Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak myślicie jaką moge uzyskac oferte przy pakiecie Premium z Ipla Mix i HBO GO umowa na max. 24m ile miesięcy za 0zł/m a póżeniej 89,90zł dekoder mam na własność Samsung HD wypowiezenie dziś wysłane z powodu usunięcia z oferty Sundance , HBO , HBO2 , HBO Comedy , Cinemax i Cinemax 2 w jakośći SD

Do tej pory uzyskałem ostatnio 2 razy z powodu usunięcia kanałów ostatnio: umowa na 29m i 8m 0zł - pakiet Premium (bez HBO GO , Ipla Mix byla na 3m 0zł )

Na jakie oferty moge liczyć teraz na pakiet Premium z HBO GO i Ipla Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do osób, które ostatnio przedłużały umowę.Czy nadal w CP przedłużają na warunkach 12/5? Moja umowa kończy się za 5 miesięcy (Familijny HD). Oczywiście już wypowiedziana.Wczoraj zadzwoniłem.Pytałem o warunki 12/5. Pani na infolinii zarzekała się, że takiej oferty nie ma.Jedyne co to może mi zaproponować 15/0 + Familijny Max na 3 miesiące lub 29/8. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do osób, które ostatnio przedłużały umowę.Czy nadal w CP przedłużają na warunkach 12/5? Moja umowa kończy się za 5 miesięcy (Familijny HD). Oczywiście już wypowiedziana.Wczoraj zadzwoniłem.Pytałem o warunki 12/5. Pani na infolinii zarzekała się, że takiej oferty nie ma.Jedyne co to może mi zaproponować 15/0 + Familijny Max na 3 miesiące lub 29/8. Pozdrawiam.

 

 

Sam nie dawno przedłużyłem właśnie 12/5 , a przy okazji skrócono mi poprzednią umowę o 3 m-ce. Zresztą poczytaj ze dwie strony wstecz , a dowiesz się że można o taką umowę walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + cały pakiet HBO przez 9 miesięcy za 49,90zł po 9 miesiącach znika pakiet HBO i opłata wzrośnie do 59,90zł. Umowa 24 miesiące

Czy można było ugrać coś więcej nie przekraczając 59,90zł (istotne by było HBO promocyjne)?

 

PS: Czy przedłużając umowę telefonicznie mam prawo odstąpić? Z tego co pamiętam to jest umowa zawarta na odległość. A co mnie zdziwiło konsultant powiedział że nie mam prawa od jej odstąpienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ugrać coś takiego (ja ostatnio to uzyskałem). Umowa 12/5 miesięcy gratis. W okresie 5 miesięcy cały pakiet Premium (a więc wszystkie kanały dostępne poza nocnymi łącznie z HBO), pozostałe 7 miesięcy F.Max HD+Film HD+Cinemax HD+Sport HD w cenie 59,9zł. Płacąc od pierwszego miesiąca wychodzi średnio niecałe 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja 24-miesięczna umowa kończy się we wrześniu. Obecnie płacę 59,90 za pakiety: Familijny HD, Extra HD i Sport HD (dekoder Echostar 7200 HD). Co mogę ugrać w tej kwocie miesięcznego abonamentu po wysłaniu wypowiedzenia? Dodam, że chciałbym wymienić dekoder na jakiś z dyskiem (który polecacie?) i nie jestem zainteresowany MR ani innymi dodatkami (no, może ewentualnie ipla jeśli będzie za free). Z góry dziękuję za wszystkie porady! :smile: aha, i czy myślicie że mogę już wysyłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące wypowiedzenia i negocjacji.

Umowę podpisywałem w styczniu tego roku na 24 miesiące, z czego pierwsze 6 darmowych. Oczywiście wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianami programowymi. Czy w mojej sytuacji i umowie (praktycznie początek umowy, do lipca darmowe pakiety) także dostane atrakcyjne oferty, które się tutaj przewijają (Premium w wariancie 12/5)? Ktoś już miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat wybrałem?

Mam pytanie-w sumie chyba do @swojadroga:

Będę wysyłał wypowiedzenia 2 umów z multiroomami z pakietami Premium(po usunięciu kanałów SD-gwarantowanych w PWU).

Na jednej umowie są dekodery HD 5000 / HD 3000(główny/dodatkowy),a na drugiej ECHOSTAR DSB-7200 HD / HD 5000(główny/dodatkowy).

Czy jest realna szansa na powyższych umowach-w ramach renegocjacji umów - wymienić dekodery główne na ESI-88(ewentualnie HD 7000)?Podejrzewam,że całe komplety-razem z dodatkowymi-skoro są sparowane ze sobą.

 

P.S.Przydał by się osobny temat PROMOCJE-DUK / DUK-OFERTY :wink:

Podbijam powyższe pytanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów przedłużających umowę dostępny jest Multiroom HD z opcją na 4 TV (1 główny dekoder i 3 dodatkowe).

Przy abonamencie 49,90zł (Familijny Max HD) - koszt 10zł za dekoder dodatkowy, przy 3 dekoderach dodatkowych koszt za 3 dekodery to 20zł.

Przy abonamencie 59,90zł i więcej - koszt 5zł za dekoder dodatkowy, przy 3 dekoderach dodatkowych koszt za 3 dekodery to 10zł.

jednorazowa opłata aktywacyjna za dekoder HD wynosi 1zł.

Aktywacja Multiroom tak jak dotychczas. Przekładanie kart.

 

@Ceberebek - możesz też wymienić tylko główne dekodery (dodatkowe mogą zostać te które masz) w ofertach przedłużeniowych. Niech Ci podbijanie wpisów nie wchodzi w nawyk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bober mi chodzi że głownym sprzętem jest moduł cam ci a czy da radę dobrać do niego przy aneksowaniu 2 dekodery...jako dodatkowe;)Obecnie jest konfiguracja 1 cam+ dodatkowy hd2000.Teoretycznie powinno dać radę przy przedłużaniu umowy ale jak to wygląda w praktyce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...