Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na chwile obecną nawet przy przedłużeniu nie da się dobrać..No to polecieli nie równo traktując klientów.W takim razie nie zarobią;)Wg @ który podał tu newsa dzielą wobec tego klientow na gorszych ci co mają cam ci+ dodatkowy dekoder w multiroom i na tych co mają głowny dekoder hd+ dodatkowy drugi dekoder hd i aneksują /przedlużą umowę mogą dostać 2 kolejne dekodery...A posiadacz cama ci + dekoder hd nie dobierze 2 kolejnych...Cały Polsat.Już przekazuję unformację do rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to odebrałem wg tego:

 

Dla abonentów przedłużających umowę dostępny jest Multiroom HD z opcją na 4 TV (1 główny dekoder i 3 dodatkowe).

Przy abonamencie 49,90zł (Familijny Max HD) - koszt 10zł za dekoder dodatkowy, przy 3 dekoderach dodatkowych koszt za 3 dekodery to 20zł.

Przy abonamencie 59,90zł i więcej - koszt 5zł za dekoder dodatkowy, przy 3 dekoderach dodatkowych koszt za 3 dekodery to 10zł.

jednorazowa opłata aktywacyjna za dekoder HD wynosi 1zł.

Aktywacja Multiroom tak jak dotychczas. Przekładanie kart.

 

 

Czyli tak mam sobie umowę z multiroom to mogę dobrać kolejne dekodery a ty tutaj piszesz że kolejna umowa z kolejnym abonamentem..Więc coś tu nie rozumiem..

Mówię oczywiście o przedłużeniu umowy czyli kończy mi się umowa na multiroom na obecnej zasadzie i mogę dobrac kolejne 2 dekodery...do już 2 posiadanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo-bardzo ciekawa kwestia.

Gdyby jeszcze CP poszło krok dalej i "uwolniło" jako dodatkowy do multiroomu, dekoder z nagrywarką to już byłaby bajka :)

W tej chwili mam ESI-88 jako główny, hd3000 jako dodatkowy i do tego wszystkiego biorę sobie ESI jako drugi dodatkowy do multi (?)

Przy takim układzie mogę przedłużyć umowę nawet na 36 m-cy.

Skoro teraz dreptam z kartą (średnio) raz na dwa tygodnie, to z dwiema też bym jakoś dał sobie rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieka tylko chwilę nie ma i bajzel tu widzę okrutny. Rozumiem, że komuś nie chce się czytać 5-10 stron wstecz, ale zerknąć 3-4 wpisy ponad swój wpis to chyba nie jest trudna rzecz i szczerze się zastanawiam nad wyrzuceniem tego wszystkiego do kosza.

Wątek o usłudze Multiroom jest na tym forum i zasada jego działania nie uległa zmianie, ani rodzaje dekoderów/modułów, które działają z tą usługą. Tutaj macie: viewtopic.php?f=7&t=22276&start=1155#p899010

 

Opcja z maksymalnie trzema dekoderami do usługi Multiroom dotyczy dekoderów HD i jest dostępna tylko przy przedłużaniu umowy. Przynajmniej na razie nie jest dostępna dla nowych klientów. Dostępność ofert i warunki szczegółowe dla konkretnego abonenta dostępne są w APS-ach i Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

 

Dekoder PVR 7000 jest dostępny jako dodatkowy za 149zł (aktywacja) w opcji Premium Go i Premium Mix (abonament za usługę Multiroom 5zł) tylko przy umowie na 29 miesięcy jest już dostępny od zeszłego roku.

 

Dekodery Sagemcom ESI-88 oraz PVR 7000 jako główne dekodery są bez czynszu od pakietu Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD, a Sagemcom ESI-88 bez czynszu występuje również przy Familijnym MAx HD + 1 pakiet dodatkowy. Aktywacja 49zł. Ten wariant dotyczy tylko osób, które przedłużają umowę z wymianą dotychczasowego dekodera (HD lub PVR) na PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane z powodu usunięcia kanałów Sundance , HBO, HBO2 ,HBO Comedy , Cinemax , Cinemax2 w jakośći SD

Proszę o wiadomość , co moge ugrać na pakiet Premium z HBO GO i Ipla mix czy jest szansa na umowa 18m w tym 3m za 0zł a później 79.90zł lub umowa na 29m w tym 8m 0zł a póżniej 89,90zł ?

Proszę jeszcze o wiadomość czy jest szansa np. na 3 miesiące za 0zł Katalog VOD i Rozrywka HD na 1 miesiąc lub 3m za 0zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przy chęci zmiany dekodera na ESI-88 dają mniej korzystne umowy niż 12/5 mies. gratis.

A próbował ktoś do takiej umowy przy przedłużeniu do dotychczasowego dekodera dobrać dysk na udostępnienie który się podpina do dekodera? Wiem, że obecnie chyba dla nowych klientów udostepniają w cenie 10 zł. Więc chyba przy przedłużeniu nie powinno być to problemem. Tylko czy taki dysk ma w dzisiejszych czasach jakiś sens, skoro nagrywanie jest mocno ograniczone do sytuacji nagrywania bieżącego programu lub gdy tv wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie dekodera gratis/rabat jest zawsze przez krótszy okres.

Aby dobrać dysk do dekodera HD produkcji CPT (HD x000) to są dwie opcje. Bez wymiany dekodera zakup dysku za 210zł lub zdanie dotychczasowego dekodera i odebranie nowego podpisując przedłużenie umowy z nowym dekoderem HD + dysk DTU320 za 49zł bez czynszu od pakietu Familijnego Max HD (przy Familijnym HD i niższym pakiecie taki zestaw kosztuje 99zł).

Wnioski chyba już potraficie sami wyciągnąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga- dlaczego zatem widziałem wczoraj nową ulotkę (Kraków- CH Zakopianka) gdzie jest napisane, że CP udostępnia dysk do pakietów za 10 zł jednorazowo+1zł aktywacji dekodera, w sumie 11zł. Nawet pytałem w APS czy dobrze zrozumiałem ofertę- potwierdzili. Za 49 zł łaski nie robią- bo w tej samej cenie mogę brać dwugłowicowy PVR. I to jest dla nowych klientów, więc dla stałych nie powinno być problemu po wypowiedzeniu umowy, chociaż zdarzały się przypadki korzystniejszych umów dla nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w wątku o ofertach dla obecnych abonentów i o takich ofertach mówimy. 11zł jest dla nowych umów.

 

@Pytacz - przeczytaj przynajmniej jeszcze raz co napisałem na tej stronie i na poprzedniej odnośnie Multiroom-u na więcej niż dwa TV. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane z powodu usunięcia kanałów Sundance , HBO, HBO2 ,HBO Comedy , Cinemax , Cinemax2 w jakośći SD

Proszę o wiadomość , co moge ugrać na pakiet Premium z HBO GO i Ipla mix czy jest szansa na umowa 18m w tym 3m za 0zł a później 79.90zł lub umowa na 29m w tym 8m 0zł a póżniej 89,90zł ?

Proszę jeszcze o wiadomość czy jest szansa np. na 3 miesiące za 0zł Katalog VOD i Rozrywka HD na 1 miesiąc lub 3m za 0zł ?

 

Gdybyś nie był "kąpany w gorącej wodzie" i nie spieszył się z wypowiedzeniem bo to można zrobić nawet 30tego kwietnia, to byś w tym czasie na pewno znalazł tu wiele informacji co komu oferują i za ile a Ty- wysyłasz i pytasz czy Ci to dadzą :?: być może dadzą ( jak dla mnie żadna rewelka),ale może za kilka dni będą dawać jeszcze lepsze propozycje,ale dla Ciebie prawdopodobnie będzie pozamiatane bo już umowę z DUKiem przyklepiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Przedłużam umowę z CP i chciałem zapytać się Was czy można ugrać lepsze warunki ponad to co wynegocjowałem:

* Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,50 zł/mies

* 6 miesięcy za 49,90 zł plus w tym okresie HBO HD, HBO GO, VOD i Ipla Mix

* umowa na 24 mies

* dekoder PVR HD 7000 za 49 zł

 

Czy mam szanse jeszcze ich pocisnąć i dostać więcej?

To co pozostawia u mnie niesmak, to że nowi klienci mają bez łaski lepsze warunki. M.in. ten promocyjny pakiet przez 6 miesięcy za 0 zł, Ipla Mix za 0 zł przez cały okres umowy oraz ten sam dekoder za 1 zł. Takie warunki już by mnie w pełni satysfakcjonowały.

 

Z tego co czytam to lepszą opcją było wypowiedzenie starej umowy i kontakt z DUK. Ale moja poprzednia umowa z CP kończyła się w grudniu, a ja wówczas miałem ważniejsze rzeczy i z automatu umowa przedłużyła się na 12 miesięcy :(

 

Z góry dziękuję za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz teraz?

CP usunął kilka kanałów SD - HBO, HBO 2, HBO Comedy, Sundance, Cinemax, Cinemax 2. W zależności od pakietu (musisz mieć pakiet FILM HD) możesz wysłać wypowiedzenie właśnie ze względu na te zmiany programowe. Wypowiedzenie takie będzie skutkowało na koniec okresu rozliczeniowego, w którym dotrze do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz teraz?
Mam Familijny HD, więc niestety mnie to nie dotyczy :/
Jak by mi ktoś zaproponował takie warunki to gdyby był w zasięgu mojej nogi to dostał by takiego lacza że zde :censored: ł by z głodu w czasie lotu.
Rozumiem przekaz :) Ale jak negocjować lepsze warunki? Na starcie oferowali mi i tak sporo mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...