Skocz do zawartości

TVP World – anglojęzyczny kanał informacyjny TVP


tttttyyyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla przyzwoitości zacytuję pełny życiorys zawodowy z tego artykułu

Cytat

Dziennikarz był wcześniej szefem polskiego przedstawicielstwa agencji Reuters i wiceprezesem agencji Interfax. Pracował dla brytyjskiej telewizji ITN, amerykańskiej agencji Associated Press i brukselskiego Politico. To również były redaktor naczelny magazynu „Forbes”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim celu po 8 latach jego obecności gdy przychodzę na forum po 7,5 latach miałbym od czapy o tym pisac. Komentuje się bieżące tematy, dziwne byłoby zaśmiecanie wątków komentując posty sprzed 8 lat. Ale msm propozycję, wypisz mi na PW jakie sprawy mam skomentować, ja skomentuję, pisanie pod każdym moim postem  że czegoś nie skomentowałem jest nużące i męczące dla innych użytkowników tego forum. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentuję pana Broniatowskiego w momencie nominacji  nie będę o tym pisał 2-3 lata później.  Fakt nie skomentowania faktu sprzed 8 lat nie świadczy w mojej ocenie o braku konsekwencji. Nie wiem co ma na celu pod niemal każdym postem mojego autorstwa wykazywanie mi rzekomego braku wiarygodności, konsekwencji. Każdy już doskonale zna twoje zdanie na mój temat. Odpuść dla dobra innych użytkowników, którzy maja dość tych przepychanek. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 17:18, Poland napisał(a):

Nadawanie z Astry byłoby strzałem w stopę

 

Nie z perspektywy np. hotelu w Europie. Większość hotelowych instalacji TV-SAT korzysta z Astry.

Rozumiem, że takie kanały jak: BBC News (HD), Sky News, DW, France 24, CNN Int., i inni, także sobie "strzelają w stopę? :D

 

Astra 19,2E jest nr 1, HOTBIRD 13E jest nr 2 jeśli chodzi o kanały "international".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda start „suchej" emisji międzynarodowej stacji Telewizji Polskiej która to ruszyła dzisiaj o godzinie 8:00. 

Niniejszy materiał jako pierwszy wstawił na swoich social mediach Pan Michał Broniatowski czyli dyrektor kanału TVP World: https://www.facebook.com/share/v/nMkKVj7R3qs8rxga/

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to emisja testowa, ale dlaczego dali czołówkę z Panoramy, a nie czołówkę z TVP World - mogli wykorzystać jakaś czołówkę z poprzednich programów TVP World - bardziej by pasowało.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dali tą czołówkę, której używali do grudnia w tym studiu. W końcu tu kiedyś produkowano Panoramę. Liczę na to, by ten kanał wrócił do tv naziemnej. Może nie będzie już takiej amatorki, jak do tej pory 😌

Poza tym, aby kanał był bardziej rozpoznawalny, można wrócić do starej nazwy, którą nie wiedzieć po co Kurski wyrzucił do kosza. 
Trzymam kciuki za nowe TVP World 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

Może nie będzie już takiej amatorki, jak do tej pory 😌

Patrząc na to jak wygląda obecne TVP info, to amatorka, to będzie moim zdaniem teraz.

3 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

Poza tym, aby kanał był bardziej rozpoznawalny, można wrócić do starej nazwy, którą nie wiedzieć po co Kurski wyrzucił do kosza. 
Trzymam kciuki za nowe TVP World 👍

Która to nazwa miała by wrócić? "Poland in English" czy "Poland in"?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...