Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z DUK

Oferowali:

 

VIP+Max za 179 zł z multiroom standard

 

VIP Max (to samo co wyżej ale bez 4-rech erotycznych) za 139 zł z multiroom standard

 

Superpremium +8C+, HBO, Cinemax

na 6 miesięcy FIlmbox (ewentualnie po 6 miesiącach za 15zł/miesiac),

na 1 miesiąc H,H2,Adventure, sundance

z multiroom standard

za 99 zł umowa 12 miesięcy

 

Zamiast Vip Max lepiej wziąć to superpremium i poskładac sobie Vip Max bez erotycznych i będzie taniej niż 139 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z teraz , szczerze powiem ,że to jest kpina ze stałego klienta

 

Comfort+ 6C+ Pace Mr 69,90 zł na 12 miesięcy

Extra+ 6C+ Pace Mr 69,90 zł na 12 miesięcy / na 24 miesiące 74,90 zł - bez żadnego gratisu

Comfort+ 39,90 zł

Extra+ 59,90 zł - zapytałem ,gdzie tu jest jakaś promocja to samo ma klient na Waszej stronie, dostanę Mr za free, wooow

 

Dlatego dziękuje wszystkim za dobre rady ,pomoc, postanowiłem , że niczego nie przedłużam,mam pytanie do Was czy upoważnienie na kogoś wystarczy , czy musi to być notarialne upoważnienie,proszę o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy "wraz z końcem okresu oznaczonego" możesz wysłać nawet w 1 dniu trwania nowej umowy i niech będzie ona w systemie.

Czyli takie wypowiedzenie mogę wysłać chociaż by dzisiaj? gdzie mogę znaleźć wzór takiego pisma oraz adres na jaki mogę to wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dziękuje wszystkim za dobre rady ,pomoc, postanowiłem , że niczego nie przedłużam,mam pytanie do Was czy upoważnienie na kogoś wystarczy , czy musi to być notarialne upoważnienie,proszę o odp

 

Mi ostatnio wystarczył scan upoważnienia napisany przez żonę dla mnie wysłany na maila. Po fuzji już ze mną nie chcieli rozmawiać na żaden temat związany z umową psychole.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

U mnie sprawa była dość prosta. Po fuzji n i c+ miałem pakiet [Comfort+ i 6C+] z multiroomem za 69zł przez 12 miesięcy. Później przedłużyłem to samo ale z "łamańcem" i wyszło ~64zł miesięcznie.

Teraz umowa kończyła się w sierpniu i postanowiłem, że zejdę o dyszkę w dół i wytargam pakiet z HBO (oczywiście z tym samym co miałem dotychczas).

Niestety czytając to forum doszedłem do wniosku, że z tak prowadzoną polityką przez nc+ nie dam rady tego osiągnąć. Początkowo też proponowali ceny z kosmosu tłumacząc się, że prawa drożeją (ale już nie zwracali uwagi na to, że i mniej klientowi oferują, vide brak ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej).

 

Ostatecznie zaproponowali pakiet Extra+ z 6C+ oraz multiroomem za 69zł, czyli to co miałem od początku w nc+. Umowa na 12 miechów. Przystałem. Może nadejdą jeszcze dobre czasy, a ten okres to tylko na przetrzymanie :)

 

Uwaga. Wertowałem kanały na dekoderze i po wysłaniu sms'a aktywującego nowe warunki umowy, świecą mi kanały HistoryHD i H2HD.

Po głębszym przeczytaniu regulaminu, te kanały po 3 miechach będą płatne. Momentalnie trzeba to wyłączyć, bo widzę, że już mają haki na dodatkowe koszty (a przez telefon mówili, że cały czas 69zł). Trzeba się pilnować.

 

P.S Przedłużyłem umowę trzy dni temu i warunki weszły w życie ponoć od razu, ale o dziwo wciąż świecą mi Canal+Discovery oraz Canal+Seriale. Czyżby tak było do końca sierpnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1495 stron na forum o ofertach dla stałych klientów, a treści związanych z tematem coraz mniej, o aktywnych na forum konsulach już nie wspomnę.

Straszna kicha się tu zrobiła. Ja rozumiem, że każdy ma swój budżet i indywidualnie ocenia ofertę, ale wmawianie, że 79,90 za extra z 8 c+ to super oferta bo nowi mają płacić 20 pln wiecej to szczyt bezczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@siarzewski po 11 maja oferty są jakie są czyli .... "promocja się już skończyła" :wink: więcej tutaj niezadowolonych a "szczęściarze" mający jeszcze umowy przynajmniej rok po prostu się temu

przypatrują 8)

 

...wmawianie, że 79,90 za extra z 8 c+ to super oferta bo nowi mają płacić 20 pln wiecej to szczyt bezczelności.

 

Zgadzam się ale na dzień dzisiejszy nic nie wywalczysz ,jak ktoś ma inną opcję poza "talerzem" może szukać czegoś ciekawszego w "kablu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1495 stron na forum o ofertach dla stałych klientów, a treści związanych z tematem coraz mniej, o aktywnych na forum konsulach już nie wspomnę.

Straszna kicha się tu zrobiła. Ja rozumiem, że każdy ma swój budżet i indywidualnie ocenia ofertę, ale wmawianie, że 79,90 za extra z 8 c+ to super oferta bo nowi mają płacić 20 pln wiecej to szczyt bezczelności.

 

 

8 Twój post to spam, to po co zaśmiecasz ten watek? a oferta Extra+ z 8C+ za 79,90 zl była dobrą ofertą ,ale jak mieli pełne prawa sportowe, teraz nie mają nic ciekawego a cena taką sama, Ci mamusia opłaca abonament po co nam tu stękasz ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy przedłużaniu umowy można dostać multiroom premium gratis? Dzisiaj znowu miałem telefon ze standardową ofertą - tj. 69,90 + 5 zł najem Mediabox+ za Extra+ i 6xCanal+ i konsul twierdził, że mogę negocjować MRP za 0 zł dopiero przy kolejnym przedłużaniu umowy, a teraz przez 12 miesięcy 20 zł miesięcznie + 49 jednorazowa aktywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...