Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Trochę zaspałem i dnia 16 kwietnia umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy i tu mam pytanie Na wypowiedzenie już chyba za późno ale czy uda się coś wynegocjować lepszego niż mam dotychczas

Obecnie posiadam - Familijny HD , Sport HD, Multiroom SD za 64,90 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz teraz?
Mam Familijny HD, więc niestety mnie to nie dotyczy :/
Jak by mi ktoś zaproponował takie warunki to gdyby był w zasięgu mojej nogi to dostał by takiego lacza że zde :censored: ł by z głodu w czasie lotu.
Rozumiem przekaz :) Ale jak negocjować lepsze warunki? Na starcie oferowali mi i tak sporo mniej...

Warto zacząć od stękania że mało czasu na oglądanie, a to że naziemnie już jest sporo kanałów za darmo a po za tym to wszędzie same powtórki itd. a to że wyczytałeś na forum SK ( oni dokładnie wiedzą co tu się dzieje) że inni dostają więcej za mniejszą kasę, sugestia jak by konsultant pogadał z kierownikiem to na pewno coś by się dało zrobić itp.

Krótko mówiąc jak najmniej zachwytu nad ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem, ale jeszcze nie dzwonili (wysłane 2 kwietnia, zarejestrowane w systemie 4 kwietnia). Umowę mam do 26 kwietnia więc mają jeszcze czas, a ja też w okresie przedświątecznym mam chwilę by się zastanowić czy przedłużać z CP czy przejść do nc+.

 

Dobra oferta bez wymiany dekodera to spokojnie 12/5 mies. gratis w jakimkolwiek z możliwych pakietów. Średnia wychodzi bardzo uczciwa.:) Być może nawet będzie się bardziej opłacało w promocjach świątecznych podpisać nową umowę niż przedłużać, kto wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po moim wypowiedzeniu wysłanym w ostatnim tygodniu marca tydzień temu miałem telefoniczną rozmowę z propozycją przedłużenia.

Mam Familijy Max HD + jeden pakiet (Sport lub Film) + Multiroom - za 59,90 wszystko

Zaczęło się od pozostawienia pakietu i umowie 29/8

Skończyło się na 12/5, ale nie zgodziłem się ustalając datę kolejnego telefonu na dzisiaj.

Co można ugrać jeszcze pozostawiając posiadany pakiet z multiroomem w tej samej cenie i umowie 12/5?

Czy komuś coś więcej się udało czy to max?

 

--

Dzięki i pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogolnej infolinii oferty byly kiepskie ,ale zadzwonilem na numer DUK podany w jednym z postow na tym forum .Po rozmowie trwajacej okolo 40 minut otrzymalem przez pierwsze 6 miesiecy pakiet familijny max HD za 14.90 a po tym okresie pakiet rodzinny za 9.90 lub familijny za 24.90 .Umowa na 24 miechow ,do tego telewizje mobilna za 4.90 i internet 1 giga w gratisie przez 15 miechow. Mam pytanko majac pakiet rodzinny obedzie w kwocie 25 zeta to otrzymalem dobra oferte czy daja leprza .Zaznaczam ze za TV nie chce placic wiecej jak 30 zeta wiec premiumy czy inne pakiety za 60 lub 70 dych nie wchodza w gre

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z usunięciem w/w kanałów wysłałem wypowiedzenie 4.04. Przed chwilą miałem telefon z DUK, z informacją, że jestem pierwszym (jedynym)!!??!! klientem, który z tego powodu chce zrezygnować z usług telewizji sat. Wieczorem mam otrzymać propozycję "specjalnej oferty" - tak to zabrzmiało, że spodziewam się co najmniej darmowej paczki Canal+ ;) - oczywiście również jako jedyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas Ratunkowy- a dlaczego nie? Ja wypowiedziałem w listopadzie z powodu wycofania kanału Love- dostałem ofertę na 12/5 miesiecy gratis. W kwietniu miałem do 26.04. pierwszą wymagalną płatność z pozostałych 7 miesięcy umowy, ale że nadarzyła się okazja to znów poszło wypowiedzenie (płatność będzie anulowana) i znowu mogę ugrać następną umowę 12/5, nawet jakby była taka sama- to w sumie mi wychodzi 10 miesięcy oglądania telewizji za darmo (5 miesięcy z poprzedniej gdzie własnie się kończy gratisowy okres+ 5 miesięcy z ewentualnie nowej umowy gratisowego czasu) To czemu tu się dziwić, że się wypowiada umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2011 wypowiedziałem z powodu usunięcia paczki BBC, w styczniu 2012 był TVN HD +1, w czerwcu polsat futbool w czerwcu 2013 ESPN Cl a we wrześniu Zone Romantica, w listopadzie Love, teraz paczka kanałów sd - efekt od 2012 nigdy nie zapłaciłem za to z co oglądałem, bo zawsze byłem w jakimś okresie promocyjnym przez co nawet przy opłatach za pakiet podstawowy oglądałem dużo wyższe pakiety, a od czerwca 2013 nie zapłaciłem żadnego rachunku oglądając pakiet premium i pewne jest to, że do końca 2014 nie zapłacę - jak ja kocham to forum (pozdrowienia dla moderatora- wiem że tekst nie na temat) ale wiedza uzyskana tutaj ma wymierne korzyści ekonomiczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dłuzej? Umowa kończyć miała mi się 26 listopada 2014r. Wysłane wypowiedzenie i podpisuję kolejną 12/5 gratis- czyli w sumie 17 miesiecy umowy, a nie 24 miesiace gdybym czekal do zakonczenia obecnej umowy i podpisywał nowa na 12 miesiecy.

 

A teraz wezmy jeszcze platnosci. Pierwsza umowa 12/5- pozostałe 7 miesiecy po 59,9 zł, wychodziło średnio po 35 zł miesiecznie. Jako, że z pierwszej umowy nic nie zapłace czyli 5 miesiecy gratis+ z nowej umowy następne 5 miesiecy gratis+7 miesiecy po 59,9zł --- w sumie w ciągu 17 miesiecy płacę tylko 7 miesiecy po 59,9 zł czyli średnia za całokształt 24,66 zł miesiecznie. Nowy nie dostanie lepiej. I wezmy pod uwage co za ta cene srednia 24,66 zł jest (7 miesiecy F.Max HD+FilmHD+Cinemaxy, a pozostałe 10 miesiecy gratis pakiet Premium)

Ale wcale nie jest powiedziane ze podpisze a ze nie przejde do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pas ratunkowy - zawsze jest możliwość, że za 5 miesięcy znów coś wycofają ;)

 

Ja także wysłałem wypowiedzenie umowy, bo chce liczę, ale też jestem nastawiony na rezygnacje w ostateczności. Mam polsat od września 2013 i tak otrzymałem 3 miesiące gratis, lecz usunęli kanał Love w grudniu, więc (z wielkiej tęsknoty :D) wysłałem wypowiedzenie umowy. Dostałem Sagema E-i88 i trzy miesiące gratis z powrotem, teraz usunęli gwarantowane w mojej umowie Cinemax Cinemax2, Sandance w SD i znów to samo. Podsumowując od września nie płacę za polsat wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Przedłużam umowę z CP i chciałem zapytać się Was czy można ugrać lepsze warunki ponad to co wynegocjowałem:

* Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,50 zł/mies

* 6 miesięcy za 49,90 zł plus w tym okresie HBO HD, HBO GO, VOD i Ipla Mix

* umowa na 24 mies

* dekoder PVR HD 7000 za 49 zł

 

Czy mam szanse jeszcze ich pocisnąć i dostać więcej?

To co pozostawia u mnie niesmak, to że nowi klienci mają bez łaski lepsze warunki. M.in. ten promocyjny pakiet przez 6 miesięcy za 0 zł, Ipla Mix za 0 zł przez cały okres umowy oraz ten sam dekoder za 1 zł. Takie warunki już by mnie w pełni satysfakcjonowały.

 

Z tego co czytam to lepszą opcją było wypowiedzenie starej umowy i kontakt z DUK. Ale moja poprzednia umowa z CP kończyła się w grudniu, a ja wówczas miałem ważniejsze rzeczy i z automatu umowa przedłużyła się na 12 miesięcy :(

 

Z góry dziękuję za rady :)

 

myślę że da radę wynegocjować umowę 5 miesięcy za free przy pakiecie premium z możliwością zejścia do familijnego max + sport + film + cinemax za 59,90 i cała umowa na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dłuzej? Umowa kończyć miała mi się 26 listopada 2014r. Wysłane wypowiedzenie i podpisuję kolejną 12/5 gratis- czyli w sumie 17 miesiecy umowy, a nie 24 miesiace gdybym czekal do zakonczenia obecnej umowy i podpisywał nowa na 12 miesiecy.

 

A teraz wezmy jeszcze platnosci. Pierwsza umowa 12/5- pozostałe 7 miesiecy po 59,9 zł, wychodziło średnio po 35 zł miesiecznie. Jako, że z pierwszej umowy nic nie zapłace czyli 5 miesiecy gratis+ z nowej umowy następne 5 miesiecy gratis+7 miesiecy po 59,9zł --- w sumie w ciągu 17 miesiecy płacę tylko 7 miesiecy po 59,9 zł czyli średnia za całokształt 24,66 zł miesiecznie. Nowy nie dostanie lepiej. I wezmy pod uwage co za ta cene srednia 24,66 zł jest (7 miesiecy F.Max HD+FilmHD+Cinemaxy, a pozostałe 10 miesiecy gratis pakiet Premium)

Ale wcale nie jest powiedziane ze podpisze a ze nie przejde do konkurencji.

 

uśredniając moje koszty to za tv w Polsacie 24pln/miesiąc biorąc pod uwagę ostanie 30 miesięcy za pakiet fam max + film + sport a dodatkowo przez ostatnie 5 miesięcy HBO + cinemax +VOD + Ipla+hbo GO da się taniej? ( i w perspektywie brak opłat przez kolejne 8 miesięcy przy prawdopodobnej opcji 8free/29miesięcy - a oferta jest tak szeroka, że musi coś wypaść w ciągu tego czasu, tym bardziej że obserwuje się rynkową tendencję do rezygnacji z kanałów sd na rzecz hd - powód brak miejsca na częstotliwościach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie lepszą ofertę dostaniesz jako nowy klient jeśli chcesz zamienić dekoder

Jesli to mnie tyczyło raczej nie dostanę lepszej oferty jako nowy klient. Przy ESI-88 musiałbym jako nowy brać F.Max HD za 49,9 zł w umowie 18/3.

 

Po wypowiedzeniu i wymianie dekodera spokojnie mozna ugrac 15/3, byc moze tez 12/3 lub 15/5 a wiec korzystniej cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...