Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ircios zdaję sobie z tego sprawę ale kiedy się kończy umowa dopiero w październiku po co przedłużać już teraz zwłaszcza że na jesień może być lepiej a może nc+ przestanie istnieć :wink:

Ja na miejscu przedłużających mających jeszcze czas poczekałbym bo nie wiadomo co będzie z tymi nowymi kanałami sportowymi i czy nie będą one dodatkowo płatne a jak komuś zależy na "kopaninie" mógłby starać się przy przedłużeniu o nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: chytry dwa razy traci. Mieliście oferty za 59,9 to trzeba było brać, a nie teraz biadolicie . Kto nie wykorzystuje okazji ten sam winien. Ja wziąłem dokładnie ten pakiet i jestem zadowolony. Pozdrawiam

 

 

Ale z nas chytruski bo nie chcieliśmy płacić więcej niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Extra 6xC, Filmbox 12mc lub Cinemax 6mc. Umowa na 12mc 69,90. Na stwierdzenie że ostatnio oferowali mi to z HBO na 6mc za 59,90 konsul stwierdził, że takich ofert już nie mam. Więc ja na to że w takim przypadku się rozstaniemy. Nawet nie próbował mnie przekonywać. Umowa do końca lipca więc jest jeszcze trochę czasu, ale z tego co tu czytam będzie ciężko taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili taki pakiet:

Comfort+

•MULTIROOM STANDARD

•HBO

•Multi+

•EXTRA+

•Premium Sport &Film

•Najem BOX+

•nc+GO Multi+

•HBO GO HB ITI

•netVOD+ konto podstawowe

•netVOD+ CANAL+ Platinum

•NC+ GO internet

•Aktywacja NC+ GO internet R

 

Umowa do Października 2015 płace obecnie 89,90zł

przedwczoraj telefon z ofertą przedłużenia, te sam pakiet, plus cinemaxy za 99,90 zł na 24 mieś. grzecznie odmówiłem byłem skory zapłacić za ten pakiet obecną cenę 89,90 zł. Panienka z ironią powiedziała, że mogę pomarzyć o takiej cenie, we wrześniu będzie podwyżka i to jest pewne na 100%.

Wczoraj dzwonili ponownie, ale nie odbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Extra 6xC, Filmbox 12mc lub Cinemax 6mc. Umowa na 12mc 69,90. Na stwierdzenie że ostatnio oferowali mi to z HBO na 6mc za 59,90 konsul stwierdził, że takich ofert już nie mam.

 

To trzeba było wtedy brać jak dostałeś taką ofertę ale zapewne liczyłeś że jeszcze coś później ugrasz taniej, ale niestety przeliczyłeś się :/ ja też mam umowę do końca lipca ale skoro w maju już dostałem: 12m-cy Extra+ z 6 CANAL+ Redlight HD + HBO 0 zł 6m za 59,90zł to ofertę przyjąłem, a wchodzi w życie dopiero od 1 sierpnia, a teraz widzę że dobrze zrobiłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu oferowano mi Extra+, 6xC+ za 59,90 zł na 12 miesięcy. Dziś 3 telefony w ciągu 30 minut, za każdym razem inny konsultant i oferta Extra+, 6xC+ za 69,90 zł na 12 miesięcy... No cóż...pozostały mi jeszcze 3 tygodnie umowy, zobaczymy czy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Extra 6xC, Filmbox 12mc lub Cinemax 6mc. Umowa na 12mc 69,90. Na stwierdzenie że ostatnio oferowali mi to z HBO na 6mc za 59,90 konsul stwierdził, że takich ofert już nie mam.

 

To trzeba było wtedy brać jak dostałeś taką ofertę ale zapewne liczyłeś że jeszcze coś później ugrasz taniej, ale niestety przeliczyłeś się :/ ja też mam umowę do końca lipca ale skoro w maju już dostałem: 12m-cy Extra+ z 6 CANAL+ Redlight HD + HBO 0 zł 6m za 59,90zł to ofertę przyjąłem, a wchodzi w życie dopiero od 1 sierpnia, a teraz widzę że dobrze zrobiłem. :D

 

Pamiętam te komentarze: słabo, tragiczna oferta, trzeba było poczekać! wszystko jeszcze stanieje :lol2: Jak życie pokazało to skorzystalismy z okazji bo teraz wszystko zdrożało o 10 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie ten "chytry" to abonent. A nie przyszło Ci do głowy, że tym chytrym jest teraz nc+?
Mnie tam fakt, iżby nc+ coś straciło przez swoją chytrość, zasadniczo mało interesuje...

Mam jeszcze 3 miechy z hakiem, wypowiedzenie wysyłam i chyba pożegnam się z tym badziewiem. Wrócę bardziej do książek, kino, teatr, TV naziemna i do tego TV Republika w necie wystarczą by przeżyć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj otrzymałem w końcu pierwszy telefon z DUK od złożenia wypowiedzenia. Propozycje są następujące:

1. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 12 msc plus pakiet Cinemax-ów w cenie 109,90zł

2. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 6msc - 79,90zł

3. Comfort + z 6 x Canal+, HBO na 6msc - 74,90zł

Jeżeli chciałbym wymienić mój dekoder na nowy wifi Premiumbox musiałbym zapłacic 150zł lub 10zł miesięcznie. Umowa trwałaby 12 miesięcy. Jak dla mnie to trochę za drogo, a Wy co myślicie o tych propozycjach? Grzecznie odmówiłem i podziękowałem. Mam jeszcze 2,5 tyg do podjęcia ostatecznej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone jeszcze w kwietniu.

Obecna oferta: MULTI+, HBO GO HB ITI, CINEMAX, EXTRA+, HBO, REDLIGHT HD, SUNDANCE HD, PREMIUM SPORT &FILM, NETVOD+ KONTO DODATKOWE, NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE, NETVOD+ CANAL+ PLATINUM, NETVOD+ MULTI, NAJEM MEDIABOX+, CANAL+ VOD za 94,90 (w tym 10 za mediaBox).

 

Dzisiejsza oferta: Extra+, 8xC+, C+ VOD, Cinemax 12m, HBO 6m, HBO GO 6m - za 84,90 zł (w tym już mediaBox).

Plus oczywiście przekonywania, że lepszej oferty w lipcu już nie będzie, że w ogóle oferty są coraz gorsze (nie sposób było się z panią nie zgodzić ;-)) itd.

 

Konsultantka brzmiała na lekko zrozpaczoną ;-). Jednocześnie szacun za anielską cierpliwość - tym większą, że na kolejny kontakt (z tą samą propozycją) umówiliśmy się na przyszły tydzień.

 

Za 84.90 miesiąc temu dostałem to co mam w opisie ;) A wszyscy mówili na forum, że słabo.. Widzę, że dobrze zrobiłem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj otrzymałem w końcu pierwszy telefon z DUK od złożenia wypowiedzenia. Propozycje są następujące:

1. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 12 msc plus pakiet Cinemax-ów w cenie 109,90zł

2. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 6msc - 79,90zł

3. Comfort + z 6 x Canal+, HBO na 6msc - 74,90zł

Jeżeli chciałbym wymienić mój dekoder na nowy wifi Premiumbox musiałbym zapłacic 150zł lub 10zł miesięcznie. Umowa trwałaby 12 miesięcy. Jak dla mnie to trochę za drogo, a Wy co myślicie o tych propozycjach? Grzecznie odmówiłem i podziękowałem. Mam jeszcze 2,5 tyg do podjęcia ostatecznej decyzji.

Idz do punktu NC+ a może uda Ci się wymienić na ten dekoder za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory

Comfort+

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+

History HD

Premium Sport &Film

HBO

za 70 zł

do końca lipca wypowiedzenie wysłane.

 

Oferta z Dziś :

Extra+ z CANAL+ (6) , C+ VOD, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów 12m, 69,90

 

Chyba się zdecyduję nie wiem czy jest szansa ugrać coś więcej. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na wyjeździe obecnie, umowa do końca lipca...

miałem standardowego łamanca.. ale w cenie 64zl średnio.

 

wypowiedzenie było złożone i dziś wycofem i przyjąłem bo faktycznie jedynie co dają to dodatkowe kanały.. nic więcej.. z cen nie bardzo chcą zejść..

tym razem wziołem umowę na 24 miesiące w cenie 69.9

 

6c+

extra+

hbo 6m

cinemax 24m

multiroom Premium

 

?? myślicie że za wcześnie przyjąłem i coś sensownego szlo dorzucić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory

Comfort+

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+

History HD

Premium Sport &Film

HBO

za 70 zł

do końca lipca wypowiedzenie wysłane.

 

Oferta z Dziś :

Extra+ z CANAL+ (6) , C+ VOD, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów 12m, 69,90

 

Chyba się zdecyduję nie wiem czy jest szansa ugrać coś więcej. Jak myślicie?

Dopytaj o C+vod bo do tej pory przy 6C+ nie dawali, trzeba było mieć 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...