Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie @ircios. Wiem z jakiego pułapu startowałem, jestem w miarę rozsądny i wiem, że nie uzyskałbym za to nawet powiedzmy 90 zł. O Adventure pamiętam, ale w ogóle tego nie oglądam, więc to żadna strata, odpadły też sportklub (sport taki, że ho ho :)i zest tv (erotyka, że ho ho ho ;)) po których nie płaczę. Jeszcze dwa lata temu, kiedy nie wiedziałem o istnieniu tego forum, płaciłem za to co teraz 149 zł. Więc dla mnie to progres, nie regres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umowa do 31.08 z łamańcem średnio 69,90 za Comfort/Multi/Extra/C+/HBO/MRS/PACEPVR, parę minut temu telefon z Krakowa, miły Pan pyta czego oczekuję, więc wyjaśniam że w związku ze znacznym uszczupleniem oferty sportowej nie mogę płacić aż tyle za ofertę którą posiadam, po drugiej stronie słyszę że rozumie i ... składa ofertę standard Extra/6c+ za 69,90 czyli jednak nie rozumie co się do niego mówi ;) na pytanie to po co dzwoni skoro chce mi proponować mniej za więcej grzecznie przeprasza i zakańcza rozmowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @ircios. Wiem z jakiego pułapu startowałem, jestem w miarę rozsądny i wiem, że nie uzyskałbym za to nawet powiedzmy 90 zł. O Adventure pamiętam, ale w ogóle tego nie oglądam, więc to żadna strata, odpadły też sportklub (sport taki, że ho ho :)i zest tv (erotyka, że ho ho ho ;)) po których nie płaczę. Jeszcze dwa lata temu, kiedy nie wiedziałem o istnieniu tego forum, płaciłem za to co teraz 149 zł. Więc dla mnie to progres, nie regres :)

Z pewnością nie zauważyłbyś zniknięcia kanałów CBS, Universal, ID, i tak dalej.

To, że nie oglądasz nie znaczy, że nie dostałeś mniej programów.

Tym sposobem mogłeś otrzymać jeszcze lepszą ofertę pozbywając się kanałów po kolei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kaeres - Universal akurat oglądam. Nie rób ze mnie głupszego niż jestem. Wszyscy mamy takie programy które oglądamy i takie których nie. Mogą mi nawet odłączyć 1/3 kanałów. Ale skoro te na których mi zależy są rozsiane w takich a nie innych pakietach, to jeżeli za te pakiety utrzymuję obecną ceną, a nawet nieco mniejszą, to jest ok. A cała reszta śmieci może być czarna, mniej będzie przełączania, to i na bateriach w pilocie zaoszczędzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nas szanowne nc+ chyba zapomniało;)

od miesiąca ani jednego telefonu, chociaż mają jeszcze miesiąc.

 

Wypowiedzenie wysłane w połowie czerwca i jak tylko go dostali to mieliśmy telefony codziennie nawet po kilka razy.

Od momentu kiedy zaczęły się ligi zagraniczne przestali dzwonić.

No nic czekamy dalej ale z każdym dniem ciszy i braku ofert ich szanse maleją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma sensu pisać już kto co dostaje bo każdy dostaje to samo. Wystarczyłoby ,żeby konsultant NC+ przedstawił ofertę z systemu. Bo nie dają kompletnie nic a 20 różnych konsultantów przedstawiło mi identyczne warunki. Tak więc temat stracił swoją wartość.

 

Jednak nie stracił wartości. Mi każdy konsultant proponował co innego i są różnice w propozycjach. Jeden gość chciał mi wcisnąć COMFORT w cenie jak dla nowych (39,90) ale dawał niską cenę na EXTRA (44,90) inny juz za EXTRA proponował 59,90 a za EXTRA z C+x6 chciał 74,90 gdy inny za to samo 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, trzeba być uważnym. Umawialiśmy się z konsultantem na Superpremium z 8 C+, a do akceptacji przyszło 6 C+.... Gdybym był nieuważny, to właśnie uszczupliłbym swoją ofertę. A tak to zaczynamy zabawę od nowa... Muszę przyznać - jest to wkurzające...

 

Nie zdążyłem Cię ostrzec :? ten sam trik u mnie był, czyli że dostaję superpremium z 8C+ i VODem. A w mailu aktywacyjnym Superpremium (C+6) i brak VoDa. :censored:

 

U mnie ten numer też wykonali. Tylko, że ja wydałem zgodę w trakcie rozmowy. Nie musiałem wtedy aktywować przez e-mail. Na tej podstawie reklamacja rozpatrzona została pozytywnie a nowa umowa z lepszymi warunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie ten numer też wykonali. Tylko, że ja wydałem zgodę w trakcie rozmowy. Nie musiałem wtedy aktywować przez e-mail. Na tej podstawie reklamacja rozpatrzona została pozytywnie a nowa umowa z lepszymi warunkami.

 

Też byłem przekonany, że wyraziłem zgodę w trakcie rozmowy, ale e-mail i tak przyszedł. Na szczęście, bo przynajmniej zauważyłem co i jak. Nie aktywowałem tej umowy, ten sam konsultant oddzwonił i po wyjaśnieniach obiecał, że przedstawi nową ofertę dzwoniąc w ciągu 2 godzin. Minęło tych godzin już z 7 więc chyba tyleśmy go widzieli ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis klepnalem ze starego Universe z C+ za 49zl zjechalem na goly Comfort za 24,90zl.Zrezygnowalem z Canalów+,nie chcieli dac dobrej oferty dostana mniej pieniedzy,ja przezyje jakos.

 

W lipcu na jednej umowie też zjechałem do Comfort+ za 24,90 z (2 x karta, 1 x Pace). Do końca sierpnia mam kolejną na wypowiedzeniu i dzwonią. Comfort+ za 39,90. Powaliło ich konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory

 

Comfort+

 

Opcje dodatkowe:

 

Najem PVR (Multiroom)

 

Multi+

 

Najem ultraBOX+

 

HBO GO HB ITI

 

EXTRA+

 

HBO

 

Premium Sport &Film

 

netVOD+ konto podstawowe

 

MULTIROOM STANDARD

 

w łamańcu 59 i 79 zł, umowa wypowiedziana i najlepsza z możliwych ofert która się już nie powtórzy 99,90 zł :)

poczekam mam czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i trzy opcje.

 

1) Extra+ i 6xC+ + PVR + Multiroom Standard za 69,90zł/12 miesięcy

 

2) Extra+ i 8xC+ + PVR + Multiroom Standard za 79,90zł/24 miesięce

 

3) Extra+ i 8xC+ + PVR + Multiroom Standard za 84,90zł/12 miesięcy

 

 

W sumie w TV każdy z członków rodziny ogląda co innego stąd ostatecznie zdecydowałem się na minimum pakiet Extra+ jako podstawę. CANAL+ mam przede wszystkim dla filmów. Ze sportu to mecze lokalnej drużyny w Ekstraklasie. Ewentualnie (rzadko, bo rzadko) jakiś hitowy mecz w ramach LM i LE. Kiedyś dla piłki ręcznej również. Zastanawiam się co wybrać. Wziąłbym drugą opcję, ale tylko jeżeli byłoby to na 12 miesięcy. 2 lata to według mnie za długo jak na umowę. A 84,90zł to już przesada. Nie mam pojęcia jaką decyzję podjąć

 

Wcześniej słynny łamaniec 53,26zł. W tym też otrzymałem HBO, ale powiem szczerze, że chyba z 2 razy obejrzałem tam cokolwiek, więc nie zależy mi na przedłużeniu tych kanałów.

 

Co radzicie? Dzwonią do mnie tylko z Krakowa. Tak myślałem, że może zatelefonować do Warszawy? Kiedyś stamtąd dzwonili 0 i może opcja na 12 miesięcy się jednak pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z DUK i 3 propozycje:

 

1) Extra+, HBO (cały okres), mediabox+ - 69,90 zł/15 m-cy (prawie to co mam, z tym, że mam jeszcze NC+GO na urządzenia mobilne),

2) Extra+, C+(6), mediabox+ - 82,90 zł!!!!/12 m-cy (cena jakaś z czapy, jeszcze w lipcu za to chcieli 74 zł, a w czerwcu 70 zł)

3) Extra+, C+(6), mediabox+ - 74,90 zł/24 m-cy

4) Extra+, mediabox+ - 59,90 zł/15 m-cy

Do każdego dorzucał chyba jeszcze Cinemaxy i Filmboxy za darmo na miesiąc. Ale one zupełnie mnie nie interesują, więc nie słuchałem dokładnie.

 

Wszystkie oferty odrzuciłem, czekam na ofertę Extra+, C+(6), mediabox+ za max. 69,90 zł :)

 

Na koniec ciekawe spostrzeżenie konsultanta: na mój zarzut, że stracili prawa do 3 lig, ale oferta jest droższa niż z czerwca za C+, konsultant stwierdził, że faktycznie stracili te ligi, ale też zyskali. Zyskali ligę europejską przecież, a stracili ligę włoską, która jest skorumpowana i przeżywa upadek, ligę francuską, której nikt nie ogląda, i ligę hiszpańską gdzie jako tako grają tylko 2 drużyny, reszta meczów niegodna uwagi. Dobry marketingowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...