Skocz do zawartości

TVP World – anglojęzyczny kanał informacyjny TVP


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można lepiej to wolne miejsce wykorzystać jeśli już tak chcą bardzo czymś zapełnić, jak choćby przez TVP ABC2, czy TVP Historia 2. Kanały które byłyby większym pożytkiem dla każdego widza, nie tylko tego z HbbTV, a TVP World pozostawić wyłącznie wirtualnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DanielK napisał(a):

Znów szkoda że przynajmniej na kilka dni przed startem nie ma emisji jakiejś planszy zapowiadającej start na MUX-6.

O tym właśnie pisałem - albo zapęlnone logo stacji, albo właśnie plansza z informacji o starcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 18:49, dvbtowiec napisał(a):

Nie wiem ile razy można to wyjaśniać. W przekazie naziemnym masz zaprogramowany kanał wirtualny, internetowy z MUX3, ktory do odbioru wymaga urządzenia z HbbTV. To nie jest kanał ktory teraz dodano, a jest już od miesięcy. 


Skoro sugerujesz, że nie rozróżniam obu przekazów, to nie będę prosił o ponowne przeczytanie tego co napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał wystartował.

O 7:59 poszło odliczanie do startu. Teraz trwa "Early Edition" ze studia na Placu.

 

Strona stacji też działa, z jakieś pół godziny przed startem powróciła.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie muszę czytać ponownie. Wystarczy że czytam to co napisałeś przed chwilą. Nie ma naziemnie dwóch przekazów TVP World. Jest jak na razie jeden ten wirtualny z MUX3. 


Skoro nie musisz czytać ponownie, to nic dziwnego że wyciągasz z kontekstu moje wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się prowadzać jałowej dyskusji, ale sprostować wypada

Odpowiadałeś na ten post

W dniu 9.03.2024 o 02:30, Poland napisał(a):

Według facebookowego profilu „Naziema Telewizja Cyfrowa - infornacje" wczoraj zrobiono miejsce na kanał TVP Workd w MUX6 gdzie ma się on zameldować pod numerem 33 czyli chyba swoją dawną pozycją na liście LCN::https://www.facebook.com/share/p/eC9G9gitKzC4qvjT/

pisząc

W dniu 9.03.2024 o 10:24, hgf22593 napisał(a):

Tak, jest już kanał „TVP World”, na którym leci plansza odsyłająca do TVP GO :)

 

Ani wczoraj go nie było, ani dziś. Zatem po co to ciągniesz?

To co napisałeś to kanał wirtualny z MUX3. I tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...