Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy 31.08.2015.

Do tej pory propozycje Extra + Canal x6 za 69 zł (obecnie 54 zł z dekoderem Turbo)

Wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj Pani z DUK Kraków nawet nie zareagowała na temat braku LL i nie miała nic innego do zaproponowania. Nie mają dla mnie nawet pakietu Start za 9,9 zł.

Po kilku latach rozstajemy się NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel z DUK- bez zmian.

Pierwsze pytanie konsultanta "złożył Pan wypowiedzenie, czy to Pana ostateczna decyzja?". Odpowiedziałem, że tak bo nie zaproponowano mi tego co chce.

Oferty bez zmian, nawet startu za 10 zł nie chcą dać, ani żadnych gratisów do standardu Extra, C+ (pseudo 6) za 69,90.

Powiedziałem, że przechodzę do CP i że mogą nie dzwonić, upewniłem się co do czasu na zadanie sprzętu (jako, że jeden konsultant twierdził, że 3 dni, bzdura- 14 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że po utracie praw do ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, przestał mnie interesować paczka z C+, to czy ktoś próbował lub miał ofertę na samo Extra+?

Cena pakietu, ewentualnie jakieś gratisy? Widzę, że dla nowych jest to 59,90 zł, a co dla przedłużających umowę?

 

Aha, jeśli chodzi o ofertę to nadal dostaję telefony z ofertą Extra+, 6x C+, najem dekodera = 79,90 zł. Umowę mam do końca września. W świetle wczorajszych newsów ta cena to jakieś nieporozumienie, ale mniejsza o to. Gdzie te ich "Exclusive", tylko dla klientów Premium :) Choć cena pozostała na poziomie exclusive, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że po utracie praw do ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, przestał mnie interesować paczka z C+, to czy ktoś próbował lub miał ofertę na samo Extra+?

Cena pakietu, ewentualnie jakieś gratisy? Widzę, że dla nowych jest to 59,90 zł, a co dla przedłużających umowę?

 

.

 

44,90zł i jeszcze coś tam dorzucają.

Wg. mnie nawet tego nie warto w porownaniu do oferty CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44,90zł i jeszcze coś tam dorzucają.

Wg. mnie nawet tego nie warto w porównaniu do oferty CP.

 

Dlaczego nie warto porównywać?

Bo oferta CP jest lepsza czy gorsza od Extra +?

 

Zastanawiamy się nad przejściem do CP w związku z nowinkami o ligach i cenowo podobny pakiet mamy na oku.

Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP są tylko oddzielne pakiety dla HBO i Cinemax, a paczka "premium" FilmBox, w dodatku pełna a nie jak u konkurencji jest w pakiecie Film HD wraz z Sundance Channel. Skoro Eleveny nie będą kanałami premium, to prawdopodobnie będą dołączone do sportowych pakietów obu platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69 x 12 to daje 828 zł w ciągu roku

Przy miesięcznym abonamencie 49 zł roczny koszt wynosi już 588 to różnica 240 zł w ciągu roku.

Dokładam 100 zł i mam 4 bilety na GP na żużlu dla 4 osobowej rodziny;)

 

A analizując ofertę C+ to w ciągu roku ligii polskiej i angielskiej u nas w domu oglądało się znikomy procent.

Pozostałe ligi tak. Głównie leciała hiszpańska albo włoska liga.

Na mój ulubiony żużel nie miałam aż tak czasu oglądać i tak często mecze ligowe oglądam w sieci.

dlatego dla mnie o 69 zł jest ofertą za drogą na to co ma teraz Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie typu abonament jest za drogi...

 

Dla ludzi, którzy nie interesują się sportem abonament jest rzeczywiście za drogi. Prawa do transmisji sportowych kosztują, tylko czemu mają za to płacić ci, którzy tych transmisji nie mają zamiaru oglądać ? Do tej pory zawsze można się było jakoś dogadać i mieli ofertę porównywalną z konkurencją. Obecnie usztywnili swoje podejście do klientów wg. zasady: "płać albo spadaj". Szkoda, po 10 latach trzeba spadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobry pomysl. Umowa mi sie konczy na koniec wrzesnia, pilki nie ogladam wiec nic mnie nie trzyma przy nc. Patrzac na obecne oferty bedzie trzeba zrezygnowac. I jeszcze pytanie. Jak pisalem umowa do konca wrzesnia. W piatek bylem zlozyc wypowiedzenie i na nim mam, ze rozwiazanie umowy z 1 miesiecznym wypowiedzeniem. Czy nie powinno byc jakos na koniec okresu promocyjnego czy jakos tak? Chcialbym miec pewnosc, ze nie nalicza zadnej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek bylem zlozyc wypowiedzenie i na nim mam, ze rozwiazanie umowy z 1 miesiecznym wypowiedzeniem. Czy nie powinno byc jakos na koniec okresu promocyjnego czy jakos tak? Chcialbym miec pewnosc, ze nie nalicza zadnej kary.
Najlepiej zadzwoń na infolinię, spytaj czy zarejestrowali w systemie Twoją rezygnację z kontynuacji umowy i czy nie naliczą żadnych opłat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebaj.p: dziwnie masz to napisane. Ja mam "ROZWIĄZANIE UMOWY - Koniec okresu oznaczonego (wygaśnięcie)". Słowem nie ma w piśmie o jakimś 1 miesięcznym wypowiedzeniu.

Tez tak mam. To nie jest wypowiedzenie umowy z "jednomiesięcznym okresem" bo takie mozna składać w kazdej chwili i potem zapłacic kare za wcześniejsze rozwiazanie umowy tylko "wypowiedzenie na koniec trwania umowy" Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miesięczne wypowiedzenie ma miejsce gdy niezachwany zostanie 30 dniowy okres wypowiedzenia - np. umowa do 31 sierpnia,a wypowiedzenie złożone 5 sierpnia - wtedy abonent może złożyć jedynie wypowiedzenie z miesięcznym okresem wypowiedzenia - a umowa zakończy się na koniec września (wrzesień wg. pełnej ceny z regulaminu - bez rabatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...