Jump to content

Poland In – anglojęzyczny kanał informacyjny TVP

Recommended Posts

Zgadzam się z tobą. Nawet zrobiłem szkic loga.

Tak swoją drogą z tym anglojęzycznym kanałem powinien jeszcze powstać ogólny kanał międzynarodowy - TVP International :)

Jak dla mnie to już lepszą nazwą byłoby TVP NEWS (HD) (czyt.z ang. ti wi pi nius), z logotypem i oprawą z TVP INFO, tylko podmienić INFO na NEWS. ;) Żadne głupie nazwy. :D

Poland in English też nie jest złe :)

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moje spostrzeżenia.

Plus:

- powstał taki kanał

- ładna oprawa graficzna

Minus:

- stream skomplikowany - plik m3u jest dynamiczny - chciałem dodać do mojego dekodera E2 / nie mam ochoty przerabiać mojego skryptu dodatkowo dla Poland in English

- dostępny tylko przez Internet

Mam nadzieję, abstra[beep]ąc od obecnej władzy TVP, że kanał będzie się rozwijał.

3 godziny temu, rotalplus napisał:

Narazie chyba nie ma żadnego studia - materiały są nagrywane, kanał nie ma prezenterów. Trochę jak Euronews.

Niezbyt uważnie oglądasz. Są serwisy informacyjne prowadzone przez prezenterów. Dziś prowadzi je Klaudia Czerwińska.

• 4 months later...

"[...] Bogata i różnorodna oferta wideo portalu Telewizji Polskiej S.A. jest również dostępna dla użytkowników m.in. aplikacji mobilnych TVP VOD, TVP Sport i od niedawna aplikacji Poland In na systemach Android i Ios, a także w telewizyjnych aplikacjach Smart TV i na platformie telewizji hybrydowej Hbb TV. [...]"

"[...] Pod koniec roku udostępniona została nowa aplikacja mobilna Poland In [...]"

Źródło cytatów: https://s.tvp.pl/repository/attachment/b/e/d/bed84bd0d102de3fc44c3671bd4b2fac1552665850656.pdf (SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z WYKORZYSTANIA PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ S.A. WPŁYWÓW Z OPŁAT ABONAMENTOWYCH NA REALIZACJĘ MISJI PUBLICZNEJ W 2018 ROKU).

• 10 months later...
  • 1 month later...

Ciekawy kanał, który oprócz informacji zawiera polskie dokumenty przyrodnicze o Karkonoskim Parku Narodowym, czy spływach nad Dunajcem. Brak reklam na plus i jakość przekazu względnie dobra. Szkoda, że dostępny wyłącznie online, ponieważ produkcja pochłania niemałe pieniądze, a trafia do wąskiego grona widzów.

• Upvote 1