Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, czytnik napisał:

zaproponowali 15/3

Ktoś jeszcze potwierdza, że znów jest opcja 15/3?

 

12 godzin temu, czytnik napisał:

Po rozmowie z przełożonym miła pani zaproponowała 12/3 plus VOD na trzy miesiące gratis.

Niesamowite to to że ostatnia umowa też była 12/3

To też dziwne. Ktoś potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sebap napisał:

Nie właśnie dziwne jest to, że o ile 12/3 obowiązuje to 15/3 już jakiś czas nie ma, proponują 15/1.

Zgadzam się z przedmówcą, wczoraj rozmawiałem z konsulem z DUK i powiedział, że jest 12/3, 15/1, 24/6. Nie ma już 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebap napisał:

Nie właśnie dziwne jest to, że o ile 12/3 obowiązuje to 15/3 już jakiś czas nie ma, proponują 15/1.

A może to skutek tego:

https://www.onet.pl/?utm_source=forum.satkurier.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=856e7b52-c056-4136-b486-e07958584807&sid=ca05277f-7c3f-495c-9acc-986177acd173&utm_v=2

 

i ktoś po rozum do głowy poszedł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie pomyślałem, że odpływ klientów poruszył mądre głowy w CP.

Ciekawe czy przy przedłużaniu umowy (za 1 miesiąc), teraz 15/3, w związku z powyższym uda mi się wyrwać polską ligę za 10 zł (nie mając teraz żadnych dodatkowo płatnych kanałów sportowych). Walczyć będę ale... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem abonenetem CP od 14 lat. Za 3 miesiące kończy mi się umowa. Mam dekoder HD 5000. Dzwonili konsultanci, zapraszali do punktu, ale to co oni oferują jest bardzo słabe.

NA chwilę obecną abonament 60zł i mam:

Pakiet Familijny MAX HD

SPORT HD

CP GO OTG

FILM HD
Cinemax HD.

Na dobrą sprawę pakietów SPORT HD, FILM HD, CINEMAX HD mogłoby nie być. Zależy mi aby obniżyć swoje zobowiązanie. Ile mogę wynegocjować za sam Familijny MAX HD? I na jaki czas?

Ewentualnie ile mogę negocjować za FAMILIJNY MAX HD+ ELEVEN+PSP? Albo jeszcze z HBO ? 

Co można wynegocjować za 60zł/msc? Dodatkowo zależy mi na wymianie dekodera na nowszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wysłane wypowiedzenie. Dotychczas moduł CAM, pakiet Rodzinny HD oraz Cinemaxy za 20 PLN. Interesuje mnie wymiana modułu na dekoder Evebox Lite + pakiet Familijny HD za 20 PLN (o aktywacji 29 PLN jednorazowej wiem). Umowa bez miesięcy darmowych. Moje pytanie: czy taki aneks jest do podpisania na okres krótszy niż 24 miesiące? Rozumiem, że taki dekoder jest bez czynszu?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków. Poprawiono też dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jaki jest najwłaściwszy sposób działanie (i efekty) w razie posiadania 2 letniej Umowy na Rodzinny HD za 5zł? Starsze Umowy przewidują pozostawienie tej kwoty na czas nieokreślony... Umowy zawarte niedawno, po okresie podstawowym przewidują wzrost ceny na 15 zł (lub bliżej nieokreślonej).

Co w tym wypadku? Wypowiadać i negocjować nową, niższą cenę, czy cieszyć się, że np. 15 to i tak mniej, niż 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz tę starszą, czy nowszą, ze wzrostem ceny? Jeśli nowsza, to wypowiadać pół roku przed końcem i przedłużać dalej za piątaka, jeśli starsza - ja bym machnął ręką i zostawił na nieokreślonym; wypowiadanie w pierwszym terminie i tak przekłada się na niesamowitą oszczędność 83 groszy miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Family Max HD + HBO + CP GO za 70 zł. 

Dekoder Evobox PVR bez czynszu. 

 

1. Czy możliwe jest z tym dekoderem przejście po wypowiedzeniu na Familijny Max HD 24/3 za 30 zł?

2. Czy pojawi się czynsz za dekoder?

3. Czy w tej umowie jest też CP GO albo można go mieć z dopłatą np. +5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...