Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę walczył o to co mam w podpisie ale za max 74.90. Ciekawe czy się mi ta sztuka uda. Co myślicie?

 

Do końca sierpnia nie uda Ci się. Może potem będzie lepiej ale raczej małe szanse. Zbyt sztywne są te oferty w ostatnim okresie żeby liczyć na to że nagle coś się zmieni. Kiedyś było większe zróżnicowanie cenowe za takie same pakiety a zależało to od tego co klient miał dotychczas i nie słyszałem żeby mógł dostać pakiet uboższy. Dzisiaj nie jest ważne z czego startujesz, mają kilka wariantów ale raczej dla wszystkich takie same (różnice trafiają się do 10 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy realne jest

comfort+ za 24,90 uparcie proponują 29,90

extra+ za 49 czas powrotu do starego WPT

 

bo o takim łamańcu jak dotychczas: extra+/c+/hbo/vod c+ za 53 można teraz tylko pomarzyć

 

Comfort+ za 24,90 wyciągniesz bez problemu,wystarczy zadzwonić samemu parę razy ,tylko ,czy ten pakiet jest wart aż tulu zł ,Extra+ stała cena niestety 44,90 zł,nie chcą zejść do 35-39 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano SMS

Juz za tydzien stracisz dostep do swoich ulubionych programow. Nie czekaj. Zadzwon i przedluz umowe. 122947879

Potem telefon z Krakowa. Dlaczego rezygnacja itd...

Ja twardo stoję przy swoim, a oni nieugieci klepią to samo że oni mają lepsza ofertę HD niż CP i zaproponowali

Extra 6C+ 69.9

Comfort 6 C+ 59.9

Extra + Cinemax na 6 m 59.9

Comfort +cinemax na 6 m 39.9

Start 19.9

 

MRS ZA DYCHE dodatkowo płatne.

Powiedziałem że dziękuję. Za extra oferty, bo MIXIE Na+ daje comfort jest za 29,9 na 12m

Nie będę przepłacać i ew zostanę na pre-paid lub mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano SMS

Juz za tydzien stracisz dostep do swoich ulubionych programow. Nie czekaj. Zadzwon i przedluz umowe. 122947879

Potem telefon z Krakowa. Dlaczego rezygnacja itd...

Ja twardo stoję przy swoim, a oni nieugieci klepią to samo że oni mają lepsza ofertę HD niż CP i zaproponowali

Extra 6C+ 69.9

Comfort 6 C+ 59.9

Extra + Cinemax na 6 m 59.9

Comfort +cinemax na 6 m 39.9

Start 19.9

 

MRS ZA DYCHE dodatkowo płatne.

Powiedziałem że dziękuję. Za extra oferty, bo MIXIE Na+ daje comfort jest za 29,9 na 12m

Nie będę przepłacać i ew zostanę na pre-paid lub mix

 

Ludzie, z całym szacunkiem, opamiętajcie się, nie da się czytać tych narzekań, wzdychań do łamańców za 53,26 i ofert po 189... Czytam to forum odkąd jestem z cyfrą, ale czegoś takiego jeszcze nie było.

Czy ktoś zadał sobie minimum trudu żeby dowiedzieć się jaka jest naprawdę sytuacja finansowa spółki będącej właścicielem znaku handlowego NC+? Jak się przedstawia sprawa cash flow? Naprawdę nie jest tak źle jak tu się wmawia i że prawa są takie drogie, i że za wszystko trzeba płacić? To wpływa podświadomie na wasze negocjacje.

Czy wszyscy chociaż wiecie ile wynosi stawka vat na usługi radia i telewizji, a ilu z was dostaje fakturę vat pocztą, co wam się należy bez opłat , i ile z waszych wpłat zostaje zdeponowanych na kontach w ...?

Pakiet extra+ z pełnym C+ nie jest dziś wart realnie 40zł. reszta to marketing. Decyzja należy do was... A prawdziwych uczestników forum już chyba zostało niewielu.

 

Problemem większości forumowiczów jest nieszczęsny MR z cyfry + z dwoma niesparowanymi kartami, który znacznie podraża ofertę, bo to jest jawne domniemanie dzielenia sygnału i tak to jest kalkulowane.

Moja ostatnia propozycja w rozmowie z DUK KRK : 39zł za start+ z 8C+ bez MR i opcji, i coś mi się zdaję, że będzie ok ( wcześniej ich propozycje - 54,90 i 49.90 ).

Gruncik pali się pod stopami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia propozycja w rozmowie z DUK KRK : 39zł za start+ z 8C+ bez MR i opcji, i coś mi się zdaję, że będzie ok ( wcześniej ich propozycje - 54,90 i 49.90 ).

Gruncik pali się pod stopami ?

 

Ja właśnie jestem po rozmowie na którą umówiłem się tydzień temu bo nie chciałem oferty na maila wcześniej niż 7 dni przed końcem mojej umowy i niestety konsultant został zaskoczony na tyle że nie zaproponował mi nic nowego. Odrzuciłem oferty z C+ i HBO a poprosiłem o tanią ofertę na Comfort+. Tu zaczął się problem bo tydzień temu w rozmowie zachęcał mnie do EXTRA+ za 44,90 (dla nowych 59,90) w porównaniu do 39,90 za COMFORT+ a ja nie załapałem że 39,90 to oferta dla nowych. Dzisiaj jak powiedziałem że oczekuje takiej samej różnicy w COMFORT+ czyli ceny na poziomie 24,90 to powiedział że nie ma takiej oferty i musi zakończyć rozmowę. W sumie to ja dzisiaj mówiłem do telefonu 17 minut a konsultant 3 minuty. Biedak myślał że trafił klienta a tu takie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się dogadywać tydzień temu.Dzisiaj byś zadzwonił że nie ma oferty na mailu i prosisz o ponowne przysłanie.

Te zmiany w przepisach wprowadziły jeszcze więcej zamieszania.Przy zmianie pakietu na niższy po akceptacji w ciągu 24 godzin aktywują nowy pakiet i tracimy dostęp do opłaconych kanałów.Wszystko podobno zgodnie z przepisami.Dlatego warto dogadać się z konsultantem kiedy najkorzystniej przysłać ofertę i ją zaakceptować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się dogadywać tydzień temu.Dzisiaj byś zadzwonił że nie ma oferty na mailu i prosisz o ponowne przysłanie.

 

Co by mi przesłał ponownie, bo jeśli to co tydzień temu to właśnie chodzi o to że te oferty z przed tygodnia mnie nie interesują. Przeliczyłem, przemyślałem i raczej interesuje mnie tylko COMFORT+ i MRP który mam. Akurat COMFORT+ był drogi bo 39,90 za to EXTRA+ miał normalną cenę (jak większość pisze) 44,90. Tydzień temu w trakcie rozmowy wydawało się OK bo tylko 5 zł trzeba było dołożyć do COMFORT+ żeby mieć EXTRA+, ale po to dałem sobie czas żeby przemyśleć te oferty i oczywiście nie mieć na mailu zbyt wcześnie do akceptacji nowej uboższej oferty bo jak wiemy już bym sobie kilku kanałów nie pooglądał. Teraz poczekamy bo konsul umówił się ze mną że odezwie się w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia propozycja w rozmowie z DUK KRK : 39zł za start+ z 8C+ bez MR i opcji, i coś mi się zdaję, że będzie ok ( wcześniej ich propozycje - 54,90 i 49.90 ).

Gruncik pali się pod stopami ?

 

39zł? I to z 8xC+? Mega tanio. Mi najtaniej proponowano ten pakiet za 54,90zł.

 

Do mnie ma jutro dzwonić - mam do wyboru póki co:

Extra+ z 6C+ za 69,90zł lub z 8C+ za 79,90zł. Sam nie wiem, którą z opcji wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano SMS

Juz za tydzien stracisz dostep do swoich ulubionych programow. Nie czekaj. Zadzwon i przedluz umowe. 122947879

 

Też to dostałem. Może jeszcze jeden tel odbiorę - ot na pożegnanie :)

W zasadzie dobrze, że teraz się kończy ta umowa bo w przyszłym na telefon. Przejdę sobie na smart dom - do CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia i tak nic nie dają. W NC+ negocjowanie skończyło się są standardowe oferty . Oferta sierpniowa jest jeszcze gorsza od lipcowej. Tak naprawdę nie ma sensu pisać już kto co dostaje bo każdy dostaje to samo. Wystarczyłoby ,żeby konsultant NC+ przedstawił ofertę z systemu. Bo nie dają kompletnie nic a 20 różnych konsultantów przedstawiło mi identyczne warunki. Tak więc temat stracił swoją wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zawsze coś daje, tylko nie to co kiedyś. Chodzi o to, żebyś zdążył wypowiedzieć umowę na 30 dni przed końcem okresu oznaczonego. Jeśli tego nie zrobisz (a we wrześniu nie podpiszesz aneksu), to automatycznie stara umowa przedłuży Ci się na październik, ale z ABSURDALNĄ ceną nie-promocyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejnych 12 miesięcy. Obecna obowiązywała do końca października, ta nowa wejdzie w życie 1 września.

Dotychczas miałem:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

Multi+

Cinemax

HBO

Premium Sport &Film

EXTRA+

CANAL+ VOD

Hustler HD

Adventure TV HD

i za to wszystko 114,89zł.

 

Teraz - to samo czyli Superpremium + Hustler HD + Filmboxy na miesiąc - 109,90 zł/6 miesięcy i 114,89zł/6 miesięcy.

 

I bardzo Was proszę - darujcie sobie uwagi, że za drogo, że bez sensu itd. To co sobie założyłem na początku - to zrealizowałem, że nie będę płacił więcej za to samo co mam, a jak się da to przynajmniej symbolicznie mniej. Telefonów było od nc + w sumie kilkanaście, początkowo chcieli za to 130 zł. W ubiegłym roku udało mi się zejść o ponad 30 zł miesięcznie, teraz 2,50... Ale zamierzony cel osiągnąłem - symboliczna, ale obniżka i to bez składania wypowiedzenia. A jak czytam od kilku dobrych tygodni, mało komu się to udało. Tak więc komentarze. że to kiepski interes pozostawcie sobie. Mnie to pasuje. Przynajmniej nie zabrali mi cameleona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się bo placiłeś dość dużo i to bez MR. Nawet nie masz teraz tego samego co miałeś, chyba, że zapomniałeś o Adventure. Jęczą Ci co płacą za to co masz +- 60-70zł. , a już nie dostaną w tej cenie co mieli. Dostałeś standardową ofertę, bo Superpremium dają za 99. Do Hustler zwyczajnie dopłacasz. W sumie to oni postawili na swoim i wcisneli Ci to drożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...