Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Pomijając fakt że posiadam smartdom.Kończy mi się wkrótce umowa na telewizję główny produkt.Pakiet familijny Max HD,Cinemax,Sport,Film,dekoder Evobox z opłatą i 1 multiroom. Kwota 75 zł.Do końca umowy ok.5 miesięcy .Rozumiem że już teraz mogę wysłać wypowiedzenie. Co można dostać nie zwiększając opłaty i żeby nie stracić rabatu na dodatkowe usługi? Czy tylko darmowe miesiące? I jeśli tak to ile?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu w DUK otrzymasz Rodzinny za 5 złotych w umowie 24 miesiące 3 gratis. To moim zdaniem lepsza oferta niż Mini HD.

Sam mam teraz Rodzinny HD za 19,99 jeszcze 8 miesięcy. Jak zostaną 4 to skorzystam z tej opcji.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

moja dziewczyna posiada obecnie umowę, której do końca zostało 9 miesięcy. Wypowiedzenie zostało już złożone. Pakiet to:

 

Familijny Max Hd
Film Hd
Sport Hd
Cinemax
Multiroom 

 

Kwota to: 69,99 zł.

Co obecnie mogę uzyskać w DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą sytuacje jak damian96, z tym że umowa kończy mi się za niespełna 2 tygodnie.

Zaproponowano mi umowę na pakiety:

- Familijny MAX HD

- Cinemax

- Film HD

- Sport HD

z multiroomem

 

Na 29 miesięcy i 6 miesięcy gratis, po tych gratisowych miesiącach 69,99 zł.

Czy jest ktoś pewny czy jest ta sama oferta na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis?

Bo ofert 29/8 albo 24/8 już nie ma?

Edytowane przez Slawek189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Umowa kończy mi się za 3 miechy. Aktualnie posiadam

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD,katalog treści online

Dekoder evobox czynsz 5zl. Płaciłem 65 przez 2 lata, w tym miałem 6 miesięcy za free.

 

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia ,a dziś konsultant zadzwonił i przedstawił ofertę.

To co aktualnie posiadam plus dobrałem eleveny. Umowa na 24 miechy 9 miesięcy za 50zl. Reszta 75 po 9 miesiącach muszę wyłączyć pakiet VOD. Proponował jeszcze 29miesiecy w tym 6 za free. Lub 15w tym 4 za 50.

 

Czy mogłem ugrać coś lepszego ? Czy to 24/9 co wziolem to standard. Niby 5zl taniej eleveny.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Po złożonym wypowiedzeniu. Dostałem ofertę taka jak chciałem. To co wyżej na 24m/6 za free

Potem 75zl z opłata za evobox. Bo dobrałem do tego eleveny. Plus konsultant dodał mi do umowy opcje one the go na 3 urządzenia.

 

Każdy dostaje te on the go ?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Umowa kończy mi się w kwietniu. Co mogę uzyskać po złożeniu wypowiedzenia? Obecnie mam Full (nie znam ich nazw pakietów). Cena standardowa to 100 PLN a place że względu na Smart Dom 55 zl z evo i 3 nr. Prawdopodobnie z nr tel zrezygnuje więc i smart spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie do CP. Obecnie miałem Familijny za 39.9zł na 15mc w tym 3 gratis. Co można teraz dostać? 12/3 dostanę? Ewentualnie jakiś inny pakiet spełniający takie wymagania: kanały informacyjne (Polsat news, tvn24), Eurosport (najchętniej oba) i polsatowskie kanały sportowe. Filmowe, rozrywka, dziecięce, muzyczne właściwie nieistotna. Cena max to własnie te 40zł. Skłaniam się do powtórnego podpisania umowy na Familijny, ale może jest coś nowego w ofercie DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

6 miesięcy do końca umowy na 15 miesięcy. Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD, CP GO za 74,99 PLN.

Za jaką kwotę mogę utrzymać powyższy pakiet na nowej umowie? Lub co mogę dodatkowo uzyskać za kwotę 74,99 PLN? Umowa na 12 miesięcy.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

6 miesięcy do końca umowy na 15 miesięcy. Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD, CP GO za 74,99 PLN.

Za jaką kwotę mogę utrzymać powyższy pakiet na nowej umowie? Lub co mogę dodatkowo uzyskać za kwotę 74,99 PLN? Umowa na 12 miesięcy.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Witaj. Jeśli chciałbyś poznać przygotowaną propozycję, napisz do nas na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl W zgłoszeniu podaj swoje dane: imię, nazwisko, numer karty dekodera oraz numer telefonu. Nasz konsultant zweryfikuje dostępne opcje i postara się wybrać najlepszy dla Ciebie wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jak to jest z tą wymagalną liczba miesięcy przed końcem umowy  od której można umowę skrócić i dostać nową. Ja miałem umowę podpisaną w lipcu i pierwszy okres nowej umowy  zaczął się w sierpniu zeszłego roku a skończył 2 września. To była umowa 15/3. obecnie mamy marzec więc 2 kwietnia skończy się 8 miesiąc rozliczeniowy. Pozostaje wiec jeszcze 7 okresów do zapłacenia. Myślałem że dopiero   6 okresów przed końcem umowy uprawnia do skrócenia umowy a dziś tato dostał telefon i okazało się że nową 15/3 mogę dostać już od 2. kwietnia. Nie wiem czy dobrze liczę ale jeśli obowiązuje półroczna granica do końca umowy to nowe warunki powinienem dostać dopiero 2 maja. No i tato wziął 15/3 choć mówiłem mu żeby brał 12/3 albo 24/3 za połowę ceny, ale nie oferowali mu tego albo zapomniał. Nieważne. W każdym bądź razie  czy możliwe jest skrócenie umowy wcześniej niż na pół roku przed końcem? Z dzisiejszego przykładu wynika że tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...