV ma obecnie najlepszą ofertę telewizyjną ze wszystkich operatorów telewizji online, aplikacja działa bardzo dobrze na telewizorach Smart TV, funkcja cofania do 7 dni wstecz również. Przez ostatni tydzień korzystałem z aplikacji i na kanale CBS Europa nie pojawia się już plansza o braku dostępu. Jedynym minusem jest brak TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat i TV4 oraz dziwny problem z EPG, które jest na telewizorze opóźnione o godzinę względem programów tv. Oferta Sweet TV jest połączeniem wszystkich operatorów telewizji internetowych, są tu dostępne wszystkie kanały dostępne w Polsce oprócz TVP oraz płatnych kanałów TVN WarnerBros Discovery i Polsatu, których również nie oferują inni operatorzy.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mtv napisał(a):

Według mnie Sweet TV ma obecnie najlepszą ofertę telewizyjną ze wszystkich […] są tu dostępne wszystkie kanały dostępne w Polsce oprócz TVP, TVN WarnerBros Discovery oraz Polsat, których również nie oferują inni operatorzy.

WP Pilot, Televio, Gonet i TelewizjaOnline oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goldenboy napisał(a):

Do ofert sweet tv dołączono :)

Canal+ Sport 5 HD

Ale Kino+ HD

Novelas+ HD

Planete+ HD

Canal+ Kuchnia HD

Canal+ Domo HD

MiniMini+ HD

TeleToon+ HD

Ciekawe, czy C+ o tym wie, bo zwłaszcza C+S5 jest zastanawiający. Pomijam już fakt, że to wszystko można ciągle oglądać za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucky napisał(a):

 a C+5  jest częścią składowa paczki kanałów tematycznych C+

Tak bardzo, że nawet w ofercie własnej ENTRY+ SPORT za 75zł go nie ma a wszystkie pozostałe C+ i reszta "+" jest a tutaj dostajemy go w platformie, której nikt nie kontroluje i okres "promocyjny" możesz mieć i mieć i mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ofert sweet tv dołączono
Canal+ Sport 5 HD
Ale Kino+ HD
Novelas+ HD
Planete+ HD
Canal+ Kuchnia HD
Canal+ Domo HD
MiniMini+ HD
TeleToon+ HD
Aż mi się wierzyć nie chce, jak to możliwe że Player.pl usunął te kanały w zeszłym roku. Chyba że C+ nie chce, aby ktokolwiek prócz nich samych miał całą paczkę.

Potwierdzam opinię, że oferta robi się świetna. Potwierdzam również opinię, że brakuje mi kanałów podstawowych, czyli zdaje się TVP1/2/3, Polsat, TV4 i TVN, bo Pulsy, i to oba, zdaje się mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bgmnt napisał(a):

Czyli kolejne kanały dostępne niemal jak FTA i to od nadawcy, który tak bardzo dba o kontent, że u siebie w macierzystym serwisie ogranicza jakość i robi dopiski online przy logo ;).

Ciekawe to wszystko jest.

 

Jak nadawca się zorientuje, to zleci wyłączenie sygnału i tyle z tego zostanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...