Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moje pytanie brzmi czy można mieć tylko pakiet Familijny Max HD I Film HD w ramach przedłużenia umowy czy trzeba brać albo Familijny Max HD lub Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD.

 

 

Dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Edytowane przez ksiaze351
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta premium za 79,90, którą widziałem to "Premium bez elastyczności" - promocyjne warunki świadczenia Usług, na podstawie których abonent otrzymuje dostęp do Pakietu Familijnego MAX HD, Pakietu Film HD, Pakietu Sport HD oraz Pakietu HBO Cinemax HD. W tabeli opłat promocyjnych jest wyszczególniona "Oferta Nieelastyczne Premium z HBO GO" za 79,90.

 

Pismo jest dość stare (koniec marca), więc nie wiem na ile to jest aktualne, ale może się komuś przyda do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Witam wszystkich, sprawa wygląda nastepująco: płacę 89.90 miesięcznie (chyba troche sporo;), a jestem z nimi już 4 lata  ) , głównie zależy mi na tym aby zeszli z ceny trochę a te pakiety żeby zostały , doradzi mi ktoś co miałbym zrobić czy wypowiedzieć umowę ponoć 3 miesiące przed ( nie wiem czy jest nie za późno)? nowa ustawa to 1 miesiąc dobrze rozumie ? Jakieś pismo wysyłać?. Szczegóły umowy poniżej oraz pakiety te co mam wklejam poniżej

 


 

Data wejścia w życie umowy / zmiany:29.12.2014

Pozostały okres obowiązywania umowy: 3 miesiące 

Bieżący okres rozliczeniowy:29.09.2015 - 29.10.2015

 


Pakiet podstawowy:Pakiet Familijny HD

Pakiety i usługi dodatkowe:Opłata za dekoder - czynsz, Pakiet Extra HD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom SD

 

 

"Wysłucham" każdego i proszę o rady ;) może być też priv 

Edytowane przez mateusPOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj dostępne są dwie nowe możliwości:

1. Premium + HBO GO w okresie promocyjnym z minimalnym obowiązkiem na pakiety Familijny Max HD + HBO HD HBO GO tylko i wyłącznie z umową na 24 miesiące z opłatą w 6-miesięcznym okresie promocyjnym w kwocie 49,90zł, a od 7-go miesiąca 89,90zł za Premium z HBO GO lub 59,90zł za minimalny obowiązkowy pakiet Familijny Max HD + HBO HD HBO GO.

2. Familijny Max HD + Sport HD w okresie promocyjnym z minimalnym obowiązkiem na pakiety Familijny HD + Sport HD tylko i wyłącznie z umową na 24 miesiące z opłatą w 6-miesięcznym okresie promocyjnym w kwocie 39,90zł, a od 7-go miesiąca 59,90zł za Familijny Max HD + Sport HD lub 49,90zł za minimalny obowiązkowy pakiet Familijny HD + Sport HD.

 

Nadal jest dostępna opcja Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD za 99,90zł w wersji elastycznej, z minimalnym obowiązkiem Premium + HBO GO za 79,90zł. Umowy na 24 z 6 miesiącami gratis przy wymianie dekodera lub 8 miesiącami gratis bez wymiany dekodera i 15 miesięcy z 3 miesiącami gratis przy wymianie dekodera lub 5 miesiącami gratis bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na taką też ofertę się zgodziłem po telefonie z DUK. Premium + HBO GO za 79,90 na 24 miesiące przy czym 8 pierwszych za 0 zł ( 5 miesięcy starej umowy anulowane). Pewnie dałoby się wynegocjować krótszą umowę ale nie czułem takiej potrzeby. Chciałem wymienić jeden HD5500s na coś lepszego ale nie było takiej możliwości ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nadal jest dostępna opcja Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD za 99,90zł w wersji elastycznej, z minimalnym obowiązkiem Premium + HBO GO za 79,90zł. Umowy na 24 z 6 miesiącami gratis przy wymianie dekodera lub 8 miesiącami gratis bez wymiany dekodera i 15 miesięcy z 3 miesiącami gratis przy wymianie dekodera lub 5 miesiącami gratis bez wymiany dekodera.

 

 

A czy jeśli poprzednia umowa była na kres 15/5 to jest opcja na nową umowę 12/5   ?

Mam jeszcze pytanie odnośnie ceny podanej przez Ciebie : 79,90 PLN   .

Sam płacę miesięcznie 89,90 + 5 zł za dekoder    ; Czy w takim razie  można ugrać te 10 zł mniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na taką też ofertę się zgodziłem po telefonie z DUK. Premium + HBO GO za 79,90 na 24 miesiące przy czym 8 pierwszych za 0 zł ( 5 miesięcy starej umowy anulowane). Pewnie dałoby się wynegocjować krótszą umowę ale nie czułem takiej potrzeby. Chciałem wymienić jeden HD5500s na coś lepszego ale nie było takiej możliwości ;p

Wow, średnia 53,26 za full opcje ?

Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli poprzednia umowa była na kres 15/5 to jest opcja na nową umowę 12/5   ?

Mam jeszcze pytanie odnośnie ceny podanej przez Ciebie : 79,90 PLN   .

Sam płacę miesięcznie 89,90 + 5 zł za dekoder    ; Czy w takim razie  można ugrać te 10 zł mniej ?

 

Nie mogę Ci tego potwierdzić. Nie mam wglądu do dostępności ofert na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas przedłużenia umowy jest możliwość wymiany HD5000 na Sagemcoma ESI-88 bez czynszu?

 

W ofertach z minimalnym obowiązkiem na pakiet Familijny Max HD Sagemcom i Echostar PVR są dostępne za 1zł bez czynszu.

 

 

@Be89 - Jak "kobitka" napisze i wyśle pocztą tradycyjną do CP upoważnienie, to nie będzie problemu. W przeciwnym wypadku Ty możesz pogadać sobie z konsultantem o ofertach, ale "sakramentalne tak" musi paść z ust "kobitki". Twoje "tak" jest nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa premium z multiroomem za 95 która była na 29 miesięcy/6 gratis na co mogę teraz liczyć?

Liczyć trzeba na telefon z DUK , owi konsultanci dzwonią gdy wyślę się wypowiedzenie :P

 

Wtedy bez specjalnych negocjacji otrzymać można np. to co mi zaproponowali 24 miesięcy/ 8 gratis . 79,90 zł opłaty za premium + ewentualne koszty za multiroom :D Możesz też uparcie negocjować , opłaty raczej mniejszej nie będzie, ale za to można uzyskać znacznie krótszą umowę np. 15/5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zadzwoniłem dziś do DUK, 5 dni po dostarczeniu wypowiedzenia. Poprzednia umowa: 12/5, Familijny MAX HD z 2 dodatkowymi odbiornikami, 54,90zł.

Teraz: to samo 15/5, przez 5 miesięcy dodatkowo FilmHD i SportHD oraz przez 3 miesiące HBO i HBO GO. Kwota po okresie bezpłatnym: 54,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to umowa wypowiedziana, czekamy na telefon z DUK ;)

 

Liczę na 12/5 (pakietu zmieniać nie chcę, sprzęt też jest OK), z VOD i MR za darmo na czas trwania umowy.

 

I już umowa aneksowana na 12/5. Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów CC”. Podstawowe zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet IPLA MIX, Pakiet VOD; minimalne zobowiązanie: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet IPLA MIX. Do tego Multiroom HD za darmo na cały czas trwania umowy, Sagemcom za 5 zł miesięcznie (poza okresem promocyjnym - wtedy 0 złotych).

 

Zobowiązanie minimalne (bez Pakietu VOD) 94,99 zł miesięcznie (89,99 zł + 5 zł za Sagemcoma), ewentualnie Pakiet VOD dodatkowo 10 zł miesięcznie.

 

Co do umów "sztywnych" na Premium za 79,99 - jest taka możliwość, ale w przypadku, gdy umowa aneksowana kończy się w ciągu 3 miesięcy. Mi z poprzedniej pozostawało jeszcze 6 miesięcy, więc nie załapałem się na obniżenie abonamentu.

 

W sumie bardzo podoba mi się polityka CP. Z moich obliczeń wynika, że jestem abonentem CP od 28 miesięcy, z czego abonament (średnio ok. 100 złotych) płaciłem przez 13... Średni rachunek przez ponad 2 lata wyniósł niespełna 47 złotych miesięcznie - jak za ofertę Premium + MR + ipla mix jest to IMHO bardzo dobra cena.

 

Obecna umowa była na 15 miesięcy, z czego pierwsze 5 było gratis, potem zapłaciłem 4 abonamenty i od nowego okresu rozliczeniowego rozpocznie się okres darmowy nowej umowy 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły pierwszy telefon to jest 15/5 i mówią, (kłamią), że nic lepszego nie ma, To ja proszę o telefon jak się znajdzie 12/5 i się rozłączam. Czasem konsultant mówi proszę poczekać muszę się skonsultować z przełożonym....(bujda) no i znajduje się 12/5.

Edytowane przez Burito
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...