Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zrezygnujesz z PVR i wymienisz go na HD na pewno czynszu nie będzie i na pewno będzie niższa opłata aktywacyjna dekodera HD.

Był jeszcze nie tak dawno w APS wariant Familijny HD + Sport HD za 49,90zł, ale dostępny tylko bez wymiany dekodera. W tej chwili już od kilku tygodni tej oferty w ogóle nie ma. Sport HD tylko do pakietu Familijnego Max HD.

Może "cuda" dokona DUK? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie wątki i jestem lekko skonsternowany. Już prawie jedna noga jestem w nc+ , ale czekam na telefon z DUK. Okres darmowy z okazji skasowania love mija mi w czerwcu i jak Was czytam to krócej niż 24/8 nie da sie wynegocjować? Rozumiem, że oferty w stylu 12/5 już sie nie należą ( zwłaszcza, że wciąż mam okres darmowy i raz wysyłałem wypowiedzenie w związku z usunięciem love)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj popołudniu telefon z DUK. Powiedziałem krótko, że interesują mnie jedynie umowy na 12 miesięcy i ani miesiąc dłużej. Doradca powiedział mi, że od 1 kwietnia br. nie można skorzystać drugi raz z tego samego okresu promocyjnego. Powiedziałem mu, że w razie czego zrezygnuję z usług i przejdę do konkurencji. Ma zadzwonić ponownie w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sprawa wygląda następująco:

 

Wysłałem wypowiedzenie ze względu na usunięcie Cinemax, Cinemax2, Sundance - SD (bardzo za nimi tęsknie :D ) Dziś sam zadzwoniłem na infolinię z końcówką 128, bo wczorajszego dnia miała się ze mną kontaktować kobieta w celu przedstawienia mi oferty przedłużeniowej - nie zadzwoniła. Podczas dzisiejszej rozmowy, konsultant powiedział, że coś dla mnie przygotuje na jutro i zadzwoni. Zapytał się co mnie interesuje? Odpowiedziałem, że wszystkie pakiety tematyczne czyli Familijny max HD, Extra HD, Sport HD. Nadmieniłem, iż interesuje mnie tylko umowa na 12miesięcy.

 

Pytania do Was:

 

- Czy mogę ugrać 12/5 gratis - bez wymiany dekodera?

- Posiadam Sagema ESI-88, za który obecnie płacę 5zł/ miesięcznie - czy jest szansa na darmowy najem?

- Pakiety: Familijny max HD, Extra HD, Sport HD kosztują w zestawie 69,90zł - czy jest możliwość obniżenia do 59,90zł?

- Dodam tylko, że jeszcze mam Bon filmowy o wartości 30zł. Zostałem poinformowany, że go stracę jak przedłużę umowę - czy coś mogę z tego tytułu sobie wywalczyć?

- Jak to jest z płatnościami, bo w tym miesiącu miałem zapłacić 74,90zł, ale że wysłałem wypowiedzenie, to nic nie płacę. Jednak czy jakbym przedłużył umowę o kolejne 12 miesięcy, czy jestem zmuszony dalej zapłacić abonament za ten miesiąc w wysokości 74,90zł? Okres rozliczeniowy mam 24 miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę we wrześniu tamtego roku dostałem na start 3 miesiące gratis pakiety były jakie są. W grudniu kończył się okres promocyjny, ale że był Love wypowiedziałem umowę, dostałem wymianę dekodera z HD 5000 (chyba) na Sagema + 3 miesiące gratis, dołożyli jeszcze Cinemaxy . Teraz był okres pierwszego abonamentu, lecz wypowiedziałem umowę ze względu na usunięcie kanałów gwarantowanych w mojej umowie, czyli Cinemax, Cinemax 2 , Sundance SD. Podsumowując od września mam polsat, za który nie płacę. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy mogę ugrać 12/5 gratis - bez wymiany dekodera? Kwestia skutecznych (Twoich) negocjacji

- Posiadam Sagema ESI-88, za który obecnie płacę 5zł/ miesięcznie - czy jest szansa na darmowy najem? Tylko poprzez wymianę dekodera na nowy kosztem krótszego okresu promocyjnego, ale skoro miałeś kilka miesięcy temu wymianę dekodera to możesz teraz nie mieć możliwości wymiany dekodera

- Pakiety: Familijny max HD, Extra HD, Sport HD kosztują w zestawie 69,90zł - czy jest możliwość obniżenia do 59,90zł? Obecnie za 59,90zł dostępny jest Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za cenę 59,90zł - znowu kwestia skutecznych negocjacji

- Dodam tylko, że jeszcze mam Bon filmowy o wartości 30zł. Zostałem poinformowany, że go stracę jak przedłużę umowę - czy coś mogę z tego tytułu sobie wywalczyć? Nie. Bon został wycofany z ofert dla nowych i przedłużających umowę. Obecnie funkcjonuje program smartDOM umożliwiający uzyskanie 10zł rabatu na abonamencie, ale rabatu nie dostaniesz jeśli otrzymasz miesiące gratis z umową 12 miesięcy.

- Jak to jest z płatnościami, bo w tym miesiącu miałem zapłacić 74,90zł, ale że wysłałem wypowiedzenie, to nic nie płacę. Jednak czy jakbym przedłużył umowę o kolejne 12 miesięcy, czy jestem zmuszony dalej zapłacić abonament za ten miesiąc w wysokości 74,90zł? Okres rozliczeniowy mam 24 miesiącaOd najbliższego okresu rozliczeniowego po zawarciu umowy obowiązują płatności ustalone nową umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pozostałem z CP umowa dla mnie optymalna :D :

29miesięcy/ 8free premium+ svod+hbo go+ipla /w podstawie familijny max hd + film hd + sport hd + cinemax hd +ipla za 59,90 + 5pln za dekoder w kazdym okresie rozliczeniowym

 

ps niby 29 miesięcy ale nie pamiętam roku w którym nie było by furtki aby wypowiedzieć umowę na skutek wycofania jakiego kanału :D:jupi: a ze względu na fakt, że byłem jeszcze w okresie promocyjnym za poprzednią umowę to rachunków za CP nie płacę od sierpnia 2013 do grudnia 2014 bankowo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając teraz umowę 12/5 darmowych i będąc w okresie darmowym, jeśli złożę wypowiedzenie z tytułu zabrania kanałów HBO itd (mam je gwarantowane i mój minimalny pakiet to familijny Max HD oraz HBO CINEMAX HD) to można liczyć na nową umowę 12/5 czy raczej już takiej nie dadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu jeden konsultant zaczął już mówić, że albo umowa albo nalicza karę, i że nad nim stoi już kierownik :D Powiedziałem nie, napisałem maila, że był niemiły i zadzwonił następnego dnia ktoś młody, powiedziałem, że chcę 12/5 i od razu na to przystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...