Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta z dziś dla zainteresowanych

 

Extra+ ,6C+ Cinemax 12 m. 69,90 zł

Extra+ 44,90zł - zaproponowałem sam 35-39,90 max ale nie ....

Comfort+ 24,90 + 4,99 Eurosport 2

Start+ 9,90 zł

Pace

2 Karty Mr

 

Ten sms z dziś mnie rozbawił "Pierwszy września,początek roku szkolnego bez Twoich ulubionych programów,filmów,sportu?Zadzwoń i przedłuż umowę. 122947879 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LE też niby stracili , dlatego nie ma czego już oglądać , Janku te 9,90 to masz z Dekoderem i Mr ?

 

 

ze starym dekoderem o MR nie pytałem nie potrzebuję trzyma mnie przy NC tylko pakiet multi no naprawdę to się ogląda a za C + i HBO nie chciało m isię dokładać 70 zł kolejnych z reszta po czasie widać ze słusznie mam już prawie miesiąc start i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory znany wszystkim "lamaniec" dwie karty MR i 1 dekoder Pace, zlozone wypowiedzenie ze skutkiem na koniec sierpnia. Dzisiaj po raz chyba 20ty telefon, z pytaniem co mogliby zaproponowac i powtorka 6xC+ z Extra i 6 miesiecy HBO (potem 25 pln, bez mozliwosci wylaczenia) za 69,90 - umowa na 12 miesiecy (bez oplaty za MR i dekoder), co powyzej tylko z 8C+ za 79,90 pln , umowa na 12 miesiecy.

Zapytalem o superpremium, cena 99 pln - umowa na 24 miesiace, do tego 6 miesiecy Filmboxy gratis - na obecne realia jako oceniacie ta oferte?

Brac czy mozna na krocej lub z czyms dodatkowym? (umowa na 12 miesiecy to cena 109 pln, nie chcieli dolozyc poza Filmboxami zadnego innego kanalu)

jag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno techniczne pytanie, czy jeśli przejdę od 1 września np na start za 9,90 to zmianę oferty mogę zrobić dopiero pod koniec umowy na start czy w dowolnym momencie?

Mam umowę do końca sierpnia i poza złożeniem wypowiedzenia nie utrzymuję kontaktów z nc+, dzwonią ale nie chce mi się z nimi gadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dzisiaj. Umowa kończy się w sierpniu. Umowa na 12msc - extra, 6xC+, HBO na 12msc +filmboxy lub cinemaxy lub hustler hd na 6 msc - całość w łamańcu 82,40 (dotychczasowa kwota 84,90). Odmówiłem i umówiłem się na telefon jutro. Co robić, co robić?

 

Mądrego nie ma dotychczas to co wyżej bez wodotrysków tz filmbox/cinemax było w łamańcu za 53 zł a teraz 82 zł - Nie wiem na co liczy nc+, chyba, że wyciśnie z każdego tą kasę bo alternatywa to tylko CP, bo ci z kablówką pewnikiem odejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dzisiaj. Umowa kończy się w sierpniu. Umowa na 12msc - extra, 6xC+, HBO na 12msc +filmboxy lub cinemaxy lub hustler hd na 6 msc - całość w łamańcu 82,40 (dotychczasowa kwota 84,90). Odmówiłem i umówiłem się na telefon jutro. Co robić, co robić?

 

Nie napisałeś co miałeś do tej pory za 84,90 bo jeśli to samo co teraz dają Ci 2,50 taniej to dlaczego nie chcesz brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Janku te 9,90 to masz z Dekoderem i Mr ? bo dziś też mi to zaproponowali, ale nie dopytałem czy z dekoderem i Mr , bo przy innych propozycjach sam to powiedział,ale przy Start tylko cenę.

 

Na własnym przykładzie stwierdzam, że można dostać start za 9,90 +MR za 0, dekodery również bez opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54zl za Start z 6C+???Bez C+ za 9.90zl.Comfort 6C+ proponuja mi za 59,90.Zjezdzam jakmowilemna goły Start na 15m,nie chcieli 6 dych za Extra 6C+ to dostana dyche za miesiąc i tak mnie w domu wiecje nie ma niz jestem

 

Cenią sobie Canal+ jak nigdy wcześniej.

Różnice cenowe pomiędzy pakietami tematycznymi są naprawdę niewielkie. Jeżeli pojawia się propozycja Start+6xC+ za 54,90zł, a Comfort+6xC+ za 59,90zł to ogromny procent przedłużających stwierdzi, ze warto dołożyć te 5zł i przedłużyć na większy pakiet.

Sam wziąłbym ten pakiet, ale są kanały, które mnie interesują w wyższych pakietach.

Start+6C+ za 54,90zł

Comfort+6C+ za 59,90zł: mam już brakujące dla mnie kanały, czyli Polsat News i nSport+

Extra+6C+ za 69,90zł: mam kolejne brakujące mi kanały, czyli Comedy Central i Eurosport2

Extra+8C+ za 79,90zł: mam Canal+Seriale i Canal+ Discovery, bo jestem przekonany, że "The Following" pokażą właśnie na tym pierwszym kanale.

 

I tym tokiem myślenia podążając dążymy do wniosku, że przy braku kilku kanałów musimy podbić pakiet, który cenowo (jeden od drugiego) różni się o kilka złotych. Ostatecznie wychodzi 25zł różnicy.

 

Ale z drugiej strony... czy warto? Skoro na tv ma się coraz mniej czasu?

 

Do mnie konsultant dzwonił z dwiema propozycjami:

Extra+6C+ za 69,90zł - umowa na 12 miesięćy

Extra+8C+ za 79,90zł - umowa na 24 miesiące

 

Powiedziałem, że muszę się jeszcze zastanowić, zadzwonią w środę po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz dzwonił , to zapytaj się proszę o to ,że jak Extra+ i 6C+ kosztuje 69,90 zł ,a za kanały C+Seriale i C+ Discovery chcą 20 zł więcej , to jak mu wychodzi cena za Extra+ i 8C+ 79,90 zł ,to z 6 C+ cena powinna być 59,90 zl chyba do chilwki chodził ,a nie do szkoły.

 

Takie pytanie do Was na stronie nc pojawiło się jakiś czas temu w pakietach bez C+ opcja na 1 miesiąc C+Sport i C+Sport 2 , to pokazuje ,że te 2 kanały idzie osobno dobrać ,w jakiej cenie,ktoś wie?też po 20 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...