Skocz do zawartości

UEFA Euro 2024


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, mingo napisał(a):
Nie na tym poziomie.
Po prostu nasi to mentalne pipy. W klubach są otoczeni bardziej charakternymi zawodnikami to i dobrze grają. Tutaj brakuje kogoś, kto weźmie odpowiedzialność za tę kadrę na siebie. Atuty Lewego jako kapitana kończą się na samym noszeniu opaski. 
 
Dostali bramkę w praktycznie wygranym meczu i się zes**li. Mołdawianie to wyczuli i po sprawie. 

Prawda. Wczoraj jak i w Pradze nie było żadnego zawodnika, który by krzyknął, zebrał całą resztę do kupy po stracie jednej czy drugiej bramki. Lewy nie nadaje się na kapitana niestety. I tak patrząc charakterologicznie to ja nie widzę kogoś podobnego mentalem do Glika. Bo dla mnie ostatnimi czasy tylko on potrafił scalić to towarzystwo.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą bekę miałem z Bożydara, który w 1 połowie zachwycał się nad grą. Jak to ludzie mówią, że nie ma słabych drużyn, ale w tym przypadku to Mołdawia jednak jest słaba, a potem baty w 2 połowie. :D W studiu w przerwie też ochy i achy. Tak się właśnie kończy lekceważenie przeciwnika i nie skupienie do końca meczu. Mołdawia zremisowała z Czechami, więc to nie są jakieś ogórki, ale oczywiście w Polsce zawsze wygrywamy mecze jeszcze przed gwizdkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak słyszę,że teraz musimy zwalniać grę broniąc wyniku,to już wiem jak to się kończy.( zawsze żle dla nas ) A tak przy okazji,to od kilkudziesięciu lat nie mamy dobrej obrony.Czy tam nprawdę są ludzie ślepi,którzy tego problemu nie widzą.? Przydałby się ktoś,kto w końcu rozwiązał ten problem. No i nasza gra ,,na stojąco"Wystarczy nieco polski zespół przycisnąć,to nasi się gubią na boisku.( Wciąż to samo).Na koniec ,wolałbym aby jak najszybciej odpadali,ustępując miejsca tym co chcą osiągać sukcesy w piłce i których warto z przyjemnością. oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kiler napisał(a):

Jak to ludzie mówią, że nie ma słabych drużyn

Jak to nie ma? A ta co się mianuje reprezentacją naszego kraju, to niby mocna? Oni nawet do średniaków nie równają!

Wczoraj włączyłem przy stanie 2:1 i zanim się zorientowałem którzy to nasi, to po sposobie gry oceniłem, że chyba ci "na żółto". W końcu podobno Mołdawia nie ma pojęcia o kopaniu piłki i gdzie im tam do naszych "gwiazd" grających w czołowych europejskich klubach.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

Największą bekę miałem z Bożydara, który w 1 połowie zachwycał się nad grą.

W I połowie wyglądało to dobrze bo Mołdawianie wyszli cofnięci, nie atakowali naszych więc i gra się kleiła. Mołdawia pierwszy sensowny atak przeprowadziła w 37. minucie. I obstawiam, że wtedy właśnie zobaczyli, że jak przycisną Polaków to ci się pogubią. Wyszli z takim nastawieniem na II połowę i efekt widzieliśmy.

 

Ta klęska jest tym bardziej wymowna jak się spojrzy, jak nasza drużyna zmieniła się po przerwie. Tak jakby cały skład zastąpili juniorzy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie oglądałem i nie będę oglądał żadnego kolejnego spotkania. Szkoda czasu na piłkę na tym poziomie.

Jak można zagrać przyzwoicie w pierwszej połowie, wyjść na drugą i wykonać taki szpagat jakby po przerwie wyszedł zupełnie inny skład, tego chyba oni sami nie wiedzą.

Kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tu bym polemizował ;) HDR HLG bardzo wyraźnie zmienia kolory na plus w 4K.

Samo boisko i piłkarze są dużo bardziej wyraźni, widać więcej szczegółów.

Kiedy jak nie przy takich imprezach popularyzować 4K i przekonywać widza do tego.

Zaspakajać może tych którzy mają małe telewizory, lub nie widzieli obrazu 4K z różnych powodów, brak dostępu do sygnału, brak odpowiedniego sprzętu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest absolutnie szokująca informacja, oby była tylko plotką. Totalnie niespodziewane, tym bardziej, że poprzedni turniej był w 4k.  To chyba pierwszy raz , jakby z turnieju na turniej było cofnięcie się technologicznie.  Nie wiem z czego mogłoby to wynikać. Brak wozów? Niemożliwe, od 2020 roku trochę sprzętu przybyło na rynku. Wiem, że był jedynie problem z tym, że UK wyszły z UE i już wtedy było mówione, że z powodu brexitu jest to bardzo skomplikowany proces , aby ściągnąć te wozy na kontynent. Niestety bez wozów z UK, nie da się tego ogarnąć.  Na kontynencie nie ma tylu dużych wozów 4K.

Ciekawy temat, który może rzutować nie tylko na jakość obrazu.  Ale na cały rynek np: sprzedaży TV. Zawsze postęp technologiczny napędzał sprzedaż. teraz może to ten rozwój mocno zahamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, 4K musi się zwrócić. A nie ma na to perspektyw. Problemem według mnie jest to HDR HLG, za szybko to wprowadzono w Polsce, często ludzie u nas mają telewizor 4K bez tego. Nie każdy interesuje się gamutem kolorów, tutaj też nie widziałem dużo informacji na ten temat, sam się na tym nie znam. Do tego kanał 4K w telewizji naziemnej był na dalekiej pozycji (nie topowej), dla starszych widzów jest to problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podejrzenie graniczące z pewnością z jakość 4K u widzów starszych jest bez znaczenia. Z różnych aspektów, począwszy od brak odpowiedniego sprzętu, skończywszy na indywidualnych uwarunkowaniach ostrości widzenia z racji wieku.

4K to technologia która będzie interesować głównie młodsze pokolenie.

Czy pieniądze są barierą faktycznie dla organizacji która zarabia ogromne sumy na takiej imprezie? Sprzęt do produkcji sygnału 4K przecież jest, to kwestia wyłącznie udostępnienia takiej transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...