Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę namieszali na liście między bajka a filmy seriale wcisnęli TVN24 Bis i TVP 3 warszawa a nie w dziale informacje.

 

Z tego co się dowiedziałem jak będzie więcej zgłoszeń by przesunąć TVN24 Bis do działu informacje nad np. biznes24 a tvp3 warszawa do pozostałych oddziałów to powinni przesunąć. Ale na tę chwilę nie chcą zmieniac. Trochę bałagan się robi i taki śmietnik i łatanie po liście. Także jak chcecie to zgłaszacie uwagii by TVN24 Bis był w dziale informacje a TVP 3 warszawa trafiła do swoich braci i sióstr na końcu. Piszcie na FB mesengera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przekaz Eleven 4K i tak tutaj praktycznie non stop się zacinał, co już stało się wręcz kuriozalne. Pewnie żeby uniknąć reszty kompromitacji zamienili przekaz Eleven 4K na Eleven 1 HD licząc na to że nikt nie zauważy...

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałem dziś informację, że Sweet.tv ma mieć za jakiś czas dostępność do kanałów bezpłatnych tak samo jak ma Megago jak myślicie jakie kanały będa bezpłatnie w Sweet.Tv czy te podstawowe bo rozumiem, że nie ma co liczyć na Sweet.Tv by bezpłatnie był dostępny Eurosport czy Polsat Sport, Polsat Sport Extra, a także Red Carpet Tv i Red Top czy Novela Tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weszły zmiany w trialu dostępnym po założeniu konta i podaniu e-mali 

7 dni  pakiet większości kanałów z wyłączenie kanałów tematycznych od Canal + . tj. Ale Kino, Planete,Canal+ Sport 5 itp.

 

-14 dni za 1zł wszystkie kanały z oferty. Trzeba tu już podpiąć kartę. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, żeby to anulować. Dwa miesiące temu potrącili mi 42,50. Anulowałem kartę, okazuje się że nieskutecznie, bo nie przeprowadziłem operacji do końca i znowu mi pobrali 42,50. Teraz dokończyłem usuwanie karty a rezygnację wysłałem na maila. Mam nadzieję, że to koniec przygody z tą platfomą, z która praktycznie nie ma kontaktu. Uważajcie na nich bo wstapić jest łatwo a uwolnić niestety trudniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, truszek napisał(a):

Czy są wśród forumowiczów osoby, które kontynuują subskrypcję na waruncmkch zawartych przez sierpniem br., tj. sprzed zmiany cen na zasadzie pakietu L w cenie 5 zł? Czy automatycznie pospadały wam subskrypcje lub nastąpiła migracja na nowy, droższy Cennik?

Ja mam już ponad pół roku i nadal 4,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, truszek napisał(a):

Czy są wśród forumowiczów osoby, które kontynuują subskrypcję na waruncmkch zawartych przez sierpniem br., tj. sprzed zmiany cen na zasadzie pakietu L w cenie 5 zł? Czy automatycznie pospadały wam subskrypcje lub nastąpiła migracja na nowy, droższy Cennik?

Witam

Od listopada 2022 do sierpnia 2023 płaciłem 4,99 za pakiet L. 
W sierpniu pobrano mi 45,90 za pakiet M. Odpiąłem kartę i anulowałem subskrypcję. 
W wrześniu zaproponowano mi pakiet L w cenie 64,90 za 3 miesiące do 28.12. 
Zgodziłem się. Kartę mam odpiętą i czekam na ofertę po 28.12. 


pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...