Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie, czy ta oferta jest ok ? średnio miesięcznie - 102,50 zł

Extra+ na 12mc

C+ 8x, Hbo, HBO go, c+ vod, nc+go, multiroom

To jest ok.

Edit: widze ze srednia, i bez jeszcze jakiegos dodatku w postaci Filmbox czy Cinemax, ze srednia to tak z 15zl do 20-tu zl. mniej. Z ktoras z tych paczek jako dodatek, moglo by to byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatecznie przedłużyłem z nc+ na 15 miesięcy,

wiem, że oferta taka sobie, ale dzieci muszą mieć ulubione bajki;)

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, Adventure TV HD, CINEMAX, FILMBOX, HISTORY HD, History 2HD, SunDance HD, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocje Extra+ 44,90zł 15m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 6m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Całość za 49,90

 

Oferta 6xC+ była o 25 zł droższa, zrezygnowałem z powodu poważnego okrojenia piłki nożnej - LL, liga angielska to za mało, a liga polska to żadne premium.

 

Wcześniej płaciłem 59zł

 

Konsultantka sama z siebie powiedziała, żeby następnym razem też koniecznie wysłać wypowiedzenie i to jest prawda, bo z tymi ludźmi lepiej się rozmawia niż ze zwykłymi naganiaczami. Chodziła też "na konsultacje do kierowniczki".

 

Dobrze, że koniec umowy wypadnie teraz na Boże Narodzenie 2016, może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeglądam forum od czerwca. Musiałem założyc nowe konto bo stare przepadło?

Mam 3 umowy do końca sierpnia.Wszystko przedłużałem 15msc temu łamancem za 53zł na Universe czyli teraz extra+ + 6-8 C+. Wypowiedzenia wysłane.

Po 2 miesiącach obserwacji uważam ,że sam zawaliłem opcje przedłużenia gdy w czerwcu proponowali mi extra+ + 6xC+ za 59,90zł. Łudziłem się , że będą lepsze warunki z wypowiedzeniem. Dodatkowo zapłąciłbym mniejsze rachunki za 2miesiące o 20zł x 3 abonamenty!

Myślę, żę nic nie zdziałamy, jeśli ktoś chce oglądać LM i ligę angielską. Tylko to oglądam. Filmy zawsze moge/wole odpalic w blu-rayu z neta.

Żeby nie stracić starego multirooma-czyt. 2 kart, będę musiał przdlużyc 2 abonamenty i jedną z kart zastąpie odbiornik trzeci. Czyli zrezygnuje tylko z 1.

Takie moje przemyslenia, narazie z tego co widze nic nie ugramy wiecej jeśli komuś zależy na piłce nożnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje dobiegły końca. Wcześniej universe+,premium sport i film oraz hbo łamaniec na ostatnie 3 msc umowy cena 84,90. Ostateczna oferta zaklepana to extra,6xc+,hbo na cała umowę oraz hustler na 6msc free cena 82,50. konsul proponował mi jeszcze "masę"atrakcji na 1 msc (cinemaxy, filmboxy,history) ale nie skorzystałem bo dla mnie to żadna korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ponad 3 miesiące do końca umowy kiedy rozpoczęły się telefony w sprawie przedłużenia umowy. Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia, bo było za wcześnie. Mam 2 karty Cameleon i tunery: Sagemcom DSI87 oraz Wi-fiBox+ Sagemcom DSIW74. Za pakiet Extra + z C+ płaciłem 90 zł. Wiem, że w porównaniu do innych było to dużo, ale i tak w porównaniu do wcześniejszej umowy płaciłem 20 zł mniej. Dodatkowo chciałem pakiet HBO, bo czasami oglądnę sobie jakiś film, na którymś z tych programów.

Początkowo dostałem 2 opcje (obie na 12 miesięcy):

1. To co miałem za 109,90 zł (ale 6 programów C+).

2. Superpremium (w porównaniu do tego co miałem dostaję HBO i Cinemaxy) za 129,90 zł.

Odmówiłem. Na następny dzień znowu telefon - obie opcje o 20 zł tańsze, ale za bardzo nie miałem czasu na rozmowę, bo byłem w pracy i poprosiłem o telefon po południu. W domu przeglądnąłem forum, stronę internetową nc+ i zdecydowałem się podpisać umowę na pakiet Superpremium za 109,90 zł.

Zamiast kilku godzin na następny telefon czekałem kilka dni i oferta Superpremium znowu za 129,90 zł. Konsultantka początkowo mówiła, że cena 109,90 zł jest już niemożliwa. Jednak jak zacząłem mówić o utracie praw do pokazywania ligi francuskiej, włoskiej, prawdopodobnie hiszpańskiej, ile lat jestem abonentem, że płatności realizuję w terminie, średniej wysokości abonamentu (niedawno podawali, a moja jest powyżej przeciętnej), że nie będę miał już Sportklubu, to poinformowała mnie, że skonsultuje się z kierownikiem. Po chwili wraca z ofertą 109,90 zł i zgadzam się na nią.

Wiem, że gdybym poczekał, wysłał wypowiedzenie to byłaby szansa zaoszczędzić jeszcze kilka zł, ale z drugiej strony nowa osoba za taką samą ofertę, przy umowie 24 miesięcznej musi zapłacić o 30 zł więcej i nie wiem jakie dostaje karty. Poza tym w przyszłym roku podpiszę nową umowę na najtańszy pakiet z CP (aby mieć dostęp do Polsatów Sport) i w końcu będę chciał mieć wszystko w jednym tunerze. W tym przypadku karta Cameleon i moduł CAM z CP to konieczność.

Na zakończenie wziąłem udział w konkursie dla osób które przedłużyły umowę. Może uda się coś wygrać i abonament wyjdzie taniej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa mi się kończy 30 listopada. Już teraz zaczynają do mnie wydzwaniać konsultanci, jednak z ofertami, których nie mogę zaakceptować.

 

posiadam teraz pakiet:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0ZŁ/6M 10ZŁ/9M

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

HBO

CINEMAX

EXTRA+

CANAL+ VOD

VOD+ FUN VOD+

HUSTLER HD

 

 

Interesuje mnie Superpremium +8c+ i multiroom, lub VIP+Max

 

Po wyslaniu wypowiedzenia na jakie ceny mogę liczyć?

Zaznaczam, że mam jeszcze alternatywę UPC więc mogę z nimi walczyć do końca, na jaką cenę się zgodzić? Na jaką wy byście się zgodzili?

 

Słyszałam, że Superpremium z multiroom można już dostać za 99zł a VIP+Max za 135zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowe do końca pażdziernika i już do mnie wydzwaniają z nieciekawą ofertą.Wiadomo we wrześniu złoże wypowiedzenie ale widząc co ludzie na forum piszą to teraz oferty są strasznie lipne ale poczekamy zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.Mam tylko pytanie w tej chwili posiadam pakiet Extra i mam sportklub i przy przedłużeniu ten kanał znajduje się w pakiecie Extra?? czy trzeba dokupić osobno Man Pack??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie w tej chwili posiadam pakiet Extra i mam sportklub i przy przedłużeniu ten kanał znajduje się w pakiecie Extra?? czy trzeba dokupić osobno Man Pack??

 

Masz odpowiedź na stronie nc+... Jeśli w zawartości pakietu extra nie ma sportklubu to go nie ma i trzeba dokupić manpacka, ew. może osobno tylko ten kanał można dokupić, ale tego przez internet się nie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa mi się kończy 30 listopada. Już teraz zaczynają do mnie wydzwaniać konsultanci, jednak z ofertami, których nie mogę zaakceptować.

 

posiadam teraz pakiet:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0ZŁ/6M 10ZŁ/9M

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

HBO

CINEMAX

EXTRA+

CANAL+ VOD

VOD+ FUN VOD+

HUSTLER HD

 

 

Interesuje mnie Superpremium +8c+ i multiroom, lub VIP+Max

 

Po wyslaniu wypowiedzenia na jakie ceny mogę liczyć?

Zaznaczam, że mam jeszcze alternatywę UPC więc mogę z nimi walczyć do końca, na jaką cenę się zgodzić? Na jaką wy byście się zgodzili?

 

Słyszałam, że Superpremium z multiroom można już dostać za 99zł a VIP+Max za 135zł.

 

Pozdrawiam

Mnie przy przy podobnej ofercie oferują obecnie VIP za 149 zł, konsultanci nawet nie chcą rozmawiać o obniżeniu ceny. Dają tylko to co jest w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...