Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy przedłużaniu umowy można dostać multiroom premium gratis? ... konsul twierdził, że mogę negocjować MRP za 0 zł dopiero przy kolejnym przedłużaniu umowy, a teraz przez 12 miesięcy 20 zł miesięcznie + 49 jednorazowa aktywacja.

 

Chyba konsul ma rację jeśli nie masz Multiroomu to nie możesz go dostać za 0 zł. Tylko posiadający już taką usługę mają szansę dostać ją na następny okres za free

 

To prawda, ale nawet będąc na wypowiedzeniu można podpisać umowę na MR do starej umowy i wtedy przy przedłużeniu dostajesz ją za darmo. Trzeba brać na max to co dają za darmo, bo nic innego się nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza propozycja "Warszawska" ( ciekawe czemu nie dzwonią do mnie z Krakowa ???:):)

Superpremium na 24 miesiące 99,90 zł plus 2 x MRS gratis na całą umowę ( innych gratisów brak) - odrzucone, czekam dalej...

VIP+MAX na 24 miesiące za 129.90 zł ( bez fikołków) plus 2 x MRS gratis na całą umowę - odrzucone, czekam dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP+MAX na 24 miesiące za 129.90 zł ( bez fikołków) plus 2 x MRS gratis na całą umowę - odrzucone, czekam dalej....

 

 

Odrzuciłeś VIP+MAX za 129zł? Przecież to chyba ok oferta, mi to proponują za 189zł. Ale dopiero wczoraj wysłane wypowiedzenie w punkcie nc+, ciekawa jestem czy teraz mi obniżą tą ofertę. Ja za VIP+MAX jestem w stanie płacić max 140zł ale czy pójdą na to?

Jak wczoraj wysłałam wypowiedzenie, to czy dzisiaj już mają je w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP+MAX na 24 miesiące za 129.90 zł ( bez fikołków) plus 2 x MRS gratis na całą umowę - odrzucone, czekam dalej....

 

 

Odrzuciłeś VIP+MAX za 129zł? Przecież to chyba ok oferta, mi to proponują za 189zł. Ale dopiero wczoraj wysłane wypowiedzenie w punkcie nc+, ciekawa jestem czy teraz mi obniżą tą ofertę. Ja za VIP+MAX jestem w stanie płacić max 140zł ale czy pójdą na to?

Jak wczoraj wysłałam wypowiedzenie, to czy dzisiaj już mają je w systemie?

 

tak, odrzuciłem bo to nie pełny VIP+MAX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ono już w systemie po wizycie w punkcie.

 

Dzwoniłam przed chwilą na infolinie DUK i jeszcze nie widzą tego wypowiedzenia w systemie, konsultant mi powiedział, że czasem jak jest ich więcej to dłużej to trwa. Mówił prawdę czy coś źle wczoraj ode mnie przyjęli wypowiedzenie? Dostałam od nich potwierdzenie i koleś który przyjmował sam mówił, że w systemie będzie od razu. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taką sytuację:

umowa do końca sierpnia, wysłałem wypowiedzenie, wczoraj kolejny telefon od nich odnośnie przedłużenia (jeszcze nie podjąłem decyzji) i poprosiłem o telefon za dwa dni

 

wracam do domu a tam C+ Seriale i C+ Disc. wyłączone - brak uprawnień

 

WTF????

 

UPDATE:

dobra, nie działały też inne kanały C+ - po tel. do konsultanata reaktywacja karty pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od nich potwierdzenie i koleś który przyjmował sam mówił, że w systemie będzie od razu. Dziwna sprawa.

 

Tak też być powinno - są online. Ja po złożeniu w punkcie 100m nie uszedłem i już wydzwaniali :) Ale spoko - jak masz potwierdzenie to podstawa - koniec umowy i koniec płacenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam jeszcze raz aby się upewnić u kogoś innego i również dostałam potwierdzenie, że jeszcze wypowiedzenia nie odnotowali. Konsultant mi powiedział, że takie wypowiedzenia rejestrowane sa do 24h, więc muszę wieczorem lub jutro rano zadzwonić.

 

Ja w zeszłym roku wojowałem z nimi 2 tygodnie właśnie z tego samego powodu. Zrób sobie już teraz skan/zdjęcie i wyślij im mailem że to oni maja problem bo ty masz papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1495 stron na forum o ofertach dla stałych klientów, a treści związanych z tematem coraz mniej, o aktywnych na forum konsulach już nie wspomnę.

Straszna kicha się tu zrobiła. Ja rozumiem, że każdy ma swój budżet i indywidualnie ocenia ofertę, ale wmawianie, że 79,90 za extra z 8 c+ to super oferta bo nowi mają płacić 20 pln wiecej to szczyt bezczelności.

 

 

8 Twój post to spam, to po co zaśmiecasz ten watek? a oferta Extra+ z 8C+ za 79,90 zl była dobrą ofertą ,ale jak mieli pełne prawa sportowe, teraz nie mają nic ciekawego a cena taką sama, Ci mamusia opłaca abonament po co nam tu stękasz ?.

 

 

Jak już używasz języka polskiego, to rób to ze zrozumieniem, użyłem czasu teraźniejszego, a historia mnie nie interesuje w tym kontekście.

79,90 za extra z 8c+ to nawet nie jest lekkie przegięcie tylko rozbój w biały dzień, właśnie ze względu na te prawa, których w czasie teraźniejszym BRAK !

Równie wielkim [beep]twem były oferty 59,90 za comfort z 6c+, ludzie podpisywali, a teraz nie mogą zrezygnować z pustej wydmuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP+MAX na 24 miesiące za 129.90 zł ( bez fikołków) plus 2 x MRS gratis na całą umowę - odrzucone, czekam dalej....

 

 

Odrzuciłeś VIP+MAX za 129zł? Przecież to chyba ok oferta, mi to proponują za 189zł. Ale dopiero wczoraj wysłane wypowiedzenie w punkcie nc+, ciekawa jestem czy teraz mi obniżą tą ofertę. Ja za VIP+MAX jestem w stanie płacić max 140zł ale czy pójdą na to?

Jak wczoraj wysłałam wypowiedzenie, to czy dzisiaj już mają je w systemie?

Za 129/139 jest VIP+ a nie VIP+ Max. Którego nie ma na stronie dla nowych ale dokumentach na stronie jest jego skłąd. Nie ma tam erotyków ale też kilku kolekcji VOD w tym HBO Go, Prapremiery TVP, KinoŚwiat, AXN Now. Te 2 pierwsze dodają w gratisie jak ktoś chce, 2 pozostałe nie wiem.

O Vip+ Maxie za 140 zł zapomnij. Na dzień dzisiejszy nie słyszałem o niżej ofercie niż 179 zł za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...