Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa z Cyfrowym Polsatem podpisana w lutym . Mój obecny pakiet to: Familijny Max HD , Film HD, Sport HD, HBO ,CINEMAX HD, Usługa Multiroom HD-gratis przez całą umowę , IPLA MIX- 0 zł przez całą umowę. Dekodery: SAGEM ESI88 320GB ,MR- HD 3000, umowa 12/5. Za wszystko płacę miesięcznie 89,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam pytanko dzis wyslalem wypowiedzenie umowy ,ktora kaczy mi sie w polowie lipca. Mam pakiet rodzinny HD za 24.90 podpisana na modul CI i chce przy nim zostac .Ile moge wytargowac z ceny ? Dodam tylko ze chce wzasc dodatkowo TV mobilna . Jaki rabat mnie czeka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti ile będziesz płacił miesiecznie po tym okresie 5 miesiecy bez opłat?

Tyle, ile płaciłem do tej pory, czyli 69,90 zł.

 

Ja jednak myślę o "uśrednieniu" tej opłaty. W sumie za kwiecień br. już zapłaciłem wcześniej. Termin płatności mam do 3-go każdego miesiąca, a ja za kwiecień już zapłaciłem po 10 marca. Nie wiedziałem wówczas, że tak szybko przedłużę umowę i że ten kwiecień według nowej umowy wyjdzie mi już gratis. Tak więc, wychodzi teraz, że już zrobiłem nadpłatę właśnie w wysokości 69,90 zł. I żeby teraz "uśrednić" abonament za okres tej nowej, 12-miesięcznej umowy to musiałbym teraz pomnożyć 6 miesięcy (a nie 7) przez kwotę abonamentu i podzielić to na 12 miesięcy. Czyli tak: 5x0 zł + 7x 69,90 zł = 489,30 zł. Kwotę 489,30 zł dzielę na 12 miesięcy i wychodzi dokładnie 40,775 zł. Ale że już nadpłaciłem za jeden pełny miesiąc to: 6x 69,90 zł = 419,40 zł + 1x 69,90 zł (obecna nadpłata) = 489,30 zł. Czyli wychodzi na to samo. :) Ale, że już nadpłaciłem 69,90 zł to teraz na 12 miesięcy dzielę kwotę za 6 miesięcy, czyli 419,40 zł : 12 = 34,95 zł. I wychodzi na to, że teraz co miesiąc, przez całe 12 miesięcy umowy mogę płacić po 34,95 zł. Bo 34,95 zł x 6 miesięcy = 419,40 zł + 69,90 zł z tej obecnej nadpłaty = 489,30 zł, czyli łączna kwota, jaką mam zapłacić za te 7 płatnych miesięcy wynikających z tej mojej nowej umowy. Dobrze myślę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam w CP umowę na 12 mies./5 mies. gratis. Pozostało jeszcze 7 miesięcy umowy płatne po 59,9zł (Familijny MaxHD+FilmHD+Cinemaxy), niemniej aktualnie potrzebuję zejść z abonamentu na niższy podpisując/przedłużając umowę. Najlepiej maksymalnie Familijny ewentualnie F.MaxHD, bez innych dodatków.

Wypowiedzenie wysłane. W dniu dzisiejszym pierwszy telefon z DUK ale z informacją, że dopiero w maju mogą coś zaproponować. I tu pytanie- ile przed końcem umowy pojawiają się oferty przedłużeniowe z DUK?

I jeszcze jedna sprawa, czy jest możliwość do nowej umowy dobrać na użyczenie dysk który się dopina do dekodera i na jakich warunkach? Gdzieś czytałem w innych postach, że da się na udostępnienie a nie na własność kupować, jednakże jeśli opłata za udostępnienie takiego dysku wynosiłaby 49 zł to chyba bardziej opłaca się brać dekoder z nagrywaniem np. ESI-88?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj miałem kolejny telefon z DUK,i tym razem doszliśmy do porozumienia , przedłużyłem umowę na 15 miesięcy,3 darmowe ,pakiet max hd+sport hd+multiroom+wymiana dekodera na Esi 88-aktywacja 49zł,bez czynszu za 59,90zł,dodatkowo pakiet film hd i ipla na 3 miesiące graris,dodatkowy bonus to anulowanie 4 miesięcy starej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwość wytargowania darmowego multiroom i braku opłaty za dzierżawę esi-88, do pakietu premium 12/5 (89,90 zł)? Zaproponowano mi powyższą opcję, ale nie ma mowy o darmowej dzierżawie i multiroom. Z Ipla mix na 12 m-cy oraz Filmbox live + vod (161-165) na 5 m-cy + multiroom + dzierżawa - wychodzi 99,90 zł miesięcznie (po upływie okresu prawie darmowego, bo 5 zł za dekoder trzeba płacić) . Nie posiadałem multiroom standard (tylko HD), do końca umowy pozostało 4 m-ce.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opcji 12/5 nie ma w żadnej konfiguracji pakietowej mozliwosci zejść z dzierżawy za ESI-88 z tego co się orientuję. Standardowo znoszą tą opłatę przy umowie 15/3. Ja bym próbówał ewentualnie 12/3 lub 15/5, może się uda w jednej z tych opcji bez opłat za dzierżawę. Inna sprawa co finalnie bardziej się opłaca, czy dłuższa umowa lub mniejsza ilość miesięcy gratisowych bez dzierżawy, czy jednak większa ilość miesięcy gratisowych w umowie na 12 mies. z opłatą za dzierżawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A multiroom hd za free? Konsultantka zarzekała się, że w moim przypadku nie ma możliwości skorzystania z darmowego multiroomu, ponieważ wcześniej nie miałem opcji multiroom sd. Dla abonentów posiadających wcześniej multiroom hd, podobno nie ma możliwości zwolnienia z opłaty. Ściemka czy fakt? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie da --Moja umowa z Cyfrowym Polsatem podpisana w lutym . Mój obecny pakiet to: Familijny Max HD , Film HD, Sport HD, HBO ,CINEMAX HD, Usługa Multiroom HD-gratis przez całą umowę , IPLA MIX- 0 zł przez całą umowę. Dekodery: SAGEM ESI88 320GB ,MR- HD 3000, umowa 12/5. Za wszystko płacę miesięcznie 89,90---przed tem miałem za 59,90 extra mix plus jeden pakiet do wyboru sport,film ,esi88 bez opłat, multiroom sd za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aadam - jeśli miałeś multiroom sd, to się da, ja nie miałem. Czyli to co mówiła konsultantka jest bliskie prawdy. Dzierżawę dekodera ESI-88 na pewno masz za free :?: Sprawdź w ICOK, czy nie zalegasz z opłatą czynszową za dekoder. Jeśli nie, to konsultantka mnie ściemniała :twisted: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem pierwszą, po wysłaniu wypowiedzenia, ofertę. Familijny Max HD z MR za 49,90. Umowa na 24 miesiące, z czego 8 bezpłatnych. Przyznacie, że oferta godna 1 kwietnia. Stanowczo odmówiłem.

Dla Waszej informacji: teraz mam Familijny Max HD z MR za 49,90. Umowa na 15 miesięcy, z czego 3 były bezpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat wybrałem?

Mam pytanie-w sumie chyba do @swojadroga:

Będę wysyłał wypowiedzenia 2 umów z multiroomami z pakietami Premium(po usunięciu kanałów SD-gwarantowanych w PWU).

Na jednej umowie są dekodery HD 5000 / HD 3000(główny/dodatkowy),a na drugiej ECHOSTAR DSB-7200 HD / HD 5000(główny/dodatkowy).

Czy jest realna szansa na powyższych umowach-w ramach renegocjacji umów - wymienić dekodery główne na ESI-88(ewentualnie HD 7000)?Podejrzewam,że całe komplety-razem z dodatkowymi-skoro są sparowane ze sobą.

 

P.S.Przydał by się osobny temat PROMOCJE-DUK / DUK-OFERTY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś wypowiedzenie z powodu usuniecia Sundance , HBO , HBO2 i HBO Comedy , Cinemax i Cinemax 2 w SD , oczywiście mam dekoder HD:) a kanały miałem gwarantowane w umowie jak myślicie

jest szansa ugrać 8 miesięcy za 0 za premium przy umowie na 24m ?

lub ile miesiecy za 0 przy umowie na 18m ?

Interesuje mnie pakiet Premium , wiem ,że obecnie przy premium dają za 0zl/m HBO GO i Ipla Mix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...