Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, DamPrz napisał:

 

Idzie wynegocjować ON THE GO za darmo (cena regularna 5 zł) przy Familijnym Max HD za 30 zł ?

 

Potwierdzam sam posiadam taki pakiet.

 

@Nowy 123 a jeśli chodzi o skład kanałów w CPGO odnośnie Familijnego Max HD, są one takie same jak w przypadku pakietu Familijny Max HD+ Film+ Sport+Cinemax? czy jednak pomniejszone o kanały których nie ma w pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

W swoim pakiecie nie mam pakietu Rozrywka i Ekstraklasy (reszta jest), obecnie płacę 125 zł - Evobox plus MR. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie (usunięcie kanału CBS Action). Co w najlepszym wypadku mogę dostać? Czy jest szansa na Ekstraklasę, żeby abonament został ten sam? Ewentualnie jakbym chciał dodatkowy dekoder, czy opłata i miesiące gratis się zmieniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam aktualnie pakiet Familijny Max za 30zł z dekoderem HD 7000. Ile miesięcy przed końcem mogę zejść na pakiet Rodzinny za 5zł (7, czy 4 w ICOK)? Czy jest możliwość i sens wymiany mojego dekodera na Evobox bez czynszu miesięcznego, jeśli nic nie nagrywam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Kiedyś słyszałem, że 6 miesięcy. Specjalista pisze coś innego.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, wypadłem nieco z obiegu, zatem mam pytanie. Posiadam Familijny HD oraz 2x multiroom. Jestem gdzieś w połowie promocyjnej umowy przedłużanej aneksem na 2 lata. Cena to 20 zł + 15 zł za multiroom. Czy teraz będąc w środku tej umowy mogę dobrać jeszcze jeden dekoder multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti 16 miesięcy do końca umowy to taki graniczny okres, żeby były dostępne oferty wymiany sprzętu na inny model. Tylko trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to że korzystając z oferty 16 miesięcy wcześniej trzeba będzie podnieść abonament (min o 10 zł) i zdecydować się na aneks minimum 29 miesięcy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barti napisał:

 

16 miesięcy??? :shock: Czy 6 miesięcy? Bo coś tu chyba jest "nie halo"... :rolleyes:

 

2 godziny temu, On0818 napisał:

No nie wiem. Kiedyś słyszałem, że 6 miesięcy. Specjalista pisze coś innego.

Zgodnie z moją poprzednią wiadomością wymiana sprzętu na zupełnie inny model może być już dostępna nawet na 16 miesięcy przed końcem umowy, ale jest to również zależne od indywidualnych warunków kontraktu. Z poziomu forum nie mam wglądu do Twojego konta, dlatego nie mogę odnieść się do sprawy w 100%. Oczywiście piszę teraz o telewizji satelitarnej. Jeśli chodzi o ofertę internetową i wymianę urządzenia, to wtedy możesz to zrobić najwcześniej 180 dni przed końcem, czyli ok. 6 miesięcy :)

3 godziny temu, killerów dwóch napisał:

Panowie i Panie, wypadłem nieco z obiegu, zatem mam pytanie. Posiadam Familijny HD oraz 2x multiroom. Jestem gdzieś w połowie promocyjnej umowy przedłużanej aneksem na 2 lata. Cena to 20 zł + 15 zł za multiroom. Czy teraz będąc w środku tej umowy mogę dobrać jeszcze jeden dekoder multiroom?

Dobranie dekodera dodatkowego Multiroom będzie się wiązało z przedłużeniem umowy. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Max Taadjen napisał:

Było było, ale mnie ciekawią "gratisy" typu darmowe VOD, elastyczna umowa, parę miesięcy darmowego HBO, może gratis  multirum albo firmowy dysk ..

Co do gratisów to VOD-y dają w okresach darmowych umowy, może  być po 1 mies. Rozrywka, HBO, ewentualnie Eleweny.

Multiroom, to był kiedyś przy określonych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

 

Zgodnie z moją poprzednią wiadomością wymiana sprzętu na zupełnie inny model może być już dostępna nawet na 16 miesięcy przed końcem umowy, ale jest to również zależne od indywidualnych warunków kontraktu. Z poziomu forum nie mam wglądu do Twojego konta, dlatego nie mogę odnieść się do sprawy w 100%. Oczywiście piszę teraz o telewizji satelitarnej. Jeśli chodzi o ofertę internetową i wymianę urządzenia, to wtedy możesz to zrobić najwcześniej 180 dni przed końcem, czyli ok. 6 miesięcy :)

Dobranie dekodera dodatkowego Multiroom będzie się wiązało z przedłużeniem umowy. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

No to jeśli posiadam pakiet Familijny Max HD z dodatkami to od ilu miesięcy  do końca umowy można takiej wymiany dokonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...