Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

99 i około 150 za V.MAX

 

Aktywacje dekoderów do MR. Mało kiedy dają za free. Takie to dziwne?

 

Nie wiem czy ktoś pisał czy ma MR czy chce mieć ale jeśli ktoś ma to aktywacji żadnej nie płaci jest tylko kwestia opłaty ABO za MR ale

akurat to ostatnio dają za free

To chyba zrozumiałe,że jak ktoś ma to nie płaci aktywacji. Pisałem o dobraniu MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy "wraz z końcem okresu oznaczonego" możesz wysłać nawet w 1 dniu trwania nowej umowy i niech będzie ona w systemie. Jeśli chodzi o sytuację "podbramkową" tj, do zakończenia około miesiąca, to musisz wysłać (potwierdzenie odbioru) lub złożyć w APS (moim zdaniem lepsze rozwiązanie) na minimum 30 dni przed zakończeniem obowiązywania okresu oznaczonego. Jeśli tego nie zrobisz, to umowa na kolejny miesiąc przechodzi na "wyższy finansowy" próg, tj. bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane w kwietniu/maju od kilku dni nawał telefonów, najlepsze co proponowali to Superpremium+ za 99 zł i 2 x MR gratis lub VIP+MAX za 139 zł - obie oferty odrzucone.

W tej chwili płacę 104 zł za superpremium z 2 MR

Przyjmę Superpremium i 2 x MR za 79 zł albo VIP+MAX za 119 zł - jak nie to płakać nie będę, wezmę CP i telefon za 120 zł razem.

Umowa do końca października, dzwonią z Wa-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili płacę 104 zł za superpremium z 2 MR

Przyjmę Superpremium i 2 x MR za 79 zł albo VIP+MAX za 119 zł - jak nie to płakać nie będę, wezmę CP i telefon za 120 zł razem.

 

Teraz nie chcesz za 99 zł tego co ostatnio wziąłeś za 104 zł, dlaczego przy podpisaniu poprzedniej umowy nie byłeś taki nieugięty? Jesteś jednym z nielicznych którzy dostali coś taniej a i tak nie pasuje. To co maja powiedzieć Ci co płacili średnio 59 zł albo mniej a dostają propozycję 99 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili płacę 104 zł za superpremium z 2 MR

Przyjmę Superpremium i 2 x MR za 79 zł albo VIP+MAX za 119 zł - jak nie to płakać nie będę, wezmę CP i telefon za 120 zł razem.

Teraz nie chcesz za 99 zł tego co ostatnio wziąłeś za 104 zł, dlaczego przy podpisaniu poprzedniej umowy nie byłeś taki nieugięty? Jesteś jednym z nielicznych którzy dostali coś taniej a i tak nie pasuje. To co maja powiedzieć Ci co płacili średnio 59 zł albo mniej a dostają propozycję 99 zł ?

Nie mam ciśnienia na NC+ i dlatego jestem na wygranej pozycji. :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje VIP+Max ale czy za taką cenę o której piszesz Mako można dostać z multiroomem 119zl? To by była bajka. Sama bym się zgodziła na 130zł bo teraz płacę 140zł za comfort ze wszystkimi c+ i hbo.

 

No to jak dostaniesz Superpremium za to, to bedzie wtedy duży zjazd cenowy w Twoim przypadku.

 

...Przyjmę Superpremium i 2 x MR za 79 zł albo VIP+MAX za 119 zł - jak nie to płakać nie będę, wezmę CP i telefon za 120 zł razem.

Umowa do końca października, dzwonią z Wa-wy.

 

Jeśli oferty w pażdzierniku będą wyglądały tak jak teraz.... to już możesz powoli szykować się na zmianę operatora.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje VIP+Max ale czy za taką cenę o której piszesz Mako można dostać z multiroomem 119zl? To by była bajka. Sama bym się zgodziła na 130zł bo teraz płacę 140zł za comfort ze wszystkimi c+ i hbo.

 

I proszę bardzo, są chętni do płacenia. 140 zł za Comfort; C+ x8 (było 6) i HBO ?!? Ja z MRP płacę za to 59 zł ale niestety tylko do końca sierpnia.

 

No dokładnie to mam taki pakiet

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0ZŁ/6M 10ZŁ/9M

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

MULTIROOM STANDARD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

HBO

CINEMAX

EXTRA+

CANAL+ VOD

VOD+ FUN VOD+

HUSTLER HD

 

 

Więc jak widzisz jest tego trochę i dlatego taka cena.

chciałabym płacić max 130zł za VIP+Max z MR standard. Myślicie, że jest to realne?

Również jakoś nie mam parcia na nc+ bo w domu mam również UPC i dokupienie C+ nie stanowi problemu. Jeśli jednak dostałabym najwyższy z możliwych pakietów za taką kwotę to mogłabym zostać z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dokładnie to mam taki pakiet:

...

CINEMAX

VOD+ FUN VOD+

HUSTLER HD

 

 

Więc jak widzisz jest tego trochę i dlatego taka cena.

chciałabym płacić max 130zł za VIP+Max z MR standard. Myślicie, że jest to realne?

 

Sorry, jednak masz nie tylko C+ i HBO. Moja oferta jest uboższa o te kilka pozycji powyżej i nie mam najmu dekoderów ale ceną też różnimy sie strasznie. Mi dzisiejszy Superpremium pronowali za 99,00 zł juz z MRP i ja tego nie wezmę bo płaciłem 59,00 a te dodatki dla dorosłych już mnie nie rajcują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...