Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się po ile chodzi "goły" Extra+ z MR (2 x Cameleon + 1 x Pace) ?

Właśnie dziś zgodziłem się na przedłużenie i taki zestaw wziąłem za 44.90zł miesięcznie na 15 miesięcy.

Ponieważ nie lubię się targować, normalnie za dopłatą 2.99zł miesięcznie dobrałem jeszcze History i H2.

 

Czyli w cenie 47,89 miesięcznie:

  • Pakiet Extra+;
  • History HD + H2 HD;
  • Multirum standard (dwie karty Cameleon);
  • Najem ultraBOX+.

 

 

Przysłali mi maila, żebym aktywował ofertę (w załączniku 50 stron do przeczytania - dobrze, że jest na to tydzień) i niepokojąca dla mnie jest informacja:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 87,89zł

Czy mogę wierzyć konsultantowi, który uprzedził mnie, że to tylko jakiś błąd systemu i przez wszystkie te 15 miesięcy zapłacę po 47.89?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj otrzymałem w końcu pierwszy telefon z DUK od złożenia wypowiedzenia. Propozycje są następujące:

1. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 12 msc plus pakiet Cinemax-ów w cenie 109,90zł

2. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 6msc - 79,90zł

3. Comfort + z 6 x Canal+, HBO na 6msc - 74,90zł

Jeżeli chciałbym wymienić mój dekoder na nowy wifi Premiumbox musiałbym zapłacic 150zł lub 10zł miesięcznie. Umowa trwałaby 12 miesięcy. Jak dla mnie to trochę za drogo, a Wy co myślicie o tych propozycjach? Grzecznie odmówiłem i podziękowałem. Mam jeszcze 2,5 tyg do podjęcia ostatecznej decyzji.

Druga opcja nie wygląda źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ew. reklamacja zostaje, ale pewnie nie uznaną jej bo widziałeś wyraźnie co podpisywałeś...
No ale też wyraźnie słyszałem jak konsultant mi mówił, że to zwykły błąd, którym nie ma się co przejmować - zresztą mam tą rozmowę nagraną.

 

Miał ktoś podobną sytuację z tym błędem, jeśli tak to jak się to skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Dzisiaj otrzymałem w końcu pierwszy telefon z DUK od złożenia wypowiedzenia. Propozycje są następujące:

1. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 12 msc plus pakiet Cinemax-ów w cenie 109,90zł

2. Comfort+ z 8 x Canal+, HBO na 6msc - 79,90zł

3. Comfort + z 6 x Canal+, HBO na 6msc - 74,90zł

Jeżeli chciałbym wymienić mój dekoder na nowy wifi Premiumbox musiałbym zapłacic 150zł lub 10zł miesięcznie. Umowa trwałaby 12 miesięcy. Jak dla mnie to trochę za drogo, a Wy co myślicie o tych propozycjach? Grzecznie odmówiłem i podziękowałem. Mam jeszcze 2,5 tyg do podjęcia ostatecznej decyzji.

Druga opcja nie wygląda źle

 

Nie wyglądałaby źle gdyby zamiast Comfort+ było Extra+ i HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek miałem drugi telefon z nc+. Przystałem na ofertę, która od razu wydawała mi się podejrzana ale i korzystna:

Extra+, 6xC+, vod C+, vod seriale, vod prapremiery tvp, vod fun i C+ go czy jakoś tak za 59,9 zł. Na 100% otrzymałem 4 pakiety VOD.

 

Poprosiłem o maila z przyciskiem do aktywacji oferty. Do dzisiaj nic nie otrzymałem. Zadzwoniłem do nich sam na numer 223104747 to mówią, że nie ma takiej oferty dla mnie, żeby mieć vod trzeba mieć paczkę 8xC+. Konsul stwierdził nawet, że nie ma odnotowanej żadnej rozmowy ze mną w lipcu, a oni dzwonili już do mnie sami dwa razy. Okazało się tylko, że numer, z którego do mnie dzwoniono to numer firmy zewnętrznej. Dzwonię do tej firmy zewnętrznej samn(tel. 224413103) i babka mi mówi (ta sama co w czwartek), że mam czekać do 48 godzin na maila i na pewno przyjdzie. Ona już nie może aktywować jej przez telefon i mam czekać.

 

Rozumiecie coś z tego? Mam się jakoś od tego odwoływać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ew. reklamacja zostaje, ale pewnie nie uznaną jej bo widziałeś wyraźnie co podpisywałeś...
No ale też wyraźnie słyszałem jak konsultant mi mówił, że to zwykły błąd, którym nie ma się co przejmować - zresztą mam tą rozmowę nagraną.

 

Miał ktoś podobną sytuację z tym błędem, jeśli tak to jak się to skończyło?

Nie przejmuj się, rachunki będą w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wszyscy się ładnie godzą na podwyżki skoro nc+ zdecydowala się na jeszcze droższe propozycje utrzymaniowe. Gdyby mieli odpływ abonentów to wróciliby do tańszych, a tu proszę. Swoją drogą odważnie poszli.

Ktoś się orientuje za ile samo start+ dają? Za 10zł bym wziął na przeczekanie, bo za 20zl to juz wole rodzinny w polsacie, bo duzo wiecej kanałow daja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@lukaszlukasz

Zapewne skończy się akcją, jaka odbyła się na starcie platformy np. Antync+ i się wtedy opamiętają. I znów będzie biadolenie, że nie zrozumieliśmy nowej oferty; w każdym bądź razie to kierownictwo nie rozumie oczekiwań polskich Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem łamańca (53,28) za Ekstra+, 8xC+, HBO, Cinemax. Umowa do końca lipca z wypowiedzeniem.

Ostatecznie zaakceptowałem wczoraj:

Ekstra+, 6xC+(raczej 5x), HBO na 6 m, Filmbox na 12m, 2x cameleon, Pace 1x. Całość za kwotę 69,90 zł.

Nie specjalnie jestem zadowolony ale zależało mi na utrzymaniu cameleonów i mojego splittera. Wszystko odbieram na 5-ciu TV.

Pani konsultantka była miła i doskonale rozumiała moje argumenty ale HBO na 12m nie chciała dać. Mówiła, że łamaniec to były naprawdę dobre oferty i takich już nie będzie.

Okres oznaczony na darmowe HBO kończy się w grudniu. Poprzednio HBO też zdobyłem fortelem, więc może tym razem w grudniu do końca umowy tez uda się przedłużyć za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios, wiem ale nie chciało mi się już z nimi więcej dyskutować. Poza tym czy ugrałbym cos więcej? Widać, że z tygodnia na tydzień oferty gorsze. Jeszcze 2 tygodnie temu dostałbym to za 59,90zł.

Jedna myśl mnie tylko trapi, po 1,5 miesiącu "posuchy" z promocjami mogą coś pod koniec miesiąca zaserwować. A wtedy będę żałował, że nie poczekałem. Ogólnie to wydam w ciągu roku około 150-180 zł więcej niż zakładałem. "Jakoś" to przeżyję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...