Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem w przyszłym tygodniu złożyć wypowiedzenie i chciałem podnieść swój pakiet do Familijnego HD za 20zl miesiecznie z powodu chęci posiadania Eurosportu. A dziś patrzę na zaaktualizowaną listę kanałów w pakietach https://icyfrowypolsat.pl/lista-kanalow/kanaly-w-pakietach/#  i tu się nagle okazuje że teraz Eurosport jest dostępny w tylko w pakiecie Sport HD. Dodam, że mam Rodzinny HD. Czy mogę w ogóle jakoś mieć ten Sport HD? I za ile bym musiał za niego płacić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nitsurc napisał:

Witam. Miałem w przyszłym tygodniu złożyć wypowiedzenie i chciałem podnieść swój pakiet do Familijnego HD za 20zl miesiecznie z powodu chęci posiadania Eurosportu. A dziś patrzę na zaaktualizowaną listę kanałów w pakietach https://icyfrowypolsat.pl/lista-kanalow/kanaly-w-pakietach/#  i tu się nagle okazuje że teraz Eurosport jest dostępny w tylko w pakiecie Sport HD. Dodam, że mam Rodzinny HD. Czy mogę w ogóle jakoś mieć ten Sport HD? I za ile bym musiał za niego płacić? Pozdrawiam.

Tylko czy ta lista jest rzeczywiście aktualna ? Bo nie działa mi na przykład Discovery Historia w pakiecie Familijnym HD,albo dlatego ,że mam umowę bezterminową ,albo dlatego ,że ten kanał jest dostępny od Familijnego Max HD. Poza tym czym się różni kanał  Discovery Chanel HD od Discovery HD ??? Także do tej listy podchodził bym z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś patrzałem tą listę to właśnie zawsze Eurosport 1 był na niej w pakiecie Familijny HD. Niby lista zaaktualizowana 2 dni temu. Albo pomyłka autora albo faktycznie jest coś na rzeczy. Tylko teraz nie wiem czy warto ryzykować i podnieść pakiet do właśnie Familijnego HD a chciałem to zrobić przede wszystkim dlatego że jest/był w nim Eurosport. Myślę/Mam nadzieje że to błąd autora strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że przedłużyłam telefonicznie umowę 31.12.2019 r. Przyszedł aneks mailem i okazało się że w aneksie jest zły numer dekodera i karty CP a nie wymieniałam sprzętu. Od razu napisałam reklamację ale na rozpatrzenie mają 30 dni i tego nadal nie zrobili a ja na odstąpienie od umowy mam 14 dni. Miał ktoś podobną sytuację? Boję się że aktywują od nowego okresu moją nową umowę na inny sprzęt i kartę więc moja przestanie działać a do tego na koniec umowy nie zgadza się numer sprzętu z tym jaki mam fizycznie co może być problemem przy zdawaniu sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nitsurc napisał:

Jak kiedyś patrzałem tą listę to właśnie zawsze Eurosport 1 był na niej w pakiecie Familijny HD. Niby lista zaaktualizowana 2 dni temu. Albo pomyłka autora albo faktycznie jest coś na rzeczy. Tylko teraz nie wiem czy warto ryzykować i podnieść pakiet do właśnie Familijnego HD a chciałem to zrobić przede wszystkim dlatego że jest/był w nim Eurosport. Myślę/Mam nadzieje że to błąd autora strony.

Eurosport 1 HD jest gwarantowany tylko w pakiecie Sport a to że działa od pakietu Familijnego HD bo jest udostępniany promocyjnie i mogą w każdej chwili zakodować. Wcześniej był kanał ale w wersji SD ale go już nie ma na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "dostępny promocyjnie" już niebawem będzie przy każdym kanale, tak zapobiegawczo aby nie było możliwości rezygnacji z umowy po jego wycofaniu z oferty.

A tak jeszcze wracając do pakietu SPORT to bardzo on marny (na potencjał platformy) realnie wychodzi zaledwie 4 kanały i to jakie: EXTREME SPORTS, POLSAT SPORT FIGHT, EUROSPORT 2, FIGHT BOX i GOLF CHANNEL. No ale co zrobić taka polityka i dorabianie sztucznych pakietów typu POLSAT SPORT PREMIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Nitsurc napisał:

Witam. Miałem w przyszłym tygodniu złożyć wypowiedzenie i chciałem podnieść swój pakiet do Familijnego HD za 20zl miesiecznie z powodu chęci posiadania Eurosportu. A dziś patrzę na zaaktualizowaną listę kanałów w pakietach https://icyfrowypolsat.pl/lista-kanalow/kanaly-w-pakietach/#  i tu się nagle okazuje że teraz Eurosport jest dostępny w tylko w pakiecie Sport HD. Dodam, że mam Rodzinny HD. Czy mogę w ogóle jakoś mieć ten Sport HD? I za ile bym musiał za niego płacić? Pozdrawiam.

Napisałem do tej strony icyfrowypolsat.pl z zapytaniem czy to nie błąd. Oto ich odpowiedź : ,,Odkąd nie jest dostępna wersja SD Eurosportu, to ten kanał nie jest dostępny w pakiecie Familijnym HD. Eurosport 1 jest dostępny jako niegwarantowany w pakiecie Max HD, a jako gwarantowany w pakiecie Sport HD". Hmm...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Nitsurc napisał:

Napisałem do tej strony icyfrowypolsat.pl z zapytaniem czy to nie błąd. Oto ich odpowiedź : ,,Odkąd nie jest dostępna wersja SD Eurosportu, to ten kanał nie jest dostępny w pakiecie Familijnym HD. Eurosport 1 jest dostępny jako niegwarantowany w pakiecie Max HD, a jako gwarantowany w pakiecie Sport HD". Hmm...

 

W takim razie muszę dzwonić do CP z pretensjami ,że w Familijnym HD u mnie działa Eurosport 1. Było od razu zapytać jaka jest różnica w kanałach Discovery HD i Discovery Chanel HD ? Ciekawe jakie tu było by wytłumaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wuzel napisał:

W takim razie muszę dzwonić do CP z pretensjami ,że w Familijnym HD u mnie działa Eurosport 1. Było od razu zapytać jaka jest różnica w kanałach Discovery HD i Discovery Chanel HD ? Ciekawe jakie tu było by wytłumaczenie ?

Dobre pytanie. Ja jeszcze zapytałbym dlaczego u nich w podanym wykazie występuje w pakiecie Familijnym HD :Fox Comedy , Novela Tv, Paramount Channel . Wydaje mi się że autorzy tej strony nie są zbyt zorientowani w temacie  pakietyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jeszcze ok 14 miesięcy do zakończenia umowy, ale potrzebuję dobrać 2 multiroomy. Wyjdzie mnie to łącznie 95 zł/m-c (+ opłata aktywacyjna 72 zł, czy jakoś tak), ale Pan na linii mi powiedział, że umowa wskoczy na 36 miesięczną. Myślicie, że da się coś z tym ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kokodzambo napisał:

Witam, mam jeszcze ok 14 miesięcy do zakończenia umowy, ale potrzebuję dobrać 2 multiroomy. Wyjdzie mnie to łącznie 95 zł/m-c (+ opłata aktywacyjna 72 zł, czy jakoś tak), ale Pan na linii mi powiedział, że umowa wskoczy na 36 miesięczną. Myślicie, że da się coś z tym ogarnąć?

Na 36 miesięczną, gdyż pan na linii miał na myśli tak zwany aneks umowy, czyli najmniej korzystną ofertę dla ciebie. Tak więc sprawdź u siebie w wykazie kanałów, które masz w umowie, czy kanał CBS Action miałeś gwarantowany. Tak, jak powyżej napisał użytkownik @neo_patryk, to tym sposobem mógłbyś ugrać lepsze warunki i krótszy okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę doradźcie bo już mam mętlik z tymi cenami. 

 

Złożyłem wypowiedzenie. Czy mogę liczyć na nową umowę na 24/3 z wymianą dekodera za 30zl za sam pakiet Familijny Max ? I do tego MR za 10zl ? Czy jaką cenę za to powinienem otrzymać ?

 

A i czy jest możliwość wymiany również drugiego dekodera ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2019 o 12:34, wuzel napisał:

Tego pakietu już nie oferują. W opcji 24 miesięcznej ,w tym 3 gratis ,po wysłaniu wypowiedzenia możesz dostać: Rodzinny - 5 zł , Familijny - 20 zł , Familijny Max 30 zł.. W tej cenie masz tylko 2 letnie umowy. Jeżeli chcesz krótsze umowy ,typu 12 lub 15 miesięcy lub 24/6 ,wtedy ceny są standardowe czyli odpowiednio 20 ,40 i 50 zł przy tych pakietach.

 

Idzie wynegocjować ON THE GO za darmo (cena regularna 5 zł) przy Familijnym Max HD za 30 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iknow- jeśli obecnie masz czynsz na dekoderze to się go nie pozbędziesz niezależnie od wysokości zobowiązania, jeśli chciałbyś się tego pozbyć to tylko nowa umowa bez czynszu, ale tu tracisz na darmowych miesiącach, ale w długiej perspektywie to się kiedyś wyjdzie na swoje.

Policz, przekalkuluj.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...