Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy tel. z duk. Ku mojemu zdziwieniu nie mam możliwości wymiany dekodera :!: Mogę standardowo wsiąść umowę 12/5. Czy konsul robił mnie w jajo czy faktycznie w systemie może nie być dla mnie ofert z wymianą dekodera? Przy ostatnich pertraktacjach z duk nie było z tym problemu. Wtedy zaproponowali mi umowę 12/3 z wymianą deka. Trochę dziwna sytuacja ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Premium z MR (HD3000) i ESI-88 jako głównym dekoderem (płacę za niego 104,90 PLN, w tym Ipla Mix), wypowiedziałem go zgodnie z Okresem Podstawowym. Przejrzałem kilka stron wstecz (żeby nie budować swojej wiedzy na archeologii...) i w sumie nie widziałem takiego przypadku, o którym piszę niżej a jeżeli już, to nie widziałem tam ostatecznych kwot do zapłacenia po okresie bezpłatnym.

 

Na co można liczyć? Sprzętu wymieniać nie chcę, pakietu też nie chcę zmieniać. Czy 12/5 z obecną ceną pakietu Premium (tj. 89,90 PLN + niech będzie nawet 5 PLN za MR) jest do osiągnięcia, czy będą chcieli coś doliczać (opłata za dekoder itp.)? Ipla, HBO Go itp. dodatki mnie nie interesują - chcę po prostu pełny pakiet CP na dwóch telewizorach z obecnym sprzętem w możliwie najniższej cenie :)

 

Edit: do końca umowy mam 3 okresy rozliczeniowe - jak będą potraktowane? Normalnie jedziemy do końca umowy i potem zaczyna się okres nowej z darmowymi miesiącami, czy CP anuluje trwanie umowy i zaczyna nową umowę od kolejnego okresu rozliczeniowego? Czy też wzorem ś.p. Cyfry+ niby nowa się zaczyna, ale stare miesiące dopisywane są do końca nowej umowy?

 

Dzięki z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy tel. z duk. Ku mojemu zdziwieniu nie mam możliwości wymiany dekodera :!: Mogę standardowo wsiąść umowę 12/5. Czy konsul robił mnie w jajo czy faktycznie w systemie może nie być dla mnie ofert z wymianą dekodera? Przy ostatnich pertraktacjach z duk nie było z tym problemu. Wtedy zaproponowali mi umowę 12/3 z wymianą deka. Trochę dziwna sytuacja ....

A jaki na jaki chciałeś wymienić?Pytam z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Premium z MR (HD3000) i ESI-88 jako głównym dekoderem (płacę za niego 104,90 PLN, w tym Ipla Mix), wypowiedziałem go zgodnie z Okresem Podstawowym. Przejrzałem kilka stron wstecz (żeby nie budować swojej wiedzy na archeologii...) i w sumie nie widziałem takiego przypadku, o którym piszę niżej a jeżeli już, to nie widziałem tam ostatecznych kwot do zapłacenia po okresie bezpłatnym.

 

Na co można liczyć? Sprzętu wymieniać nie chcę, pakietu też nie chcę zmieniać. Czy 12/5 z obecną ceną pakietu Premium (tj. 89,90 PLN + niech będzie nawet 5 PLN za MR) jest do osiągnięcia, czy będą chcieli coś doliczać (opłata za dekoder itp.)? Ipla, HBO Go itp. dodatki mnie nie interesują - chcę po prostu pełny pakiet CP na dwóch telewizorach z obecnym sprzętem w możliwie najniższej cenie :)

 

Edit: do końca umowy mam 3 okresy rozliczeniowe - jak będą potraktowane? Normalnie jedziemy do końca umowy i potem zaczyna się okres nowej z darmowymi miesiącami, czy CP anuluje trwanie umowy i zaczyna nową umowę od kolejnego okresu rozliczeniowego? Czy też wzorem ś.p. Cyfry+ niby nowa się zaczyna, ale stare miesiące dopisywane są do końca nowej umowy?

 

Dzięki z góry ;)

Skasuja ci te ostatnie miesiące , rozpoczniesz wynegocjowaną nową umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie (w C+ też kilka lat temu udało się tak wynegocjować, że anulowano końcowe miesiące starej umowy).

 

A co do ceny? 89,90 + 5 za MR (czyli 94,90 za płatne miesiące)?

Widzę w Twojej stopce MR za 0 złotych - walczyłeś ostro, czy po prostu "MR pan da za darmo" "OK - proszę bardzo" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spekulantów, jest jeszcze jedna możliwość dobrania sobie ciekawej oferty za rozsądne pieniądze: Po wypowiedzeniu umowy abonenckiej na skutek obrabowania nas z kanałów sd nasza umowa wygasa wraz z zakończeniem obecnego okresu rozliczeniowego. :brawo: Jednak w myśl definicji jesteśmy jeszcze klientami CP do końca tego okresu przez co możemy skorzystać z promocyjnego zakupu nowej aktywacji przeznaczonego dla klientów którzy mają już jakiś dekoder :jupi: (czyli ten na który wysłaliśmy wypowiedzenie):

Propozycja ze strony CP na stronie internetowej: umowa na 24 miesiące pierwsze 6 miesięcy za free za premium później familijny max + film + sport + cinemax za 49,90pln -czyli 10pln taniej niż w standardowych ofertach przedłużeniowych! Jest to też sposób na dobre warunki dla osób pragnących wymienić dekoder który mają obecnie na PVR.

W moim przypadku jest tak, że z dekodera jestem zadowolony proponowane oferty przedłużeniowe są rozsądne ale nie ma możliwości zniesienia opłaty dzierżawy za dekoder 5pln/miesiąc tak więc same plusy :D

 

 

PS: Aktywujemy nowy dekoder a ten dzięki któremu przysługiwała nam promocja zobowiązani jesteśmy oddać w ciągu 30 dni od rozwiązania umowy :P czyli dalej mamy jeden sprzęt w domu za jeszcze rozsądniejsza cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz nowy dekoder dodatkowy z nową kartą tak więc przez kilkanascie dni masz 2 dekodery a w międzyczasie rozstajesz się z dekoderem dzięki któremu przysługuje ci promocja za sprawą wysłania wypowiedzenia bez zachowania okresu wypowiedzenia (dotyczy klientów mających w podstawie fam max hd +1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak druga niezależna umowa gdzie zagwarantowany mamy bonus na abonament, mało prawdopodobne aby nowa umowa abonencka określala by sytuację co się stanie jeśli zakończy sie cyrograf z umowy nr 1 ale wartościowa będzie wypowiedź kogoś kto głębiej siedzi w temacie w CP, albo sam telefon na infolinię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN PROGRAMU „SMARTDOM -TELEWIZJA, INTERNET, TELEFON” („REGULAMIN”)

WERSJA Z DNIA 01.04.2014 R.

 

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Program smartDOM („Program”) jest organizowany przez Polkomtel Sp. z o.o.1

(„Polkomtel”) i

Cyfrowy Polsat S.A.2

(„Cyfrowy Polsat”) stanowi ofertę promocyjną i jest skierowany do klientów,

którzy nie są Abonentami Polkomtel3

lub Cyfrowego Polsatu („Nowi Klienci”) a zawrą w czasie

trwania Programu jedną z Umów określonych w podpunktach od a do e, oraz do Abonentów

Polkomtel3

i/lub Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają aktywną co najmniej jedną umowę

określoną z Cyfrowym Polsatem umowę o świadczenie usług w zakresie zapewnienia dostępu do

programów telewizyjnych (w tym Multioferty) („Umowa TV”) o minimalnej wartości

miesięcznego zobowiązania 39,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie

sprzętu oraz opłat za multiroom);

oraz w czasie trwania Programu zawrą na piśmie co najmniej jedną Umowę określoną w

podpunktach od f do j lub aneks (przedłużenie) do takiej Umowy („Nowa Umowa”), która jest

inną Umową niż Umowa Posiadana:

z Cyfrowym Polsatem umowę o świadczenie usług w zakresie zapewnienia dostępu do

programów telewizyjnych (w tym Multioferty) (lub przedłużenie takiej umowy) („Nowa

Umowa TV”) o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 59,90 zł z VAT(z

wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu oraz opłat za multiroom);

i pozostaną stroną co najmniej dwóch Umów (Umowa Posiadana i Nowa Umowa) spełniających

wyżej wskazane warunki przez okres przyznania warunków promocyjnych.

 

tak więc faktycznie polsat się zabezpieczył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzwoniłem dzisiaj do BOK-u ponieważ umowa kończy mi się w maju a do tej pory nikt od nich nie dzwonił. Chce nadal to samo co mam w podpisie nawet z umową na 29 miesięcy ale z rabatem 5zł ponieważ teraz pakiet rodzinny kosztuje 19,90zł. Konsul mi mówi że nie ma dla mnie obecnie takiej oferty. Przecież to bez sensu jest skoro od jakiegoś czasu jest obniżka ceny na 19,90zł to z jakiej racji ja mam nadal płacić 24,90. Mam teraz trzy opcję:

1. Zostać z tym co jestem w tej samej cenie ponieważ umowa sama automatycznie przedłuży się na kolejne 12 miesięcy.

2. Wysłać wypowiedzenie i czekać te 3 miesiące aż zadzwonią z lepszą ofertę.

3. Zakupić antenę i przejść na DVB-T za 9,90zł miesięcznie.

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. To że umowa się przedłuży nie znaczy, że w tej samej cenie, lecz prawdopodobnie poza promocyjnej dużo wyższej.

 

Podstawa to wysyłka wypowiedzenia- tylko wtedy można liczyć na sensowne oferty. Łaski nie robią by dla nowych dawać korzystniejsze ceny niż stałym. Po wysłaniu wypowiedzenia i twardych negocjacjach możesz spokojnie ugrać Rodzinny HD w cenie 19,9 zł i to w umowie 12/5 gratis- średnio wychodzi niecałe 12 zł mies. Ale trzeba cierpliwości i zero nerwowych ruchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. To że umowa się przedłuży nie znaczy, że w tej samej cenie, lecz prawdopodobnie poza promocyjnej dużo wyższej.

 

 

 

Dopiero nowe umowy, które się zakończą cena ich wzrasta jeśli się nie wypowie. Wszystkie umowy przed którymś tam marca tego roku jeśli umowa się zakończy, tzn abonent jej nie wypowie przechodzi na kolejny, 12 miesięczny okres zrolowania a cena pozostaje ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to sprawdzone informacje, ale dzisiaj uzyskałem zapewnienie w DUK, że od 10 kwietnia pojawią się w CP jakieś specjalne utrzymaniowe oferty dla osób które złożyły wypowiedzenie z powodu wycofania kanałów. Zobaczymy.

Na cuda bym nie liczył.I tak oferty 12/5 to bardzo dobre oferty.Chyba nie liczysz że przy takiej umowie dadzą gratis na np.8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mi oferują:

Premium (z Ipla Mix i HBO GO) 15m umowa 5m bez opłat 10m 89,90zł , 5 miesięcy katalog VOD 0zł/m+ 1m Rozrywka HD (dekoder bez zmian Samsung HD) + w ramach Multioferty internet 5GB

lub

Premium (z Ipla Mix i HBO GO) 29m umowa 8m bez opłat 21m 89,90zł 8 miesięcy katalog VOD 0zł/m + 1m Rozrywka HD (dekoder bez zmian Samsung HD) + 5GB internetu w ramach Multioerty.

Po okresie promocyjnym moge zrezygnować z katalogu VOD lub dalej korzystać za 9,90zł miesięcznie

Rozrywka 25zl miesięcznie.

 

Można coś jeszcze więcej uzyskać ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...