Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To fakt - można spotkać i takich, którzy na każdą obiekcję mają odpowiedź. Ogólnie tylko raz natrafiłem na takiego bezczelnego konsultanta, który usiłował mi wmówić, że za naziemna TV też muszę płacić, bo abonament TV. Odpowiedziałem mu, że mając nc+ również i jest i tak i tak drożej. Skończyło się wymianami ustaw. ;) Ale ta rozmowa była od początku skazana na porażkę. A zaczęło się tak...

 

Ja: Za ile mogę otrzymać pakiet Start+?

Konsultant: Za 19,90zł.

Ja: Znajomy otrzymał za 9,90zł

Konsultant: To co Pan wyczytuje z różnych forów internetowych to nieprawda.

 

WTF? Przecież nawet o forum nie powiedziałem. :) No i resztę już znacie.

 

 

Wracając do tematu - widać, że kierują się wzrostem ARPU dla każdego. Jeżeli chodzi o ofertę z Canal+ to zawsze otrzymywałem ofertę wyższą od swojej obecnej średniej (53,27zł). Nawet opcja Start+6C+ była mi proponowana za 54,90zł, pomimo że pojawiały się opcje za 49,90zł.

 

Sam mam dylemat z ofertą. Jestem skłonny wziąć tę za 79,90zł. Tylko nie wiadomo czy przy kolejnym przedłużeniu nie zamknę sobie całkowicie drogi do tych korzystniejszych ofert... Na podjęcie decyzji mam czas jeszcze do końca sierpnia.

 

Mam jeszcze pytanie - czy do opcji Extra+8C+ za 79,90zł też jest dodawana opcja Canal+VOD w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuje ofertę dla kolegi (nie zależy mu, ma UPC) Telefon z Krakowa, po wysłuchaniu miłego głosu konsultantki z ofertami odpowiadam : A chce pani przelać na moje konto 500 zł ot tak - odp. kons. nie rozumiem - na co mówię : Ja też nie rozumie jak za ofertę wartą 30 pln mam płacić 80,- pln rozłączyła się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Do tej pory Comfort+Extra 39,90, 6x Canal+ 40,00, 3xHBO 0zł, Multiroom 0zł, Pace 0zł, Philips 20zł. Czyli całość 99,90. Umowa do konca października. Teraz podpisze nową umowe jeśli zaakceptuja takie warunki: Extra+z Canal+ x8 za69,90, HBO, Multiroom, Pace za 0zł, Philips 20 zł. Czyli całość za 89,90.Da rade? Kilka telefonow już było, oczywiście rozbieżności były duze. Kazdy konsultant upiera się ze nie ma 3xHBO za 0zł, a już na pewno nie w pakiecie Extra+.Kazdy wciska mi Superpremium. Z gory dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem w ofercie Extra+ z 6 x C+, do tego HBO na 6 miesięcy za darmo bez konieczności korzystania po tym okresie ( po konsultacji z przełożonym), najem pace za darmo, umowa na 12 miesięcy - 69,90. Niestety nic lepszego obecnie nie ma, a i tak z tym HBO udało się coś ugrać dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrząc na to co ostatnio "dają" w sumie zgodziłbym się na:

EXTRA+ z 6x C+ za 69,90 - dziś płacę 79,90 za pełne C+ z HBO i całym sprzętem 2xtuner i Cameleon

Wychodzi na to, że oferta wiadomo gorsza ale jak dorzucą HBO na 6 miesięcy to jeszcze do przyjęcia.

Nie chce mi się motać z nowym operatorem ale nie wykluczam tego :)

 

śmieszne jest to, że nie dzwonią - umowa do końca sierpnia - jakoś sam nie wykonam telefonu, widać los tak chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też pytałem o "start" i jedyna propozycja to było 19,90 na 15 mies.

Oczywiście zrezygnowałem z tej super oferty...

 

Do mnie dzisiaj też dzwonili choć z konkretnym konsultantem umawiałem się na piątek. Niestety dzisiaj nic lepiej a nawet znowu gorzej bo zaczynają zmieniać długość umowy z 12 na 15 miesięcy. Dostałem propozycję COMFORT za 39,90 zł na 15 m. Ten co ma do mnie dzwonić proponował 39,90 ale na 12 m i EXTRA za 44,90 i nie przyjąłem bo poprosiłem żeby poszukał COMFORTU taniej bo jeśli EXTRA dał mi 15 zł taniej niż NOWYM to oczekuję takiej samej różnicy na COMFORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Ciebie płacił nie będę więc mogę napisać: bierz nie czekaj. Pytanie czy warto trzeba rozważyć w domu z osobami zainteresowanymi. Pamiętaj też że jak nie dają Ci nic więcej niż masz a masz płacić drożej to lepiej nie podpisywać nowej umowy przed zakończeniem starej. Do kiedy masz umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba przystanę na Comfort + za 24,9, dokupię rodzinny z CP za 15 PLN miesięcznie, i za 40 dyszki będę mieć i polsat sport, i eurosport, i tvp sport. Pozostałe kanały mi wystarczą, po utracie LL i tak nie oglądam praktycznie C+, a rachunki spadną z 53 do 40, za to dojdzie Polsat sport z ich ciekawą jak dla mnie ofertą, zachowam dwa kameleony i nagrywarkę. Chyba tak zrobię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moje cuda zostały zarejestrowane i info o końcu umowy przyszło. Uznali te moje "cuda" za reklamację i proponują zwrot kosztów za 5 miesięcy hbo z poprzedniej umowy (dziwne bo nie zauważyłem bym płacił więcej). Jak zostanę z nc+ startuję z kwotą 125 zł na plusie. Więc teoretycznie miesięcznie mogę płacić 10 zł miesięcznie mniej

pakiet Extra, 6 x c+, hbo na cały okres trwania umowy i hbo go przy średniej 82,40 minus ta dycha to 72,40

chciałbym mr standard (wczesniej nie mialem) za to chcą 10 miesiecznie wiec znowu wpadam w 82,40 myslicie, że można wynegocjowac MR za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...