Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło sie komus, że przedłużył umowe na 6 C+ a świecą mu 8 ?

 

Ja właśnie, przedłużyłem tydzień temu i do teraz świecą wszystkie.

 

Pewnie od września zgasną ;)

 

P.S Na Internetowym Centrum Abonenta mam ciągle aktywną starą umowę. Więc tam pewnie wejdą nowe warunki od 1 września i tak samo pewnie będzie już pewnie na dekoderze :) Bez obaw, za dużo to oni nigdy nie dadzą...

 

No tak, ja przedłużyłem w maju i dalej świecą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oferta klasyczna jak widzę , każdy to samo dostaje , ale żeby chcieli kasę za dekoder to już dawno nie było .Kanały eleven działają ,bez problemu tylko ta mizerna jakość.

A co w tym dziwnego że chcą opłatę za Mediaboxa?Kto miał taką opłatę to nie dadzą za 0 zł jedynie ci dostaną co zapłacili wcześniej wysoką aktywację bez najmu.No chyba że ostatnio się coś zmieniło bo nie śledzę dokładnie tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ofertach o których piszecie, widzę że nie ma co teraz składać wypowiedzenia. Umowę mam do końca listopada to złożę pod koniec października i przynajmniej nie będą mnie przez ten czas męczyć głupimi telefonami.

 

Mnie męczą już od początku sierpnia . Miałem ze 10 telefonów, a wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem. Umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie męczą już od początku sierpnia . Miałem ze 10 telefonów, a wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem. Umowa do końca listopada.

 

Pewnie zależy to od zaznaczonej opcji w panelu użytkownika ICA. Ja nie mam zaznaczonej zgody na przesyłanie informacji handlowych i zero telefonów. Umowa do końca października, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia i wypowiedzenie złożone w czerwcu. Jeżeli umowę przedłużę 2 lub 3 września, to wrzesień będzie darmowy, tak? Dobrze pamiętam?

Jeśli 31 sierpnia skończy się umowa to trudno mówić że 2 lub 3 września ją przedłużysz. Możesz podpisać nową to wtedy powinna ta zasada pierwszego nie pełnego miesiąca za free działać. Jednak jeśli potraktują to jako przedłużenie już na okresie w którym zdaje się sprzęt to chyba wrzesień policzą po cenie nowej oferty.

Na pewno nie mogą policzyć września w cenie bez rabatów bo przecież po to zostało złożone wypowiedzenie żeby nie przechodzić na umowę na czas nie oznaczony (bez rabatów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane łamaniec że średnią i miesiąc aneksu za free czyli chyba logiczne że przedłużenie było w terminie na zdanie sprzętu.Bo nie dawali w ofercie miesięcy za free w takiej konfiguracji.Zresztą w historii wątku jest wiele takich przypadków jak mój.Umowa podpisana po zakończonej poprzedniej umowie to miesiąc za free i kolejna wchodzi z następnym miesiącem kalendarzowym bo tak są liczone umowy w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...